320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    fuck - ma ei märganud algkoosseise. Tegelikult on Trios see safe-bet ikkagi. Kuna kui Eesti vähemalt 1 kolli lööb aga bet kaotab, siis saad kuni €5 tagasi. Teised betid on vähe kindlamad ning ühe kolli Eesti ikka ära koksab.
    Jah, aga kui Eesti lõpuks ikka kaotab ning teised võidavad, tühistatakse terve pilet.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      fuck - ma ei märganud algkoosseise. Tegelikult on Trios see safe-bet ikkagi. Kuna kui Eesti vähemalt 1 kolli lööb aga bet kaotab, siis saad kuni €5 tagasi. Teised betid on vähe kindlamad ning ühe kolli Eesti ikka ära koksab.
      Kindel, et see safebet ka Balti turniiri kohta kehtib? Ma sain aru, et selle tingimuse alla langevad ainult Ukraina, Horvaatia ja Prantsumaa mängud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Andres. Vaata postitust
        Kindel, et see safebet ka Balti turniiri kohta kehtib? Ma sain aru, et selle tingimuse alla langevad ainult Ukraina, Horvaatia ja Prantsumaa mängud.
        Jah, sul on õigus - kuid enam pole vahet, Eesti võitis
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Jah, sul on õigus - kuid enam pole vahet, Eesti võitis
          päris pika kõrre tõmbasid tõepoolest sellega täna, tuleb tunnistada.

          Kommentaar


            Oletame, et ma laen triosse 25 eurtsi ja saan 25 boonust. Kas see kõik tuleb läbi mängida või ainult see boonusena tulnud 25? (Igaks juhuks küsin, peaks olema ainult see boonus 25...)
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Algselt postitas football2u Vaata postitust
              Oletame, et ma laen triosse 25 eurtsi ja saan 25 boonust. Kas see kõik tuleb läbi mängida või ainult see boonusena tulnud 25? (Igaks juhuks küsin, peaks olema ainult see boonus 25...)
              ära ole selles nii kindel ja loe reegleid, mis vastava kampaaniaga koos käivad. Trio keerab selliste pakkumistega täiega igasuguseid tingimusi sinna juurde. Vabalt võib olla, et pead selle summa umbes 3 korda läbi mängima, enne kui piirangutest vabaned. nii lihtsalt ei anta sulle midagi.

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                ära ole selles nii kindel ja loe reegleid, mis vastava kampaaniaga koos käivad. Trio keerab selliste pakkumistega täiega igasuguseid tingimusi sinna juurde. Vabalt võib olla, et pead selle summa umbes 3 korda läbi mängima, enne kui piirangutest vabaned. nii lihtsalt ei anta sulle midagi.
                Läbimängimine niikuinii, aga kas kogu rahal või ainult boonusel? Ainult boonusel vist juuu...?
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  Panin 10 € sisse, sain 20 €, seega summas kuni 25 € sinu sissemaksed kahekordistatakse, kui sisestada boonuskaardi alt see unikaalne kood.

                  E: Loodan, et Saksamaa ja Hollandi peale panemine toob homme sisse. Tänased mängud on kuidagi kahtlased.

                  Kommentaar


                    Aramis kle, teil need PR inimesed ei oska jätkuvalt sõna "koefitsient" korrektsed kirjutada. Täna sain e-kirja, kus räägitakse koefitsentidest. Ilgelt piinlik on, kui kihlveofirma ei oska isegi põhimõisteid reklaamtekstides õigesti kirjutada.

                    Kommentaar


                      [QUOTE=-Tänased mängud on kuidagi kahtlased.[/QUOTE]

                      Miks kahtlased. Ise panin Tšehhi 2-1 võidu peale Venemaa vastu ja 2-0 Poola võidab Kreekat.

                      Kommentaar


                        Tegin ka mõned panused:
                        *Top Goalscorer Euro 2012 - Benzema @10.00
                        *Team to score fewest goals in Group stage - Iirimaa @ 4.50

                        Kommentaar


                          Algselt postitas difender Vaata postitust
                          Miks kahtlased.
                          Ise panin Tšehhi 2-1 võidu peale Venemaa vastu -
                          2-0 Poola võidab Kreekat. -
                          Palju siis raha õhku viskasid ka?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Darren Vaata postitust
                            Aramis kle, teil need PR inimesed ei oska jätkuvalt sõna "koefitsient" korrektsed kirjutada. Täna sain e-kirja, kus räägitakse koefitsentidest. Ilgelt piinlik on, kui kihlveofirma ei oska isegi põhimõisteid reklaamtekstides õigesti kirjutada.
                            Ütlen ausalt - mul on ka piinlik.
                            Tervitades Poola-Ukraina piirilt.

                            Kommentaar


                              Ma olin 100% kindel, et avamängus tuleb 1:1 viik ja tuligi. Fakkyea!!
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                                Palju siis raha õhku viskasid ka?
                                Õnneks mitte palju. 10 euri kaotasin.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X