320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ei, see on postituste kogumiseks

    Kommentaar


      Varsti külastab, kui kuuldakse teiste foorumlaste poolt, et siin käib suur läbustamine.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Bännige ekul ära. Tegu on imbetsilliga.
        slimm.ee

        Kommentaar


          Tõesti. 7.1 posti päevas näitab, et tegu on mingi spämmirobotiga.

          E: Paistab, et tüüp on tegutsenud ka Hinnavaatluses

          Algselt postitas skulmars
          Arvamus kasutajast ekul: pani lambist negatiivse, mingi debiil ilmselt
          Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



          Ken Lee tulibu dibu douchoo

          Kommentaar


            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            Bännige ekul ära. Tegu on imbetsilliga.
            Sekundeerin.

            Kommentaar


              Algselt postitas -Silver- Vaata postitust
              Sekundeerin.
              Sekundeerin tho .

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                Bännige ekul ära. Tegu on imbetsilliga.
                Hääletan vastu. Pole näinud tema postitustes isiklikke solvanguid või muud taolist, mis mulle märksa enam vastukarva. Rumalus on (mõnel juhul) olnud ravitav.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Hääletan vastu. Pole näinud tema postitustes isiklikke solvanguid või muud taolist, mis mulle märksa enam vastukarva. Rumalus on (mõnel juhul) olnud ravitav.
                  Nõus, las areneb.
                  Algselt postitas Cule
                  Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Hääletan vastu. Pole näinud tema postitustes isiklikke solvanguid või muud taolist, mis mulle märksa enam vastukarva. Rumalus on (mõnel juhul) olnud ravitav.
                    ei ole eriti nõus, aga ise tead.. hoia siis vähemalt suurvõistluste alamfoorumil silma peal, ka seal on tekkinud EM finaalturniiri teema, mis räägib kõigest muust kui asjast
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Ekul peab nädal aega asjade üle järele mõtlema, enne kui taas postitada saab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                        ei ole eriti nõus, aga ise tead.. hoia siis vähemalt suurvõistluste alamfoorumil silma peal, ka seal on tekkinud EM finaalturniiri teema, mis räägib kõigest muust kui asjast
                        Eks ma püüan.
                        Iseenesest tore küsitlus seal, nii et kinni hetkel küll ei pane. Rohkem häirib teiste kasutajate vihameelsus uustulnuka suhtes.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas läusi Vaata postitust
                          tra kuresaare poisid minge vittu tra me mängisime kotkasjuuniori 2 nime all aga me oleme levadia jobu tra sa aru ei saa v ? tra tahad peksa saaada v ? fakkingi sitad olete saite 5-0 pähe vittu te tahate putsi kui sind sitta veel näen siis peksan su läbi vitt tra , munn pihku pede tra minge vittu putsi noh me kotime teid igalt poolt ära mis vahet kas sees või väljas jalgpall jääb ikka samaks tra minge vittu putsi kari tra mingid sitad olete saage aru noh tra mingi valusad lohhid olete väljas saate igatahes rohekem te ei võida meid kunagi minge vittu sitakotid kuresaare on sitttttt ja jääbki sitaks !
                          selline vend tuleb küll ära bännida

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Eks ma püüan.
                            Iseenesest tore küsitlus seal, nii et kinni hetkel küll ei pane. Rohkem häirib teiste kasutajate vihameelsus uustulnuka suhtes.
                            Pole siin mingit viha uute suhtes, kui targalt postivad, mitte ei lahmi nagu ekul.
                            Ma olen ka veel suht uus ja keegi pole minule midagi halba öelnud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Eks ma püüan.
                              Iseenesest tore küsitlus seal, nii et kinni hetkel küll ei pane. Rohkem häirib teiste kasutajate vihameelsus uustulnuka suhtes.
                              Nõustuksin siin mcN ga. Ekul ei teinud ju midagi.Oli teine lihtsalt liiga agar. Bänn oli liiast, oleks pidanud suunama teda mitte kinga andma.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Nõustuksin siin mcN ga. Ekul ei teinud ju midagi.Oli teine lihtsalt liiga agar. Bänn oli liiast, oleks pidanud suunama teda mitte kinga andma.
                                Ignoreeris talle antud hoiatusi mitmel korral.
                                Nädalane bänn pole nüüd nii hull asi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X