320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nonoh Vaata postitust

    Kas esimese lugemata postituseni või kõige viimatisema postituseni?
    Esimese lugemata.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Loodetavasti mingid disainid asjad tulevad tagasi, mis tekitab selle reaalse foorumi tunde. No hetkel küll lihtsalt 0 head soccerneti foorumi vibe või emotsiooni. Käisin isegi Manu teemas tarka juttu ajamas, mis peaks olema võrdväärne kui sa täiskasvanuna lähed tagasi pühapäeva hommikul vanaema juurde pannkooke sööme, aga isegi see ei tekitanud mitte mingisugust emotsiooni.

      Kommentaar


        Mind häirib see, et kui panen uued postitused, siis ei ole eraldisuriba postituste kohta mis on uued ja mida ma näinud olen. See võiks mingil kujul tagasi tulla.
        Mia san mia

        Kommentaar


          Veel üks asi, mis uute postituste osas häirib, on see, et nimeliselt näed, kes on teema autor, mitte see, kes on viimane postitaja. Ehk teema RIP budu esimese hooga ehmatas täitsa ära, aga hiljem mõistsin, et tegu on lihtsalt RIP teemaga, mille autoriks on budu.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Veel üks asi, mis uute postituste osas häirib, on see, et nimeliselt näed, kes on teema autor, mitte see, kes on viimane postitaja. Ehk teema RIP budu esimese hooga ehmatas täitsa ära, aga hiljem mõistsin, et tegu on lihtsalt RIP teemaga, mille autoriks on budu.
            Pluss 1
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

              Pluss 1
              Hetkel mul küll see korras vähemalt. vana foorumi loogika tagasi.

              Kommentaar


                Hmm, mul on ikka nii, et teema algataja, mitte viimane postitaja kirjas. Pluss, see algataja/postitaja nimi võiks olla eristatava fondiga vms.

                Lisaks, kui ma klikin selle fast forward nupule, viskab mind ikka kõige viimase postituse juurde teemas, mitte viimase lugemata postituse juurde.

                Kommentaar


                  Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                  Hmm, mul on ikka nii, et teema algataja, mitte viimane postitaja kirjas. Pluss, see algataja/postitaja nimi võiks olla eristatava fondiga vms.

                  Lisaks, kui ma klikin selle fast forward nupule, viskab mind ikka kõige viimase postituse juurde teemas, mitte viimase lugemata postituse juurde.
                  Teema nime ees olev viskab esimese lugemata postituseni.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust

                    Teema nime ees olev viskab esimese lugemata postituseni.
                    Mul ei viska.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Siis ma ei oska enam aidata. Minul viskab ning see teine nupp siis saadab kohe viimase postituseni.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Siis ma ei oska enam aidata. Minul viskab ning see teine nupp siis saadab kohe viimase postituseni.
                        Mul ka see töötab, aga see teemaalgataja keiss võiks küll paraneda. Ja noh globaalselt mõeldes, siis mobiilis on suht pede olla.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Kas enda postitusi saab kuidagi kustutada? Ei leidnud.

                          Ja kuidas kõik avatarid tagasi saaks? Mõned on juba saanud.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Ma tahaksin oma ignoor-listi näha. Ja veel umbes kümmet muud asja. Paistab aga, et foorum jääbki nüüd selliseks.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Ma tahaksin oma ignoor-listi näha. Ja veel umbes kümmet muud asja. Paistab aga, et foorum jääbki nüüd selliseks.
                              https://foorum.soccernet.ee/settings/account ja kõige alumine rida. Võimalik, et sa pead seal veidi skrollima või mitmel leheküljel käima.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                                https://foorum.soccernet.ee/settings/account ja kõige alumine rida. Võimalik, et sa pead seal veidi skrollima või mitmel leheküljel käima.
                                Ole sa tänatud!

                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X