320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi portaali saab foorumikasutajaga ligi?

    Kommentaar


      Uus päev, uus parool... hea foorum perse keeratud, aitäh. Vbla uuel aastal proovin jälle.

      Kommentaar


        Kas ma olen praeguseks ainus, kelle käest ei küsi? Aga muidu kisub jah sinnapoole, et see sureb varsti välja sellisel kujul.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Aga muidu kisub jah sinnapoole, et see sureb varsti välja sellisel kujul.
          jep. Pints tegi viimati postituse 24. novembril, Mõnuagent kirjutab ainult ennustusteemadesse ja plastic ilma Mõnuagendita on nagu Romeo ilma Juliata.

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Kas ma olen praeguseks ainus, kelle käest ei küsi? Aga muidu kisub jah sinnapoole, et see sureb varsti välja sellisel kujul.
            Minul ka ei küsinud.

            Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
            jep. Pints tegi viimati postituse 24. novembril, Mõnuagent kirjutab ainult ennustusteemadesse ja plastic ilma Mõnuagendita on nagu Romeo ilma Juliata.
            Nõus. See foorum jookseb praegu verest tühjaks. Siin on kiiremas korras elustamist vaja.

            FIX SOCCERNET
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              appi... äkki see on jalgpalliliidu teadlik katse foorum välja suretada? EJLi enamusosalus, wiiner puksitud kõrvale, Uiboleht juhatuses, Pohlakut siunav teema, Järvela sapised pisted podcastis, Kasperi nurin varikontode üle, mingi uus tüüp (Jonas) tanki lükatud... see kõik meigib senssi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                jep. Pints tegi viimati postituse 24. novembril, Mõnuagent kirjutab ainult ennustusteemadesse ja plastic ilma Mõnuagendita on nagu Romeo ilma Juliata.
                Ma kardan, et noored ja vihased on saanud vanemaks ja leplikumaks ning uut põlvkonda peale ei tule... Vanemad saanud aru, et tegelt head poisid kõik, nooremad tiktoikis ja nii on.

                Kelle varikonto sa oledki muidu : )?

                Kommentaar


                  Minult ei ole ka küsinud.

                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Kas ma olen praeguseks ainus, kelle käest ei küsi? Aga muidu kisub jah sinnapoole, et see sureb varsti välja sellisel kujul.

                  Kommentaar


                    Make Soccernet Great Again!

                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust


                    FIX SOCCERNET

                    Kommentaar


                      Last updated 23 dec 2009...saab seda tagasi üldse? https://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=230892

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                        FIX SOCCERNET
                        Kui veebilehe arenduse ja kaasajastamisega ei ole aktiivselt tegeletud aastaid, siis nüüd paari nädala jooksul ei ole võimalik seda X aasta tööd ära teha.

                        Kommentaar


                          Postituste muutmine ei toimi. Olen ma ainus?

                          Probleem on selline, et kui ma vajutan nupule "muuda", siis läheb postitus valgeks.

                          EDIT! See töötab, ei töödanud selle postitusega: https://foorum.soccernet.ee/forum/v-...33#post2434933
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            google
                            best vb5 skins
                            buy

                            see 30 eurot leiame ju ikka, ei?
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              miks otsingu lehel on avatarid, aga teemades mitte?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Jälle uus parool.
                                Rip foorum jap.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X