320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
    Ei tööta. Telefonis vähemasti.

    308

    Kommentaar


      Algselt postitas Markko Vaata postitust

      Ei tööta. Telefonis vähemasti.
      Mul mobiili Firefoxis töötab küll.

      Kommentaar


        Miks see foorum juba loetud teemasid meelde ei jäta? Igat teemat avab uuesti esimesest postitusest. Lisaks puudub otsetee viimase lehe juurde, täiega nõme neid lehtede numbreid iga kord uuesti sisse toksida.

        Kommentaar


          Algselt postitas Wikat Vaata postitust
          Miks see foorum juba loetud teemasid meelde ei jäta? Igat teemat avab uuesti esimesest postitusest. Lisaks puudub otsetee viimase lehe juurde, täiega nõme neid lehtede numbreid iga kord uuesti sisse toksida.
          Täiesti nõus. Ülitüütu ja aeganõudev. Saab ka flitreerida ja siis nö tänase või viimase nädala panna, aga kõik see on liiga keeruline. Vanaga said kohe sinna, kuhu vaja. Pole aega sellise skeemitamise jaoks. Soccernet palun tee korda. Nii jätkata küll ei saa. 20 aastat ilma tõrgeteta kasutanud ja nüüd siis siuke pläss.

          Kommentaar


            Algselt postitas Wikat Vaata postitust
            Miks see foorum juba loetud teemasid meelde ei jäta? Igat teemat avab uuesti esimesest postitusest. Lisaks puudub otsetee viimase lehe juurde, täiega nõme neid lehtede numbreid iga kord uuesti sisse toksida.
            Märgi viimase postituse juude.

            Sooviks seda rohelist skinni tagasi aint

            Kommentaar


              Vabasta vabasta vabasta
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Kas kuidagi seda vana soccerneti foorumi üldpilti pole võimalik tagasi saada? See valgel taustal kuidagi jõle raske asju lugeda, eelmine oli ikka kordi parem. Jalgpall.ee kasutajad saavad küll vana.jalgpall.ee lehel toimetada ehk on foorumil sama asi võimalik.

                Kommentaar


                  korralik kobarkäkk.

                  Kommentaar


                    Kui üldpilti 1:1 ei suuda kiirelt teha, lükake vähemalt värvid õigeks -ükskõik mis töötav versioon, kasvõi vana värvipalett.
                    Front page post icoonid võiks headinguga erivärvi ntx olla. Präegu liiga vähe värve ja sügavusi - raske asju eristada.
                    Selline asi ei tohiks üldse kaua võtta...
                    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust

                      Mul mobiili Firefoxis töötab küll.
                      Nüüd paistab jah korras olevat. Paar päeva tagasi Chrome’ga ei funganud.
                      308

                      Kommentaar


                        ma panen quitti, kui ma pean iga kord teemat avades alustama esimesest postitusest - alla rullimine ja viimase lehe klikkmine on masendav

                        Kommentaar


                          Uute postituste all võiks uuesti postituse previewd näha.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Vapper Karu Vaata postitust
                            ma panen quitti, kui ma pean iga kord teemat avades alustama esimesest postitusest - alla rullimine ja viimase lehe klikkmine on masendav
                            Ma nüüd ei saa aru milles probleem? Seal ju olemas ikoon, kuhu vajutades viskab esimese lugemata postituseni.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              R.I.P foorum pmst
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust

                                Ma nüüd ei saa aru milles probleem? Seal ju olemas ikoon, kuhu vajutades viskab esimese lugemata postituseni.
                                Kas esimese lugemata postituseni või kõige viimatisema postituseni?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X