320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ilmselt olin sama loll,et ka Põhja Iirimaa peale panustasin(teine pilet). Ning eelmises voorus Itaalia peal...
    Õnneks ma pole proffesionaal ja teen seda enda lõbuks/hobiks. Kord võidan, kord kaotan.

    Kommentaar


      Ei julgeks ennast mingiks elukutseliseks kutsuda, aga hetkel saab kerge lisaraha küll. Rohkem mind huvitab see hasart ja põnevus ning erinevate liigade/alade jälgimine, kui raha teenimine.

      Kommentaar


        Neid foorumeid ja muid sarnaseid inimesi ühendavaid kohti on juba praegu interneti avarustes mustmiljon. Omamoodi kunst on nendest leida see 0.5% kasulikke lehti, sest ülejäänud on ilmselge pask. Mismoodi see sinu foorum teisest erinema peaks?

        Ja Põhja Iiirmaa peale bettimine oli ka lollus jah. Tänu sellele veale jäi üks tuttav 1000 eurist ilma , 2 minutit ennem lõppu või millal see luksemburg viigistas. Võimete poolest suhteliselt võrdsed meeskonnad. Nendesse megakombodesse mis te siin kokku vorbite peaksite ikka vähe stabiilsemad meeskonnad leidma (ise sellise kombotamisega ei tegele. Kasutan süteeme või siis ainult suuri üksik/kaksik-panuseid)
        Eilsed parimad panused oleks olnud Bosnia , Serbia ja Türgi händikäpid ja over 2.5-ed. Kuna ise tegelesin üleeile US Openi finaaliga, siis oli eile puhkepäev, polnud ka peale nende nimetatud 3 mängu väga palju midagi erilist.
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Mina eemaldasin Luksemburgi üldse mõtteist just viimase mängu pärast Portugali vastu, kuid tundus ikkagi 90%-ne minek olevat...

          Ja bettimisega teenimise koha pealt... Eks alguses ole igaüks lollilt kaotanud, aga kui bettimise võlud ära õpid, siis võid aegajalt ajude ja õnnega veidi lisaraha teha.
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            Mis kamm selle Triobetiga on, et kasutajat teha ei saa? Kõik on sinnamaani normaalne kuni sünnikuupäeva sisestama peab, sisestamist aga arvuti ei suuda registreerida ja jätab tärni juurde. Peale isikukoodi sisestamist viskab mind eelnevale lehele tagasi ja annab teada, et märgitud väljade täitmine on kohustuslik.

            Kommentaar


              Algselt postitas Joks Vaata postitust
              Mis kamm selle Triobetiga on, et kasutajat teha ei saa? Kõik on sinnamaani normaalne kuni sünnikuupäeva sisestama peab, sisestamist aga arvuti ei suuda registreerida ja jätab tärni juurde. Peale isikukoodi sisestamist viskab mind eelnevale lehele tagasi ja annab teada, et märgitud väljade täitmine on kohustuslik.
              Sama mure oli. Aga 'õnneks' oli kunagi dumbass alaealisena tehtud ja mingil ajal bloki saanud konto alles. Seletasin ja põhjendasin ja skännisin id-kaarti ja screenshottisin asju ja lõpuks sai selle vana kasutusele võtta ikkagi
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Neid foorumeid ja muid sarnaseid inimesi ühendavaid kohti on juba praegu interneti avarustes mustmiljon. Omamoodi kunst on nendest leida see 0.5% kasulikke lehti, sest ülejäänud on ilmselge pask. Mismoodi see sinu foorum teisest erinema peaks?
                Arvan, et absoluutselt ei erine. Mingis mõttes on see erinevus, et ma ei taha mingid professionaali mängida, vaid ühendada pigem neid, kes seda hobi korras teevad, kuid teatud igapäevase ajakuluga siiski.

                Aga ma ei väidagi, et netis miljon paremat kohta poleks
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Tänased mõned soovituslikud panused: stoke-man city under 2.5. Manu 0-1 händikäp wigani vastu,swansea will score,arsenal-southampton mõlemad löövad värava,qpr-chelsea under 2.5 ( see muidugi oleneb sellest mis mehed qpril täna mängus on,mõtlen just uutest).
                  Madridista

                  Kommentaar


                    Kust sa oled võtnud need soovitused??? Lihtsalt puhta lucky peale ja kõhutunde järgi?
                    Stoke - City under 2.5
                    viimased 3 mängu omavahel:
                    2012-03-24 Stoke City Manchester City 1-1
                    2011-12-21 Manchester City Stoke City 3-0
                    2011-05-17 Manchester City Stoke City 3-0
                    ehk võib öelda, et 50-50, selliseid mänge leiab sadu, ja pole adekvaatne soovitus.
                    ManU - Wigan 0-1 händicap
                    Statistika midagi eriti ei räägi, vb ainult aprill kui ManU kaotas võõrsil Wiganile 0-1. (ManUl puuduvad rooney, RVP, ja kagawa)
                    0-1 edumaa Wiganile annab ainult koefi 1.77, ma ei tea kas on piisav, et võtta riski. Kah kahtlane.
                    Swansea will score
                    vb kõige reaalsem antud soovitustest, ainult paf annab koefiks 1.33, jällegi küsimus: kas risk tasub koefi ära?
                    Arsenal - Southampton
                    WTF??? mõlemad löövad värava. Esiteks Arsenalile pole veel ühtegi väravat löödud. Teiseks, Southampton on kõik mängud kaotanud ja löönud ainult 4 väravat kolme mängu peale. Kolmandaks, Arsenal on löönud ainult kaks väravat. Neljandaks, Arsenal mängib kodus.
                    Asi pole selles, et ma olen Arsenali fänn, bettides jätan ma alati selle kõrvale.
                    Qpr - Chelsea
                    Seda ma ei viitsigi analüüsima hakata, ütlen lihtsalt et märtsis võitis Chelsea Qpri 6:1.
                    Üldiselt neid Under/Over'eid panna ilma selge statistilise eeliseta on alati 50/50.

