320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    osta ennast boonusest välja
    Ja kuidas see käib?
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      Mis boonusest jutt käib muidu?

      Kommentaar


        Algselt postitas football2u Vaata postitust
        Ja kuidas see käib?

        saada kõigepealt triobetile kiri, kus soovid teada saada, et kui palju on veel boonust vaja läbi mängida. Kui see number/summa rahakotile haiget ei tee, siis küsi, kas on võimalus antud summa trio-kontol olevast maha arvestada ja konto piirangutest vabastada.

        ma ei tea, kas taoline käitumine alati toimib (kas tegu on reegliga või vastutulekuga)... samas pole kuulnud, et kellegile "ei" oleks öeldud.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Tegin eile combo,et võidavad Horvaatia(ofkoors,et võitsid), täna Rootsi, homme Tsehhi ja Venemaa. Koef tuli väga magus.

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            saada kõigepealt triobetile kiri, kus soovid teada saada, et kui palju on veel boonust vaja läbi mängida. Kui see number/summa rahakotile haiget ei tee, siis küsi, kas on võimalus antud summa trio-kontol olevast maha arvestada ja konto piirangutest vabastada.

            ma ei tea, kas taoline käitumine alati toimib (kas tegu on reegliga või vastutulekuga)... samas pole kuulnud, et kellegile "ei" oleks öeldud.
            Boonuse läbimängimist saab ka enda konto alt jälgida, süsteem uuendab üsna kiirelt seda.

            6x on vaja boonuseks saadud summat läbi mängida (nt 25€ kande puhul 150€ eest siis panustada)

            Kommentaar


              Rootsi küll Ukrainat ei võida. Kahju teie rahast.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Kuradi troll Inglismaa.. ja Benzema, kes ei suuda ründaja kohta mängida.
                sigpic

                Kommentaar


                  oioioioi. mu epic panus Zlatan esimene värav, aga Ukraina 2-1 panus toimiski. koef 61!!! 1€ sisse ja 61€ tagasi. Ei ole paha päev. Lisaks tuli päris korralikult Prantsusmaa-Inglismaa viigilt ja Ukraina võidult. Super

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    oioioioi. mu epic panus Zlatan esimene värav, aga Ukraina 2-1 panus toimiski. koef 61!!! 1€ sisse ja 61€ tagasi. Ei ole paha päev. Lisaks tuli päris korralikult Prantsusmaa-Inglismaa viigilt ja Ukraina võidult. Super
                    cratz!

                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Rootsi küll Ukrainat ei võida. Kahju teie rahast.
                    Endiselt kahju.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      oioioioi. mu epic panus Zlatan esimene värav, aga Ukraina 2-1 panus toimiski. koef 61!!! 1€ sisse ja 61€ tagasi. Ei ole paha päev. Lisaks tuli päris korralikult Prantsusmaa-Inglismaa viigilt ja Ukraina võidult. Super
                      saad kõvasti välja teha ja õnne!
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        mis tänased vihjed siis? ise mõtlen kas panna tuimalt Venemaale (2,35) või siis mängus üle 2,5 värava (2,10) või siis hoopis Venemaa skoorib mõlemal poolajal (3,55). Teine mäng Kreeka - Tšehhi on taaskord veidi "kahtlane" ja viik oleks esimese hooga kõige loogilisem.

                        Kommentaar


                          Minu meelest on viigi peale ennustamine natuke, kuidas nüüd öelda, riskantne (kui siis ainult kerged süsteemid tööle panna).
                          Endale jäi silma Kerzhakovi värav @ 3,05 (muidugi samasugune risk nagu viigigagi).
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            soovitan bettida Venemaa võidule ja fännide möllule

                            Kommentaar


                              dvidvi. teisel poolajal on väravaid vaja. trios panus Dzagoev esimene värav ja 3-1 Venemaale. koef 96 ja 1€ sisse. Eilne Zlatan first goal + 2-1 Ukrainale tegi vist ahneks. . pidanuks täna ka vist 2-1 või 2-0 panema. 3-1 selle mängupildi pealt täna näha vist ei ole.

                              Kommentaar


                                Mina panin ainult Venemaa võidule ja hetkel on asi positiivne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X