320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Belgia - Horvaatia (Double Chance)X2 1.73
    Itaalia - Malta (Alla/Üle : 3.5)over 1.60
    San Marino - Montenegro (Alla/Üle : 3.5)over 1.75
    Montenegro - Slovak Republic H(0 - 23.5)2 1.85 (korvpall)
    Bosnia-Herzegovina - Läti H(0 - 1)1 1.73

    Koef kokku 15,50. kymnekas peale.

    Kommentaar


      Algselt postitas football2u Vaata postitust
      Isreal-Russia 2, koef 1,9 (Venemaa tugevam, staare küll puudu, aga võit tuleb. See ainus 1/3 betist, mis 50-50 tundub... Tuleb ikka ära, Viva la Capello!)
      Bosnia-Herzegovina - Läti H(0 - 2), koef 2,90 (Seda, et Bosnia on põrgu, ei pea ühelegi eestlasele meenutama. Viimase mängu võitsid nad 8:0, tõsi küll Liechtensteini vastu.
      Ungari - Holland +2.5, koef 1.80 (Hollandil noor ning üsna nõrk kaitse ning eespool peavad kutid tassima, Ungari tahab kindlasti skoorida ja see tähendaks, et Hollandi vajab kohe automaatselt kahte väravat)
      Kokku: 9.92

      Will it make my day?
      Yes, it made my day!

      Uskumatu! Ma olin kirjutamas, kuidas napilt jäin ilma ja kuidas Džeko latti üks-ühele lõi, kuid siis võttis sama mees kaitsja ette ning saldejumpsti!
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        Algselt postitas rauulo Vaata postitust
        Kombosse pannes tundub suhteliselt ahvatlev:

        Gruusia-Hispaania (H 1-0) koef 1,50
        Ungari-Holland (2) koef 1,55
        Põhja-Iirimaa-Luksemburg (1) koef 1,45

        Paned mõne asja veel juurde ja kokku tuleb koef päris armas.
        Ei tea kas keegi siit foorumist ka selle kombosse pani, aga mainin ära, et händikäp, mis tundub ahvatleb ja kus Hispaania alustab kaotusseisust on väga suur risk, eriti nõrgemate meeskondade vastu, kes istuvad terve mängu umbkaitses. Tänane mäng Gruusia vastu näitas selle selge ära. Mina lõikasin viimati Hispaania händikäpiga haigelt näppu EURO 2012 alagrupiturniiril Horvaatia-Hispaania mängus, mille Hispaania võitis minimaalse skooriga 0-1. Triobet pakkus siis koefi koguni 2,32 händikäpiga 1-0.

        Ise jätsin täna kombo tegematta kuna suurem summa kombosse on pandud nädalavahetusel toimuvateks liigamängudeks, kus on väga ahvatlevad koefid, eriti Premieris.
        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

        Kommentaar


          Portugal on samuti teist mängu järjest hädas.

          Kommentaar


            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
            Portugal on samuti teist mängu järjest hädas.
            Suur üllatus. Samuti tasus suuri gigante vältida, nagu näiteks Hispaania, Inglismaa ja Prantsusmaa.
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              no ma ei tea, mul itaalia juba teist vooru j2rjest keerab yhe kombo kihva.

              Kommentaar


                Tänu Inglismaale tuli piletil kaotus. Aitäh

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                  Tänu Inglismaale tuli piletil kaotus. Aitäh
                  Jäi samuti 17 koefine kombo selle pärast välja võtmata. Vaja olnuks vaid üht lisaväravat
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Tuletamisloogika. Uus-Meremaa võitis Uus-Kaledooniat ainult 2:0. Samas kaotas Tahiti Solomoni saartele 0:2. Uus-Meremaa võitis Solomoni saari 6:1. Läksin riskile ja panin natuke raha Uus-Kaledoonia võidule. Esimene poolaeg oli 0:0, aga praegu vaatasin Livescore'i ja tegin möirahärga, sest:
                    Tahiti 0 - 3 New Caledonia