                    Nüüd palun kaitse oma soovitusi, ja lükka mu ütlused ümber. Pole mõtet panna mingeid lambisoovitusi, kui ei viitsi paari lausega isegi iseloomustada, miks sa need valisid.

                    Kommentaar


                      16.09.2012 16:00 Genoa - Juventus H(1 - 0) 2 2.50

                      15.09.2012 21:00 Getafe - Barcelona H(1 - 0) 2 1.78

                      15.09.2012 17:00 Queens Park Rangers - Chelsea H(1 - 0) 2 2.90

                      Koef. kokku 12.91

                      Ise panin sellise combo selleks nv'ks.

                      Kommentaar


                        Svenniid sa oled peast ikka puhta soe. Mängud pole toimunudki ja sa juba teed kõik maha. Ning panustamise puhul on üks suurimaid vigu see, kui vaatad H2H mänge. Pigem peab uurima viimaste mängude järgi + alati on mängus suure osatähtsusega just õnneküsimus.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Ma ei vaata ainult H2H mänge, tõin lihtsalt paar näidet, kes tõesti tahab nende mängude peale nii panustada tehku ise põhjalikum uuring.
                          Ma tõin vastu argumendid, palun, lükake ümber ja veenge mind panustama nende mängude peale. Ma ju ei keelagi kellegil panna nende peale, igaüks teeb lõppudelõpuks enda valikud.
                          Ma tõesti tahaks näha, kas keegi on omadega plussis lootma jäädes nn "õnne" peale.
                          Hakkame kõik lahmima siia mänge, ilma mitte mingi põhjenduseta, see ei vii mitte kuhugi, ja oleme kõik omadega miinuses.
                          Kes arvab, et ma olen peast soe, et sellist juttu ajan, siis võime luisfigo7 iga eraldi soovituse peale teha 10 eurose beti omavahel, kas läheb täppi.
                          Võimalus 50 euri teenida hullumeelse käest.

                          Kommentaar


                            Üldiselt, kui keegi siin tahab soovitusi teistega jagada, siis oleks positiivne, kui juurde pandaks ka koenfitsendid, et saaks kohe peas beti valuet analüüsida. Ei viitsi ju ise kohe neid koenfe mööda netti taga otsima minna iga kord.

                            Bettimise foorumi teema koha pealt arvan, et mingi nõudlus ühele eesti keelsele foorumile isegi oleks aga ikka väga raske on nullist sellist kohta ülesse ehitada nii, et sinna ka inimesed tee leiaks. Kunagi ammu olen maininud, et Soccernet peaks tegema antud teemalise alamfoorumi aga ju läheb portaalil ka niisama hästi kui triobeti, pafi, unibeti reklaamirahad nende huviorbiiti ei kuulu.
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Nii,ma pikalt ei viitsi vastada,igamängu kohta saaks raamatu kirjutada.
                              Stoke-man city
                              tood siin näitena city kodumänge kus loogiline ,et tuli over 2.5 aga kui vaadata seda,et Stoke pole alates eelmisest hooajast kodus kaotanud manule,man cityle,chelsele,arsenalile,liverpoolile,evertonile ja tottenhamile näiteks ( muide nendest 7st mängust 6 olid väravate poolest under 2.5) siis paneb ikka mõtlema küll.Stokel pole küll ühtegi top classiga ründajat,rohkem nagu keskmise tasemega kes löövad liiga vähe väravaid.Man city kõigis selle hooaja mängudes on tulnud küll over 2.5 aga liverpooli vastu võõrsil oli neil palju õnne,eriti see Skrteli sööt,Man city ei tundu veel nii hea nagu olid eelmine aasta.See mäng võib kergesti viiki jääda aga kui city ikkagi võidab siis ennustan väga tasavägilist võitu näiteks 1-0.Eks näeb mis saab,üks mis kindel,ükski statistika ei mängi üheski mängus mingit rolli,igamäng on täiesti uus,lihtsalt natukene võib midagi nendest eelnevatest mängudest välja lugeda.
                              Man Utd-Wigan
                              siin ma ütlen seda et RVP ja KAGAWA mängivad,seda kinnitas Ferguson eilsel pressikal.
                              Arsenal-Southampton
                              kui oled lugenud mõndasi foorumeid siis peaksid teadma ,et NO DIABY NO BET(Diaby tänases mängus ei mängi) Diaby on just see kes hoiab Arsenali kaitset üleval ja just tema puudumine panebki arvama et Southampton lööb värava.Tean küll,et see suht riskine panus aga proovida ju võib EDIT: mõned jutud käivad ,et Diaby võib ka mängida aga wenger ise ütles ,et :"He is in a position where we can certainly play him, but don't wish to take that risk considering his history."
                              QPR-Chelsea
                              tood näitena selle 6-1 mängu,tahaks küsida mitu QPRi meest mängis selles mängus kes ka täna mängivad(arvatavasti 2) nii ,et see mäng ei maksa midagi,oleks võinud siis juba mingi 1990aasta mängu näitena välja tuua eks näeb mis saab.
                              Madridista

                              Kommentaar


                                Väga hea, nii tulekski soovitada oma mänge. Nüüd saab vähemalt mingitki infot, ja rahvas saab valida kas nad tahaksid panustada selliste andmete põhjal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X