320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nüüd ma ei saa midagi uploadida... see variant kadus üldse ära... aga FCS'i foorumit saan lugeda... las ta siis jääda nii

    Kommentaar


      eri kuradi keenjused.. fcsi foorumisse vaja saada

      Kommentaar


        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
        eri kuradi keenjused.. fcsi foorumisse vaja saada
        Sul ei ole ligipääsu FCSi foorumisse? Uploadi oma avatar ära ja siis on.

        Kommentaar


          a mi sk custom avatari mõõdud 100x100, kui on mitmeid avatare valikutes, mille suurused on mingi miljonxmiljon

          Kommentaar


            laadisin üles, saan ligi ka, aga avatari ei näita. või peab kohtunike kolleegium avatari heaks kla kiitma nagu mitme muu asjaga uues foorumis?

            Kommentaar


              nonii. probleem. saatsin sõnumi, valisin oma arvutist sobivates mõõtudes pildi, aga seda uploadida ei lase. kui võtan kontrollpaneeli alt "muuda avatari", siis seal "sinu praegune avatar" kohal on pilt täiesti olemas, aga käsu "salvesta muudatused" peale virutab errori "upload of file failed". milles kühvel? ja kas kahekümneviieka oleks võind samahästi prügikasti visata?
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Vabandused, üks päring jäi sisse kirjutamata. Nüüd peaks ok olema.

                Kommentaar


                  tack!
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    kas te näete minu fittipaldi-avatari? mina küll ei näe, ainult CP all 'sinu praegune avatar' all paistab. Uuesti uploadida ka justkui ei saa.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      ma küll näen
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        ma ka nüüd. spank you very much.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          wiinu

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Müüa huumorisoon. Tihedalt kasutatud - hind soodne. NB! Ilma garantiita!
                            Jajah, musi sulle ka!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                              Profiili pildi (mitte avatari) suurus võiks ikka suurem kui 100x100 pikslit olla. See ei tohiks ju silma riivata kuna selleks peab eraldi profiilile klõpsama. Ja ei usu ka, et 50% suurendamine serverit oluliselt koormaks Või mida tegijad arvavad?
                              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                              a mi sk custom avatari mõõdud 100x100, kui on mitmeid avatare valikutes, mille suurused on mingi miljonxmiljon
                              Kuna vastust pole tulnud, siis tõstatan küsimused uuesti. Kui ei eksi, siis vanas foorumis oli isikustatud pildi suuruseks 147x147 pikslit. Praegust piiri võiks sinna lähedale tõsta. Kas selles osas tuleb mingeid muutusi? Vaatasin erinevaid avatare ja mõned on tõesti koletu suured, AZ ja eredivisie näiteks.

                              Ja veel, palun seletage mulle seda multitsiteerimise funktsiooni. Kuidagi ma ta lõpuks tööle sain aga mis nipiga, jäi selgusetuks.

                              E: kas Curves skini tsitaadi osa on võimalik kergemini eristatavaks teha?
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Niuks, niuks, kuhu minu vana avatar kadus?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X