320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võite täna/homme jälgida, kas need lugemata teemade uuendamine toimib nüüd paremini. Sai praegu sama loogika peale pandud, mis vanal foorumil. Vähemalt vbulletin nagu seda ütles. Katsetamise asi.

    Avataride osas - ma saan aru, et osadel ei ole lihtsalt vanad avatarid kaasa tulnud või ka uue lisamine on olnud probleemiks?

    Lugesin just flightradari foorumit, mis näeb suht sarnane välja nagu meil ja seal öeldi ka, et mobiili versioon on täiesti õudne. Loodetavasti saavad meie IT inimesed miskit ikka muuta. Usku mul on.
    Mobiili saab varsti paremaks ka läbi selle ilmselt, et need reklaamipinnad tuleb ära muuta. Siis ehk asi toimib.

    Osad tõlked on saanud ka paremaks, aga kui kellelgi on ideid "vabasta" asemel, siis andke teada. Muudame ära.

    Desktopis saab juba mõningaid asju täitsa okeilt teha, aga mobiilis on ikaldus.

    Seni aga täname tagasiside eest ja töötame!
    Last edited by Jonas; 30.11.21, 19:40.

    Kommentaar


      Kas kellegil veel ei ava uusi postitusi?

      E: miks pilt nii halva kvaliteediga

      ”Your criteria is not restrictive enough and might return too many results. Please restrict your criteria and try again.”
      You do not have permission to view this gallery.
      This gallery has 1 photos.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Proovi uuesti pilti lisada, vaata kas nüüd on parem?

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Kas kellegil veel ei ava uusi postitusi?

          E: miks pilt nii halva kvaliteediga

          ”Your criteria is not restrictive enough and might return too many results. Please restrict your criteria and try again.”
          Mul telefonis sama kala. Uusi teemasid ei näe. Miks mitte "uued postitused" nagu vanasti?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Kui loed uue postituse ära, siis teema jääb küll loetuks, aga pealehele ning teavitustesse jääb justkui lugemata ja peab käsitsi märkima loetuks. See megahäiriv. Tekkis pärast tänast uuendust.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Tänased postitused viib sissetulnud sõnumite lehele. See ei peaks mitte nii olema.

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Kui loed uue postituse ära, siis teema jääb küll loetuks, aga pealehele ning teavitustesse jääb justkui lugemata ja peab käsitsi märkima loetuks. See megahäiriv. Tekkis pärast tänast uuendust.
                Taastan esialgse olukorra. Vaadake, kas tundub ok.

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  Tänased postitused viib sissetulnud sõnumite lehele. See ei peaks mitte nii olema.
                  Vaatan üle. Aitäh!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jonas Vaata postitust

                    Taastan esialgse olukorra. Vaadake, kas tundub ok.
                    Mulle tundub nüüd okei.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jonas Vaata postitust

                      Avataride osas - ma saan aru, et osadel ei ole lihtsalt vanad avatarid kaasa tulnud või ka uue lisamine on olnud probleemiks?
                      Paremal üleval nurgas justkui näitab. Aga postituse juures mitte. Ja kust ma seda seadetest vahetada või seadistada saan?
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jonas Vaata postitust
                        Avataride osas - ma saan aru, et osadel ei ole lihtsalt vanad avatarid kaasa tulnud või ka uue lisamine on olnud probleemiks?
                        siin näib ju selge seaduspära olevat, et n-ö tavalisi avatare (klubide logod jne) teemavaates ei kuvata, aga custom (tasulised) avatarid on nähtavad.

                        Kommentaar


                          Kes maksab tellib muusika.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                            Paremal üleval nurgas justkui näitab. Aga postituse juures mitte. Ja kust ma seda seadetest vahetada või seadistada saan?
                            Kuna ma ei ole spetsialist, vaid pigem huviline ning püüan asjad paremaks muuta "googeldades" siis selle teema jätaks päris spetsialistidele. Panen infona üles ja ehk saab korda.

                            Kuna aeg on piiratud ressurss, siis hea meelega küsiks, et mis on need 3 asja, mida oleks vaja ASAP muuta?

                            Siis saame prioriteete vastavalt paika panna.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jonas Vaata postitust

                              Kuna aeg on piiratud ressurss, siis hea meelega küsiks, et mis on need 3 asja, mida oleks vaja ASAP muuta?

                              Siis saame prioriteete vastavalt paika panna.
                              imho:

                              1. värvid/visuaal vana versiooniga sarnasemaks (nii loetavuse kui ka tuttavlikkuse huvides);
                              2. avatarid korda;
                              3. tõlked korda (praegu täiesti valed/katkised tekstid, eesti-inglise keel läbisegi jne).

                              Kommentaar


                                Visuaal ja värvid muidugi. Pikki kirjatükke ei suuda ma ette võtta, ennustuste kokkulugemine on silmadele jube, sest kiri on nii väike. Lisaks see talumatu valge taust - ainus viis on foorum tumedaks keerata, palju ei aita, aga vähemalt silmad taluvad pisut paremini.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X