320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See võimalus võiks siiski ka olla, et foorumist saab otse ka portaali. Nagu eelmise puhul sai logole klikkides, nüüd viskab see aga foorumi avalehele.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kebab Vaata postitust
      Jah, see bb mootor on super. Nüüd on ka sõbralisti võimalus. Palun pane mind enda sõbralisti rohelineKonn! Pliis!
      Kas me hakkame siin nüüd võistlema selles, kes on kõige rohkemates sõbralistides? Oi, kui mõnna. Kus see sõbralist asub ja kes sinna kuuluma peab?
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Nõuan oma õigusi tagasi! Moderaator ning access Soccernet.ee tiimi foorumile!

        Ja oma kümnekroonist Marco Materazzi pilti tahan kah tagasi!

        Siin -> http://foorum.soccernet.ee/image.php...6&type=profile
        sigpic

        Kommentaar


          mul kah probleem, lisasin signatuuri, mis oli 500 X 77 suur, teatavasti 500 X 100 on lubatud, aga millegi pärast ei näita seda mu postitusest, ehki seadete alt on pantud ka linnuke sinna kohta, kus allkirja näitamist küsib..
          samuti on muuda allkirja all ka olemas pilt, aga mitte postitustes, milles asi?

          Kommentaar


            Algselt postitas 17 Vaata postitust
            See võimalus võiks siiski ka olla, et foorumist saab otse ka portaali. Nagu eelmise puhul sai logole klikkides, nüüd viskab see aga foorumi avalehele.
            no ma ei tea, mul viskab ka praegu logole klikkides kenasti portaali. vaevalt see nüüd mingi minu special option on.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              no ma ei tea, mul viskab ka praegu logole klikkides kenasti portaali. vaevalt see nüüd mingi minu special option on.
              Tundub et on, sest kui mina sinna vajutan, lööb foorumi avalehe ette..

              Kommentaar


                Sellel buddy listil pole minu teada mingit mõtet. Asub ta User CP-> Buddy list.

                Ja mul lööb ka foorumi ette nagu 17-l logole klikkides.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Kas me hakkame siin nüüd võistlema selles, kes on kõige rohkemates sõbralistides? Oi, kui mõnna. Kus see sõbralist asub ja kes sinna kuuluma peab?
                  Jah, minu unistus on see, et ma oleksin hästi paljudes sõbralistides !!! Aga sina vist mind oma sõbralisti ei pane? Oled kogu aeg minu peale millegipärast pahane. Aga kui sul see tahmine siiski tekib, siis on see sõbralist kontrollpaneeli all. Seal on muide ka ignore list (miks mitte kasutada?!) ja palju muud huvitavaid nupukesi, kust saab foorumit päris mugavalt oma käe järgi putitada.
                  On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                  I don’t care what you think of me!
                  Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                  Kommentaar


                    Avatari seadetest võiks midagi sellist panna, et näitab ühel real ainult kolme avatari, kui see võimalik, sest et vähemalt mina ei saa riigi lippude avataridel järgmist lehte panna, kuna nupp/link lihtsalt ei fungeeri (kuna on sellest alast täielikult väljas). Ainuke võimalus lihtsalt aadressiribal lisada &page=2, jne.

                    Kommentaar


                      Avatarsid on väikesed pildid, mis ilmuvad su nime alla.
                      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                      AD e. Andekas Disainer...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                        Jah, minu unistus on see, et ma oleksin hästi paljudes sõbralistides !!! Aga sina vist mind oma sõbralisti ei pane? Oled kogu aeg minu peale millegipärast pahane.
                        Mis sa nüüd? Mina ja pahane. Mina tahan väga kõigi sõber olla.

                        PS Millal ma suurvõistluste mode jälle olla saan? Et äkki teeniks niimoodi kunagi välja ka juurdepääsu salapärasele alamfooumile nimega "Moderaatorid"...
                        Oh neid unistusi.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          PS Millal ma suurvõistluste mode jälle olla saan? Et äkki teeniks niimoodi kunagi välja ka juurdepääsu salapärasele alamfooumile nimega "Moderaatorid"...
                          Oh neid unistusi.
                          Sättisin alafoorumite moderaatorid taaskord paika ja Mods-access peaks ka kõigil, kel vaja, taas olemas olema.

                          Kommentaar


                            klge topsid, miks te kalendri ära kaotasite?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                              klge topsid, miks te kalendri ära kaotasite?
                              Mõttetu vidin ju, mida khm mõni tegelane juba proovis väärkasutada.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Keela enotikonide kasutamine tekstis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X