320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mobiili kasutusmugavus on üldiselt kõige kiireloomulisem.

    Lisaks eelnevalt mainitud asjadele tunnen puudust võimalusest foorumi avalehel alamfoorumi ees olevat ikooni topeltklikkides see loetuks märkida. Praegu tuleb selleks alamfoorum lahti klikkida ja alla scrollida, mis on tüütu. Ja eriti tore oleks, kui nende siniste ja hallide jutumullikeste asemel oleks ikoonideks Soccerneti luubid, nagu varem.

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Lisaks see talumatu valge taust - ainus viis on foorum tumedaks keerata, palju ei aita, aga vähemalt silmad taluvad pisut paremini.
      Foorumi vasakul all nurgas on sul võimalik valida endale sobiv stiil, mis sinu silmi võimalikult vähe häiriks. "Default vB5 Style" asemel võid valida miskit sobilikku.

      Kommentaar


        Algselt postitas mazz Vaata postitust
        Mobiili kasutusmugavus on üldiselt kõige kiireloomulisem.
        Kindlalt mobiiliäpp korda teha, nõus!
        Seejärel võiks natukene sõbralikumad vaated/skinnid/themed leida.

        Jõudu!
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Kuulge, aga tegelikult ka - palun lõpetage see postituste vabastamise teadete saatmine ära.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Kuulge, aga tegelikult ka - palun lõpetage see postituste vabastamise teadete saatmine ära.
            Ma käisin eile enda kirjutatu järgi tellimuste lehe läbi ja kustutasin kõik 210 tellimust ära. Saad klikitud küll.

            Prioriteetide osas on minu valikud samad, mis siin juba läbi käinud. Esimesena mobiilivaade, teisena avatarid ja kolmandana skinnid.
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Ma olen tellimused kustutanud. Notificationid tulevad mulle nüüd selle peale kui keegi minu kirjutatutele viitab. Just praegu seesama vtp eelmine postitus siin.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                mcnamara nii saan sulle ka ilmselt notificationi saata



                Võta siin linnukesed ebameeldivatelt asjadelt ära. Nt quote'id ja mentionid.
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Iseenesest see quote ja eriti mention on head asjad, kui notification teisel osapoolel sees ka on.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Kas nii ei saa teha, et suurele teemapealkirjale vajutades läheb kohe viimase postituseni. Selle väikse topeltnoole peale pihtasaamine telefonis on paras kepp. Arvan et ma pole ainuke. Või on see suurem nupp.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cabron Vaata postitust
                      Kas nii ei saa teha, et suurele teemapealkirjale vajutades läheb kohe viimase postituseni. Selle väikse topeltnoole peale pihtasaamine telefonis on paras kepp. Arvan et ma pole ainuke. Või on see suurem nupp.
                      +1 see ja vana skinn, siis oleks päris hästi juba.

                      Või siis suurem ikoon, nagu vanasti. Mobiilis siis.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Info ettepanekutega on edastatud neile, kes neid ettepanekuid oskavad ka ellu viia.

                        Hetkel on veel paar elulist asja, mis tuleb eelisjärjekorras ära teha (kohustus, mitte eelistus) ja siis loodame, et saame kiiremini ka muud asjad joonde.

                        Kommentaar


                          See ei ole nüüd kuidagi prioriteet, aga foorumi otsing on ka uue versiooniga ikka veel seesamune.
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            midagi uut.
                            You do not have permission to view this gallery.
                            This gallery has 1 photos.

                            Kommentaar


                              Mis error sellega on, et justkui juba loetud teema uute postituste listis figureerib?

                              Kommentaar


                                Seal tegelikult on uued postitused. Selle viiruste teemaga paistab üldse midagi kummalist toimuvat, Intertoto pilt puudutab sama teemat.
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X