320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teist korda veab siis mul turniiri jooksul, kui olen panustanud mängijate värava löömise peale. Turniiri kahes avakohtumises suutsin ka Lewandowski ja Dzagoevi värava löömise täppi panna, aga Taani-Hollandi mängus ei saanud ma kummagile pihta (Bendtner ja Van Persie) ja peale seda jätsin ma mängijate panused sinnapaika kuni tänaseni. Homme siis puhkepäev EM'il ja saab rahulikult mõelda edasiste ennustuste peale. Kui keegi teist ka mõne ennustuse teeb ja korraliku koenfi leiab, siis postitage julgelt siia.
    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

    Kommentaar


      Minu ennustus siis veerdandfinaalideks. Eks ta üks suur risk ole.

      1)Portugal võidab Tsehhi vastu poolaja (2,30)
      2)Saksamaa võidab Kreeka vastu poolaja (1,80)
      3)Hispaania lööb mõlemal poolajal Prantsusmaale värava (2,95)
      4)Inglismaa-Itaalia under 2.5 (1,48)

      Kokku (18,08)
      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

      Kommentaar


        Algselt postitas DONtastic Vaata postitust
        Minu ennustus siis veerdandfinaalideks. Eks ta üks suur risk ole.

        1)Portugal võidab Tsehhi vastu poolaja (2,30)
        2)Saksamaa võidab Kreeka vastu poolaja (1,80)
        3)Hispaania lööb mõlemal poolajal Prantsusmaale värava (2,95)
        4)Inglismaa-Itaalia under 2.5 (1,48)

        Kokku (18,08)
        see läheb sul suure tõenäosusega perse. teised on üpris reaalsed ja patt oleks nii hea koefiga panemata jätta tõepoolest.

        Kommentaar


          Algselt postitas DONtastic Vaata postitust
          Minu ennustus siis veerdandfinaalideks. Eks ta üks suur risk ole.

          1)Portugal võidab Tsehhi vastu poolaja (2,30)
          2)Saksamaa võidab Kreeka vastu poolaja (1,80)
          3)Hispaania lööb mõlemal poolajal Prantsusmaale värava (2,95)
          4)Inglismaa-Itaalia under 2.5 (1,48)

          Kokku (18,08)
          Sellele ennustusele võib siis vee peale tõmmata.
          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

          Kommentaar


            Algselt postitas DONtastic Vaata postitust
            Sellele ennustusele võib siis vee peale tõmmata.
            jeelijeeli. Ronaldo post oli kuri, aga kui see ainukeseks mööda läinud panuseks jääb, on ikka väga valus

            Kommentaar


              Kuidas Trios sellega on, et kui panused üksteist mõjutavad?
              Nt eile tegin 2 panust:
              1) Ronaldo lööb värava
              2) Portugal võidab Tšehhit
              Kas nad võivad seda tõlgendada kui mõjutamist ja panuse hiljem tühistada? Praegu on nad igastahes raha ülekandnud ilusti.

              Kommentaar


                Algselt postitas Planche Vaata postitust
                Kuidas Trios sellega on, et kui panused üksteist mõjutavad?
                Nt eile tegin 2 panust:
                1) Ronaldo lööb värava
                2) Portugal võidab Tšehhit
                Kas nad võivad seda tõlgendada kui mõjutamist ja panuse hiljem tühistada? Praegu on nad igastahes raha ülekandnud ilusti.
                Vaevalt, et nad sul ühes piletis (combona) olid. Seega ei tohiks mingit kühvlit olla.

                Kommentaar


                  jep ühe mängu kohta ei saa kombosse mitut panust teha. erand ainult esimene/ viimane väravalööja + täpne skoor, kus nö kaks asja saab siduda.

                  Kommentaar


                    panin tänaseks prantsusmaa 1-0 händikäpi ja viigi, ehk siis iga hispaania 1-väravaline võit toob mulle sisse (normaalajal). Koefiks tuli ilus 3.45

                    Kommentaar


                      Algselt postitas DONtastic Vaata postitust
                      Minu ennustus siis veerdandfinaalideks. Eks ta üks suur risk ole.

                      1)Portugal võidab Tsehhi vastu poolaja (2,30)
                      2)Saksamaa võidab Kreeka vastu poolaja (1,80)
                      3)Hispaania lööb mõlemal poolajal Prantsusmaale värava (2,95)
                      4)Inglismaa-Itaalia under 2.5 (1,48)

                      Kokku (18,08)
                      Bumpin seda posti siis. Nii nagu ericbana ütles, et "post oli Ronalo vastu kuri", siis lõpuks saigi see määravaks ja jäigi üks magus ennustusvõit saamata.

                      Triobet pakub esimeses poolfinaalis Portugal-Hispaania, Hispaania võidu puhul 1,90 kordselt raha tagasi ja selle koenfi peale panustamist ei saa lihtsalt kasutamata jätta. Saksamaa võidu puhul 1,85 kordselt raha tagasi ja Itaalia võidu puhul 4,55. Peaks proovima Itaaliat...
                      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                      Kommentaar


                        Algselt postitas DONtastic Vaata postitust
                        Bumpin seda posti siis. Nii nagu ericbana ütles, et "post oli Ronalo vastu kuri", siis lõpuks saigi see määravaks ja jäigi üks magus ennustusvõit saamata.

                        Triobet pakub esimeses poolfinaalis Portugal-Hispaania, Hispaania võidu puhul 1,90 kordselt raha tagasi ja selle koenfi peale panustamist ei saa lihtsalt kasutamata jätta. Saksamaa võidu puhul 1,85 kordselt raha tagasi ja Itaalia võidu puhul 4,55. Peaks proovima Itaaliat...
                        See Hispaania võidu puhul raha 1,9 kordselt tagasi - Kas Hispaania peab võitma normaalajal või läheb ka lisaaeg 2x15 arvesse?

                        Kommentaar


                          üldiselt loeb skoor normaalajal kui pole märgitud teisiti.

                          Kommentaar


                            Ideid tänase/ homse mängu panustamiseks?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                              Ideid tänase/ homse mängu panustamiseks?
                              * Portugali händikäp ja viik (3,50) Ehk siis iga Hispaania minimaalne paremus toidab.
                              * Arbeloa kaart nt (2,70) arvestades, et tema vist peab kõige enam Rondaldot katma. Samas head koefid ka Ramose (2,95), Alonso (3,20) ja Pepe (2,30) kaartidel

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                * Portugali händikäp ja viik (3,50) Ehk siis iga Hispaania minimaalne paremus toidab.
                                * Arbeloa kaart nt (2,70) arvestades, et tema vist peab kõige enam Rondaldot katma. Samas head koefid ka Ramose (2,95), Alonso (3,20) ja Pepe (2,30) kaartidel
                                no fakkjee. Sergio Ramose kollane kaart olulises mängus on juba sama kindel kui päikesetõus ja loojang. Juba teist korda sellel turniiril toidab päris korralikult. Mõnus kui nii kindla asja eest head raha jagatakse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X