320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas selle reklaamiga annab midagi ette ka võtta? Mul foorum norm suuruses kuid tänu sellele laiale reklaamile on väga ebamugav kui leht paremale jookseb.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      See foorum on praegu ikka täiesti katki. Nõus cannumaniga. Seda foorumit ei ole võimalik nende stiilidega kasutada. RIP foorum.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Tere!

        Mõistame pahameelt ja see on täiesti mõistetav.

        Omalt poolt saame öelda, et töö käib selle nimel, et skinid jms teemad saaksid kõik korda.

        Praegune eesmärk oli turvaauk 100% eemaldada ja praegune lüke oli selleks ainuvõimalik. Seetõttu ei saanud me ka ajaressurssi suunata visuaali jms peale.

        Teine variant oleks olnud foorum teadmata ajaks kinni panna, aga see ei tundunud eriti mõnusa lahendusena.

        Tänud mõistva suhtumise eest ja töötame sajaga!

        Kommentaar


          Mopsis ei saa mitte sittagi aru ikka.
          Mingid sõnumid, teated. Linnupoja tahtis vv'ks ka aga tal polnud piisavalt solle.

          Kommentaar


            Kas vana dizainy saab tagasi ka :S
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Nüüd näen, et töö käib selle kallal. Super.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                test: täiesti pucis on see uus skin

                Kommentaar


                  Jube see uus skin

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Kas selle reklaamiga annab midagi ette ka võtta? Mul foorum norm suuruses kuid tänu sellele laiale reklaamile on väga ebamugav kui leht paremale jookseb.
                    jutt oli siis mobiili brauserist.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      hetkel on küll FML
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Stok

                        Siin saad valida ajavööndi:

                        Kommentaar


                          DST Correction vaata üle

                          Kommentaar


                            Te käite foorumis kella vaatamas v

                            Kommentaar


                              1. Uued (vanad) skinnid paluks.
                              2. Kuidas ma saan märkida kõik postitused loetuks?
                              3. Avatarid?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                2. Kuidas ma saan märkida kõik postitused loetuks?
                                Mark This Channel Read ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X