                    Eilse panustuspäeva saldo oli 100 sisse ja 140 välja. Mingi 20 panuse peale. Suures plaanis mõttetu ajaraisk, aga pea iga hetk oli mingile mängule kaasa elada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Jäi samuti 17 koefine kombo selle pärast välja võtmata. Vaja olnuks vaid üht lisaväravat
                      Nooh, mul läks nii eelmine voor:
                      08.09.2012 00:00 Ekuador - Boliivia (1X2)
                      1 - 0 1 1.35 Võit
                      07.09.2012 22:00 Kuuba - Honduras (1X2)
                      0 - 3 2 1.55 Võit
                      07.09.2012 21:45 Wales - Belgia (1X2)
                      0 - 2 2 1.75 Võit
                      07.09.2012 21:30 Soome - Prantsusmaa (1X2)
                      0 - 1 2 1.60 Võit
                      07.09.2012 21:00 Eesti - Rumeenia (1X2)
                      0 - 2 2 2.10 Võit
                      07.09.2012 20:00 Liechtenstein - Bosnia-Herzegovina (1X2)
                      1 - 8 2 1.15 Võit
                      07.09.2012 19:00 Aserbaidžaan - Iisrael (1X2)
                      1 - 1 2 1.90 Kaotatud
                      07.09.2012 18:00 Russia - Põhja-Iirimaa (1X2)
                      2 - 0 1 1.20 Võit

                      Koef oli üle 30.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                        Tänu Inglismaale tuli piletil kaotus. Aitäh
                        Ei oska muud öelda , kui et ise olid loll, et Inglismaa peale panustasid. Arvestades selle kõntsase saareküla jalgpalli üldist taset ja seda kui "hästi" nende koondis läbi ajaloo esinenud on, siis oli ikka suur risk lükata kuskile mega kombosse Inglismaa võit Ukraina üle.
                        (Vähemalt ma isiklikult ei tunne ühtegi proffesionaalset ennustajat , kes sellist panust eile harrastanud oleks või isegi soovitanud, küll aga failis tugevalt Argentiina)
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          rääkides proffesionaalsetest ennustajatest, siis kui palju nende keskmine kuu sissetulek on ka?
                          keegi foorumirahvast ka kuulub sinna "prohvide" hulka?
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            rääkides proffesionaalsetest ennustajatest, siis kui palju nende keskmine kuu sissetulek on ka?
                            keegi foorumirahvast ka kuulub sinna "prohvide" hulka?
                            professionaalsetest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              professionaalsetest.
                              m6tlesin, et olen mugav ja teen copy paste c***i teksist, kuid see oli juba eos persel2inud yritus.
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                                rääkides proffesionaalsetest ennustajatest, siis kui palju nende keskmine kuu sissetulek on ka?
                                keegi foorumirahvast ka kuulub sinna "prohvide" hulka?
                                Ei saa öelda, et ma suurem asi panustaja oleks. Hetkel on mu igapäevatöö harrastuse korras otsida mõningaid huvitavaid koefitsente.
                                Ühes teises teemas juba reklaamisin ka kohta, kus ma üritan igasugu inimesi, kes panustamisega harrastavad, ühendada. Tulevikuks on plaanid ka arendada see foorum rahvusvahelisemaks ja atraktiivsemaks. Kuna topeltreklaam oleks soccerneti suhtes natuke ebaviisakas, siis huvi korral võib igaüks privaatsõnumiga ühendust võtta.

                                Teades seda panustamise elu natukene lähemalt, siis olen enam kui kindel, et inimesi, kes sellega teenivad ei tohiks rohkem kui 0,5% olla ja kindlasti ei räägi nad sellest kuigi paljudele.

                                99 100-st, kes võitudega hooplevad on ise arvatavasti suures miinuses.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X