320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -Silver- Vaata postitust
    Sekundeerin.
    Sekundeerin tho .

    Kommentaar


      Algselt postitas JanK Vaata postitust
      Bännige ekul ära. Tegu on imbetsilliga.
      Hääletan vastu. Pole näinud tema postitustes isiklikke solvanguid või muud taolist, mis mulle märksa enam vastukarva. Rumalus on (mõnel juhul) olnud ravitav.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Hääletan vastu. Pole näinud tema postitustes isiklikke solvanguid või muud taolist, mis mulle märksa enam vastukarva. Rumalus on (mõnel juhul) olnud ravitav.
        Nõus, las areneb.
        Algselt postitas Cule
        Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Hääletan vastu. Pole näinud tema postitustes isiklikke solvanguid või muud taolist, mis mulle märksa enam vastukarva. Rumalus on (mõnel juhul) olnud ravitav.
          ei ole eriti nõus, aga ise tead.. hoia siis vähemalt suurvõistluste alamfoorumil silma peal, ka seal on tekkinud EM finaalturniiri teema, mis räägib kõigest muust kui asjast
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Ekul peab nädal aega asjade üle järele mõtlema, enne kui taas postitada saab.

            Kommentaar


              Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
              ei ole eriti nõus, aga ise tead.. hoia siis vähemalt suurvõistluste alamfoorumil silma peal, ka seal on tekkinud EM finaalturniiri teema, mis räägib kõigest muust kui asjast
              Eks ma püüan.
              Iseenesest tore küsitlus seal, nii et kinni hetkel küll ei pane. Rohkem häirib teiste kasutajate vihameelsus uustulnuka suhtes.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas läusi Vaata postitust
                tra kuresaare poisid minge vittu tra me mängisime kotkasjuuniori 2 nime all aga me oleme levadia jobu tra sa aru ei saa v ? tra tahad peksa saaada v ? fakkingi sitad olete saite 5-0 pähe vittu te tahate putsi kui sind sitta veel näen siis peksan su läbi vitt tra , munn pihku pede tra minge vittu putsi noh me kotime teid igalt poolt ära mis vahet kas sees või väljas jalgpall jääb ikka samaks tra minge vittu putsi kari tra mingid sitad olete saage aru noh tra mingi valusad lohhid olete väljas saate igatahes rohekem te ei võida meid kunagi minge vittu sitakotid kuresaare on sitttttt ja jääbki sitaks !
                selline vend tuleb küll ära bännida

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Eks ma püüan.
                  Iseenesest tore küsitlus seal, nii et kinni hetkel küll ei pane. Rohkem häirib teiste kasutajate vihameelsus uustulnuka suhtes.
                  Pole siin mingit viha uute suhtes, kui targalt postivad, mitte ei lahmi nagu ekul.
                  Ma olen ka veel suht uus ja keegi pole minule midagi halba öelnud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Eks ma püüan.
                    Iseenesest tore küsitlus seal, nii et kinni hetkel küll ei pane. Rohkem häirib teiste kasutajate vihameelsus uustulnuka suhtes.
                    Nõustuksin siin mcN ga. Ekul ei teinud ju midagi.Oli teine lihtsalt liiga agar. Bänn oli liiast, oleks pidanud suunama teda mitte kinga andma.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Nõustuksin siin mcN ga. Ekul ei teinud ju midagi.Oli teine lihtsalt liiga agar. Bänn oli liiast, oleks pidanud suunama teda mitte kinga andma.
                      Ignoreeris talle antud hoiatusi mitmel korral.
                      Nädalane bänn pole nüüd nii hull asi.

                      Kommentaar


                        suht ebaõiglane siiski, milline on bännimise alus?? ennem tuleks mõnele vanale tegijale nina pihta lüüa. Kõik tunnevad enam-vähem kõiki ja siis peetakse seda pisut naljakaks kui eston "hoos" on. mitte midagi isiklikku, isegi irvitasin pisut, aga normaalne see ei olnud.
                        AILTON

                        Kommentaar


                          See liigne entusiasm liigitus juba spämmi alla. Andsin talle mitu hoiatust ja selgitasin olukorda, aga olukord ei paranenud. Loodetavasti nädala pärast saab ta paremini aru, mida tasub ja mida ei tasu postitada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                            suht ebaõiglane siiski, milline on bännimise alus?? ennem tuleks mõnele vanale tegijale nina pihta lüüa. Kõik tunnevad enam-vähem kõiki ja siis peetakse seda pisut naljakaks kui eston "hoos" on. mitte midagi isiklikku, isegi irvitasin pisut, aga normaalne see ei olnud.
                            " eston on ju nii naljakas ja lahe!"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mazz Vaata postitust
                              See liigne entusiasm liigitus juba spämmi alla. Andsin talle mitu hoiatust ja selgitasin olukorda, aga olukord ei paranenud. Loodetavasti nädala pärast saab ta paremini aru, mida tasub ja mida ei tasu postitada.
                              Kahjuks on selleks ajaks koolivaheaeg vist läbi ja tema entusiasm võib kanalduda mujale.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar




                                ekul uuesti platsis, ainult teise nimega. Sellisele tüübile tuleb IP bänn panna
                                Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                                Ken Lee tulibu dibu douchoo

                                Kommentaar

                                Working...
                                X