320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    * Arbeloa kaart nt (2,70) arvestades, et tema vist peab kõige enam Rondaldot katma. Samas head koefid ka Ramose (2,95), Alonso (3,20) ja Pepe (2,30) kaartidel
    Ise panin Ramose, Arbeloa ja Pepe omadele. Arvestades, et kõik tulemusega panused lähevad täna tuulde, siis võib ikka mega rahul olla.

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      * Portugali händikäp ja viik (3,50) Ehk siis iga Hispaania minimaalne paremus toidab.
      * Arbeloa kaart nt (2,70) arvestades, et tema vist peab kõige enam Rondaldot katma. Samas head koefid ka Ramose (2,95), Alonso (3,20) ja Pepe (2,30) kaartidel
      Panin ise ka selle peale, et Hisp võidab ühega, kõlas enne mängu hästi
      Kurat, ei olnud ennem mängu aega väga uurida asju, jäin vähe hilja peale, oleks muidu mõne sinu kaartide soovituse võtnud

      Kommentaar


        Kuna mu ennustus, et Hispaania võidab Portugali normaalajal läks täiesti aiataha, siis võtan risti vastupidi riski ja panustan Itaalia normaalaja võidu peale Saksamaa vastu. Ja teie väljatoodud kaardi saajate peale ennustamine pakub ka mulle endale huvi. Valisin ise välja, et kaardid võiksid saada sellised mängijad nagu Boateng (2,95), Badstuber (4,00).
        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

        Kommentaar


          Algselt postitas DONtastic Vaata postitust
          Ja teie väljatoodud kaardi saajate peale ennustamine pakub ka mulle endale huvi. Valisin ise välja, et kaardid võiksid saada sellised mängijad nagu Boateng (2,95), Badstuber (4,00).
          Badstuberi koef tõesti liiga hea, et panemata jätta, aga üldiselt panustaks täna pigem Itaalia kaartidele. Senine turniir ka selgelt näidanud, et nad oluliselt rohkem korjanud neid.

          Kommentaar


            Jah, sakslased seni korjanud mängus keskmiselt vaid 0,75 kollast. Isegi Schweini ei ole seni ühtegi korjanud. Itaalia näitaja on aga 2,75. Ei ole itaalia kaitsega väga kursis. Kas seal on ka keegi selline Ramose või Pepe tüüpi "kindla" kollase võtja suures mängus?

            Kommentaar


              Kuna kollased kaardid nulliti enne poolfinaale (oli vist nii?), siis kindlasti võetakse mõni rünnak kollasega maha, sest finaali vahele jätma nagunii ei peaks.

              Kommentaar


                Itaalia kaardid on jah üsna loogilised, sest üritatakse küllaltki kähku ette minna ja see tähendab tihti kähku tagasi minemist.

                De Rossi, Motta ja Chiellini on selllised "kas mees või pall saab minust mööda" tüüpi, aga ükski ei pruugi mängida.
                sigpic

                Kommentaar


                  Chiellini ja DDR on viimaste hinnangute kohaselt piisavalt terved et alustada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas DONtastic Vaata postitust
                    Kuna mu ennustus, et Hispaania võidab Portugali normaalajal läks täiesti aiataha, siis võtan risti vastupidi riski ja panustan Itaalia normaalaja võidu peale Saksamaa vastu. Ja teie väljatoodud kaardi saajate peale ennustamine pakub ka mulle endale huvi. Valisin ise välja, et kaardid võiksid saada sellised mängijad nagu Boateng (2,95), Badstuber (4,00).
                    Aitäh Itaalia!
                    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                    Kommentaar


                      Ja minu lohutuseks jäi panustamine Özilile, et too lööb värava...

                      Kommentaar


                        Kas keegi oskab öelda kuidas vaadatake Top Goalscorer Euro 2012, kui mitmel mehel 3 väravat? Võiks justkui panustada Balotelli peale (2.40), aga kas see tähendab et ta peaks finaalis veel väravaid lööma, et tõusta ainuliidriks?

                        Kommentaar


                          Sel koefil on ainult siis väärtus, kui ta lööb värava. Kui on mitu võitjat, siis jagatakse koef võitjate arvuga, kuid see jagatis ei saa tulla alla ühe ehk saad raha tagasi.

                          Kommentaar


                            Panin kah 25.06 ennustuse,et manduckic jääb parimaks väravalööjaks..no seda muidugi koos teistega..koef oli toona 30.00,see jagati nüüd siis 6-ga,sain koefiks 5.00..triobet arvutas ka ümber..pool päeva rahasid välja ei maksnud..ja nüüd tuleb välja,et tühistati see pilet hoopis..minu meelest selle tühistamisega rikub reegleid.Mille alusel pilet tühistati,ei saa mina veel aru..oskab keegi seletada..hoiatus siis teistele panustajatele..palju all raha ei olnud,kuid oleks võitnud 25 eur.

                            Kommentaar


                              Kusjuures ei saanud triobetil ka mingit näpukat olla..seisuga 25.06 oli mitmel mehel 2-3 väravat kirjas,kes jätkasid turniiri..a´la gomez,ronaldo,torres,fabregas..ja triobet eeldas ,et keegi lööb ikka üle 3 värava ja sellest ka koefitsent 30.00 manduckicile,et selle taha nad peita nüüd ei saa,et vabandame jah,meie viga..ja nüüd tühistame selle,võtsin ühendust hommikul,eestikeelset vastust siiamaani pole,inglise keeles vastasid siis nii palju et 6 parimat lööjat oli,koef jaotub 30/6 ja konfiks tuleb 5,panus oli 5 eur,5x5 on 25 eur,nüüdseks panus hoopiski tühistatud.Kahtlane keiss,ütleks.

                              Kommentaar


                                Tere,

                                Kindly informing, that your bet has won. The only thing is, that IT Department is trying to fix the issue with correct odds and amounts, which had appeared during registration of correct results. We apologize for temporary inconveniences.

                                Lugupidamisega,

                                Kestutis
                                Customer Support


                                vastus tulnud..paras segadus seal..eks näis kuidas laheneb..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X