320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See 50 oli millal? Enne kui keegi välja langenud oli? Kui see näpukas oli siis nad ilmselt tühistavad kõik need panused. Samas ma ei ole vaadanud seda lauluasja ja ei oska öelda miks neil 50 oli

    Kommentaar


      See oli teisipäeval. Vaatasin, et Tuiksooga võrdluses on 1.10-ga ülisuur favoriit, samas kui Tuiksool võitjakoefitsent oli 40. Mõtlesin, et panen huvipärast väiksemat sorti summa ja täna vaadetes selguski, et tegelikult kõige kehvemad lootused üldvõidule ei olegi.

      Kommentaar


        Betclick owners to acquire Nordicbet

        Mangas Capital Entertainment, founded by the former CEO of Endemol France Stephane Courbit, acquired the majority stake of Betclick earlier this year and is now looking into the acquisition of Nordicbet.com and Triobet.com that will guarantee the group a strong presence in the Scandinavian and Baltic regions.

        Kommentaar


          Mis on maksimum panus triobetis nendele 100% võimalustele, et saaks tagasi kogu raha, kui pilet kaotama peaks ? Ma mõtlen seda jõulukalendri värki ,mis seal on..

          Kommentaar


            Algselt postitas marti88 Vaata postitust
            Mis on maksimum panus triobetis nendele 100% võimalustele, et saaks tagasi kogu raha, kui pilet kaotama peaks ? Ma mõtlen seda jõulukalendri värki ,mis seal on..
            Ma mõtlesin et see on 100% garanteeritud panus, nüüd tänu TTÜ kaotusele mõnevõrra vaesem. Ei tahaks seda ainult oma rumaluseks pidada, päris "huvitavalt" sõnastatud reklaam

            Kommentaar


              Elu keerdkäigud. Triobetis kena summa maha mängitud, olen otsutanud, et aitab küll selles jamast. Siis järgmine päev üks välismaa sait, kus toimub tasuta panustamine aga iga kuu lõpus saavad parimad reaalset raha, muudetakse miinimum väljamakse £25 pealt £15 peale, saan kätte sealt £10 2006. aasta eduka MM-i ennustamise eest teenitud ja £5 saidi pokkeriturniiri auväärt koha eest (9. jäin vist). Ja nüüd Unibet, kuhu seoses heasüdamliku sooviga soccernetile raha teenida, kunagi konto tegin, annab nüüd tasuta 50.-. Huvitav kokkusattumus.

              Kommentaar


                kõige parem lõpetus viis on see ,et paned hästi piraka summa mängu ja siis kaotad selle lihtsalt.. Summa peab olema ikka nii suur ,et seda enam triobetis tagasi teenida võimalik ei ole ..vot.. mina tegin nii lõpu sellele jamale

                Kommentaar


                  tänase spurs-manu mängu pandud üüratuid summasid te tagasi ei saa, kui te failite.
                  teadmiseks siis mõnele, mul mitu tuttavat arvasid, et saab
                  EDIT: see on see jõulukalendri teema.

                  Kommentaar


                    aight.. mulle hakkas triobet jälle meeldima kasvatasin kahe päevaga 100.- kolmekümne kordseks.. terve aasta otsa kaotasin ja nüüd aasta lõpus tasub see kõik ära

                    Kommentaar


                      võta nüüd välja mingi suurem osa sellest eksole ja saad ilusad jõulukingid teha

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        võta nüüd välja mingi suurem osa sellest eksole ja saad ilusad jõulukingid teha
                        Kuuldud-Tehtud!..

                        Kommentaar


                          ülihaige, ma liitusin kunagi selle 100 % boonusega eks, lükkasin 300 sisse ja sain 600, pean selle aasta sees tegema 1200 et välja võtta või kuidas ma raha sealt välja võtta saan?
                          sain valesti kampaania reeglitest aru, muidu hui oleks liitunud selle sitaga, türa oskavad sõnastada kõike.

                          Kommentaar


                            võib-olla ma ajan midagi sassi, aga tavaliselt on seal tingimused umbes nii, et sissemakse + boonus (seekord siis 600EEK) tuleb kolmekordse käibega läbi mängida...Ehk siis sa pead kokku panustama vähemalt 1800EEK enne kui saad välja võtta...Ja tavaliselt veel nõutakse et kofitsent peab olema 1.5 või suurem...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                              ülihaige, ma liitusin kunagi selle 100 % boonusega eks, lükkasin 300 sisse ja sain 600, pean selle aasta sees tegema 1200 et välja võtta või kuidas ma raha sealt välja võtta saan?
                              sain valesti kampaania reeglitest aru, muidu hui oleks liitunud selle sitaga, türa oskavad sõnastada kõike.
                              300 peaksid kohe saama välja võtta aga boonuse osa saad alles siis välja kanda kui oled boonuse tingimused täitnud minu meelest.
                              Ega tasuta lõunaid pole. Et kannad 300 sisse saad 300 boonust ning kohe kannad välja
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                võib-olla ma ajan midagi sassi, aga tavaliselt on seal tingimused umbes nii, et sissemakse + boonus (seekord siis 600EEK) tuleb kolmekordse käibega läbi mängida...Ehk siis sa pead kokku panustama vähemalt 1800EEK enne kui saad välja võtta...Ja tavaliselt veel nõutakse et kofitsent peab olema 1.5 või suurem...
                                ma tegin pokkeriga piisavalt ja siis hakkasid nad kuradi poker pointse nõudma, aga ma tegin cash gamesis, täitsa perses, varsti lihtsalt tulen ära sealt triost ja lähen kuskile mujale üle, klienditugi ka eesti keeles ei vasta, siis kui on selleks ette antud aeg.

                                EDIT : daywalker, nii ma ka ei mõelnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X