320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olympiakos - FC Schalke 04 (Draw no bet) 2 - 1.85
    Montpellier - Arsenal (1X2) 2 - 2.10
    Malaga - FC Zenit St. Petersburg (Draw no bet) 2 - 1.95
    Dinamo Zagreb - FC Porto (1X2) 2 - 1.75

    Kokku: 13.26
    Tundub Easy money, Porto ainus pigem kahtlane.
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      Mille kuradi pärast te Zeniidis nii kindlad kõik olete? Võõrsilmäng ka veel. Ma su easy money kombo suhtes küll nii kindel ei oleks aga noh, igaühe enda raha.

      Kommentaar


        Ma panin Schalke ja Arsenali peale draw no betiga ja Porto+PSG võidud.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Mille kuradi pärast te Zeniidis nii kindlad kõik olete? Võõrsilmäng ka veel. Ma su easy money kombo suhtes küll nii kindel ei oleks aga noh, igaühe enda raha.
          Absoluutselt. Nägin reedel Zeniti kodumängu Tereki vastu, kus midagi erilist küll ei oldud, minu jaoks samuti väga ülehinnatud võistkond, pool satsist on tegelikult päris kaigas tehniliste võistkondade vastu, mida Malaga kahtlemata on.

          ja football2u, imo su kombos Porto kõige kindlam just

          Kommentaar


            Montbellier - Arsenal 2 (2.10)
            Dinamo Zagreb - Porto H(1-0) 2 (3.40)
            Borussia Dortmund - Ajax üle 2.5 (1.60)
            Olympiacos - Schalke 04 draw no bet 2 (1.85)

            total: 21.13

            Tegin veel ühe 1000-se kombo. Kui hästi läheb, siis panen pildi ka.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              kombod ei toida
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Kas eksisteerib mõni põhjus, miks Zenit EI peaks võitma? Ainuke Malaga eelis on kodus mängimine. Täiesti puudulik euromängude kogemus, suvaline keskpärane kooseis... Samal ajal on Zenitil põhimõtteliselt kogu Venemaa rahvuskoondis + kaitseliinis väga asjalikud jormid ja nüüd veel osteti kogu sellele gemüüsele Hulk ja Witzel (kes täna ei pidavat mängima) juurde. Dannar, sa oled siin suurem spaniaardide fänn, nii objektiivselt tulistades , mis võimalused Malagal on?

                3.0 võidukoif lausa karjub VALUE VALUE VALUE , isegi handikäpp ajab boneri peale, 6.15
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Rumal küsimus, aga kas samu mänge saab panna kahte erinevasse kombosse? Nt. Montpellier-Arsenal panen kahte erinevasse kombosse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Kas eksisteerib mõni põhjus, miks Zenit EI peaks võitma? Ainuke Malaga eelis on kodus mängimine. Täiesti puudulik euromängude kogemus, suvaline keskpärane kooseis... Samal ajal on Zenitil põhimõtteliselt kogu Venemaa rahvuskoondis + kaitseliinis väga asjalikud jormid ja nüüd veel osteti kogu sellele gemüüsele Hulk ja Witzel (kes täna ei pidavat mängima) juurde. Dannar, sa oled siin suurem spaniaardide fänn, nii objektiivselt tulistades , mis võimalused Malagal on?

                    3.0 võidukoif lausa karjub VALUE VALUE VALUE , isegi handikäpp ajab boneri peale, 6.15
                    Ma jätsin ta igaks juhuks välja. Nimelt vaatasin seda, et millise duhhiga mängiti Panathinaikose vastu ning seal suutsid nad mind üllatada. Zeniidi puhul kardan ühte asja, et kuna toodi suure rahaga suured vennad sisse, siis võib see meeskonnale halvasti mõjuda. Nagu sa ütlesid, et meeskonnas on sisuliselt terve Venemaa koondis, kuid kui korraga peavad nad hakkama kodumaal pingil istuma, siis sellise sammu tagajärjed on suure küsimärgiga. Pigem eeldan samas Zeniidi võitu, aga ise ei hakka riskima.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Kas eksisteerib mõni põhjus, miks Zenit EI peaks võitma? Ainuke Malaga eelis on kodus mängimine. Täiesti puudulik euromängude kogemus, suvaline keskpärane kooseis... Samal ajal on Zenitil põhimõtteliselt kogu Venemaa rahvuskoondis + kaitseliinis väga asjalikud jormid ja nüüd veel osteti kogu sellele gemüüsele Hulk ja Witzel (kes täna ei pidavat mängima) juurde. Dannar, sa oled siin suurem spaniaardide fänn, nii objektiivselt tulistades , mis võimalused Malagal on?

                      3.0 võidukoif lausa karjub VALUE VALUE VALUE , isegi handikäpp ajab boneri peale, 6.15
                      Kui Zeniti kaitse nii hea on, siis mängisid reede õhtul vist teised mehed, kui Ailton venelastest/portudest nagu postidest mööda jooksis.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Mulle meeldib, kui te mõnele mängule ka kriitikanooli loobite. Ise ma ka loomulikult seda kombot ei hinda easy moneyks ja ega ma seda ei väitnudki enda kommentaarides. Lihtsalt tegin väikse ülevaate enda silmade läbi ja et saaksite ka näpunäiteid, millised mängud enda kombosse panna. Loomulikult ei pea te kõiki minu välja toodud mänge valima. Mul ise ka tehtud väikse koefiga kombo, mis peaks olema easy money. Eks näis kuidas õhtul läheb.
                        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                        Kommentaar


                          Sarnast tempot hoida, poisid! Teeme üheskoos üksteist rikkaks!
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                            Mulle meeldib, kui te mõnele mängule ka kriitikanooli loobite. Ise ma ka loomulikult seda kombot ei hinda easy moneyks ja ega ma seda ei väitnudki enda kommentaarides. Lihtsalt tegin väikse ülevaate enda silmade läbi ja et saaksite ka näpunäiteid, millised mängud enda kombosse panna. Loomulikult ei pea te kõiki minu välja toodud mänge valima. Mul ise ka tehtud väikse koefiga kombo, mis peaks olema easy money. Eks näis kuidas õhtul läheb.
                            easy money märkus oli pigem football2u postitusele, kus ta seda väitis.

                            Kommentaar


                              Tegin ka väikse kombo. Ei tea kui kindel see just on aga jah.

                              Watford - Brighton & Hove Albion (Draw no bet) 2 1.77
                              Colchester United - Crawley Town (Draw no bet) 2 1.68
                              Paris Saint-Germain - Dynamo Kiev (1X2) 1 1.60
                              Montpellier - Arsenal (Draw no bet) 2 1.48
                              Real Madrid - Manchester City (Pepe - Real Madrid) Will get booked 3.40

                              Kokku tuli: 23,94

                              Kiitke heaks või laitke maha

                              Kommentaar


                                Pepe kaardi kiidan sajaga heaks. Lausa uskumatu, et tema "Will get booked" veel nii kõrge saab olla. Ega muidugi Ramose 3.20 sitem variant pole. Usun, et vähemalt ühe korra mängu jooksul keerutavad City ründajad piisavalt kiiresti kasti läheduses ning ühel neist sõidab katus ära. Täna eeldatavasti Pepel, kui ta ikka mängib täna kindlalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X