320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no tra, Venemaa.

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Eilne Zlatan first goal + 2-1 Ukrainale tegi vist ahneks.
      Nagu ma aru saan, siis tegid eile sellise pileti, panid 1€ ja võitsid? Kui palju said, kui küsida võib minu teada ei saa ühte piletisse panna ühe ja sama mängu kahte erinevat ennustust .

      Kommentaar


        Algselt postitas Juanito Vaata postitust
        Nagu ma aru saan, siis tegid eile sellise pileti, panid 1€ ja võitsid? Kui palju said, kui küsida võib
        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        oioioioi. mu epic panus Zlatan esimene värav, aga Ukraina 2-1 panus toimiski. koef 61!!! 1€ sisse ja 61€ tagasi. Ei ole paha päev. Lisaks tuli päris korralikult Prantsusmaa-Inglismaa viigilt ja Ukraina võidult. Super
        Paar posti tagasi.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Juanito Vaata postitust
          minu teada ei saa ühte piletisse panna ühe ja sama mängu kahte erinevat ennustust .
          Saab, kui bookie on sellise duubelpanuse ise üles pannud - selle nimi on scorecast - saad ükskõik millist mängijat first goalscoreriks pannes kombineerida see exact scorega.

          Kommentaar


            Täna paneme kõik siis sakslaste võidu peale (2.47)
            Väravad + cornerid alla 20.5 peaks ka ära tulema õhtuses mängus (1.75)
            Pakun, et Saksamaa võiks mõlemal poolajal skoorida ka (3.40)
            Saksamaa pallivaldamine üle 51 % tundub ka suht hea (1.85)

            Aga kurat, mida mina ka oskan panustada loogiliselt, kui Saksamaa mängib. Täna vajuvad Hollandi tammed suure vee surve tõttu kokku ja madalmaa jalgpallipoisse peale Portugali mängu ei näe EM-il.

            Kommentaar


              Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
              Täna paneme kõik siis sakslaste võidu peale (2.47)
              Väravad + cornerid alla 20.5 peaks ka ära tulema õhtuses mängus (1.75)
              Pakun, et Saksamaa võiks mõlemal poolajal skoorida ka (3.40)
              Saksamaa pallivaldamine üle 51 % tundub ka suht hea (1.85)

              Aga kurat, mida mina ka oskan panustada loogiliselt, kui Saksamaa mängib. Täna vajuvad Hollandi tammed suure vee surve tõttu kokku ja madalmaa jalgpallipoisse peale Portugali mängu ei näe EM-il.
              ise panustan ilmselt ainult varasemale mängule. põhjus iseenesest lihtne- Saksamaa mängu puhul ei suuda ma objektiivselt panustada ja see võib karmilt kätte maksta. Ei tasu unustada, et Hollandil ikka selg täiega vastu seina, aga Saksamaal püsivad päris head lootused ka tänase võimaliku kaotuse puhul.

              Kommentaar


                Paari esimese päevaga on niivõrd loterii süsteemis mänge olnud, kust kaotused suured(viimati Vene viik, või Taani võit Hollandi üle, Rootsi kaotus jne),et lõpetan siin triobetiga selleks EMks. Olgugi,et võiksin võita, aga parem varblane pihus, kui tuvi katusel. Tahaks kuu teisel pool midagi süüa ka. Aga teistele edu!

                Kommentaar


                  Kurb lugu. Tuleb tunnistada, et Taani võit ja Rootsi kaotus olid ka mulle ootamatud. See, et Venemaa oodati võitma Poolat , aga oli üsna arusamaatu - eriti peale esimest vooru, mis tekitas motivatsiooni osas ka korrektiive.

                  Kommentaar


                    Ainuke asi, milles ma kindel olin see turniir, oli Horvaatia võit Iirimaa üle. Muud mängud, nagu muidu suurturniirile omane, on väga ettearvamatud. Selle pealt sellised Triobeti kontorid ju teenivadki.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Prantsusmaaga suutsin valusalt puusse panna ise. Kuigi ei oodanud, et Inglismaa NII kaitsvalt läheb (pluss fakt, et nad lõid esimese värava rikkus ka veidi ära).

                      Oleks muidu veel Venemaa võidi peale pannud Tšehhi vastu, aga siis polnud vaba raha.

                      Eilne 2,5+ Holland-Saksamaal tuli ära, aga mitte lihtsalt.

                      Rohkem suurtele pole panustanud, aga täna tundub Hispaania händikäpiga 0-1 päris hea - 1,80.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Eile läks üks hea scorecast bet lõpuks ikkagi untsu (panin 2-0 saksale ja gomez lööb essa ära, koef 34). Lisaks sai kopikaid pandud tulemuste 2-0 ja 2-1 peale, seega midagi tuli ära.

                        Täna on siis plaan võtta kindlasti Hispaania händikäp (tänks Tanel! ) ja hetkel mõtlen ka ita-cro viigi peale, kuigi sisetunne ütleb, et Itaalia võtab ära selle.

                        Kommentaar


                          1. Hispaania - Iirimaa esimene värav enne 28min (1.75)- OLEMAS
                          2. Hispaania händikäp (1,80) tuleb nkn ära

                          Kommentaar


                            Vabandust, aga mis see händikäp endast kujutab?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jürks Vaata postitust
                              Vabandust, aga mis see händikäp endast kujutab?
                              pmst edu ühele meeskonnale. antud juhul siis tähendab seda, et iirlased alustanuks justkui 1-0 eduseisust, aga Hispaania võidab lõpuks ikkagi.

                              Kommentaar


                                Noh, Hispaania tootis ära.

                                Praegu mõtlen veel Ukraina-Prantsusmaa 2,5+ (2,25) või äärmisel juhul Prantsusmaa võit (veidi alla 2) peale, aga kindel pole. Goalscoreri bette on ka huvitavaid - Ribery, Sheva ja Nasri kõik 4+. Aga avamängu põhjal siiski ei julgeks.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X