320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kusjuures kuskilt ma kuulsin, et muutub õhemaks valik mängudele, mille streame Triobetis vaadata saab. Kahjuks. Kas kadusid ära nii Serie kui ka Ligue 1 ma ei julge veel öelda. Mängude hulk ei muutu tõenäoliselt, aga paar head asja asendatakse vähemheadega.

    Kommentaar


      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
      Kas kadusid ära nii Serie kui ka Ligue 1 ma ei julge veel öelda.
      Serie A?

      Kommentaar


        Jah, A kadus mu tekstist võluväel... See oli rumour ja ma loodan, et ei pea paika. Samas juba eelmise hooaja lõpus hoomasin, et bet365 loobus saksa jalgpalli striimimisest - kas on liigad hakanud liiga palju raha sisse nõudma või milles asi, ei tea. Salastriimimisi netis vaevalt kuidagi kinni saab keerata, aga mine sa tea.

        Kommentaar


          ehk nähti, et striimi näitamine ei suurenda oluliselt panustamise mahte?

          Kommentaar


            Ei..see ei saa olla. Pigem muutusid osade liigade poolt küsitavad summad tunduvalt.

            Kommentaar


              Newcastle koef 6,50 laupäevases mängus võõrsil Chelsea vastu tundub päris ahvatlev.
              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

              Kommentaar


                Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                Newcastle koef 6,50 laupäevases mängus võõrsil Chelsea vastu tundub päris ahvatlev.
                Eelmine aasta oli see vägagi magus... Sel aastal... Ei julgeks vist.
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  Panustasin täna mitme mängu peale, sealhulgas ka Sunderland vs Reading, mis tühistati. Kas terve mu panus tühistatakse nüüd või arvestatakse see mäng välja lihtsalt ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas torumees Vaata postitust
                    Panustasin täna mitme mängu peale, sealhulgas ka Sunderland vs Reading, mis tühistati. Kas terve mu panus tühistatakse nüüd või arvestatakse see mäng välja lihtsalt ?
                    arvestatakse välja

                    Kommentaar


                      Iisrael - Montenegro 1.30 3.20

                      Tundub suht magus.

                      Kommentaar


                        sorry ,et veits off topic aga tahaks uurida ,et mis probleemid võivad esineda kui panustada ikkagist bet365,ega sinna sisse pole raske saada,control panelist paar muudadust aga tahakski teada ,et kas see end ära ka tasub.
                        Madridista

                        Kommentaar


                          teenuse pakkumine on keelatud. Gamblimine mitte. Ehk random.

                          Kommentaar


                            Mis saidid muidu Eestis siis lahti on üldse? Triobet,Tonybet,Paf ja veel midagi ?
                            Madridista

                            Kommentaar


                              Algselt postitas luisfigo7 Vaata postitust
                              Mis saidid muidu Eestis siis lahti on üldse? Triobet,Tonybet,Paf ja veel midagi ?
                              Sittakanti saite, mida EMTA pole veel välja uurinud.

                              Kommentaar


                                ehk siis millised näiteks ?
                                Madridista

                                Kommentaar

                                Working...
                                X