320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul selline küss, et palju on vähenenud võrreldes uut ja vana foorumit postituste päevane arv?

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Saan ma õigesti aru, et privaatsõnumite probleem lahendati stiilis "Pole sõnumeid, pole probleemi"?
      Ei saa. Tegelesin privaatsõnumite ümbertõstmise püüdlustega kaks ööd ja lõpuks loobusin. Ning kuna vanad privaatsõnumid on, nagu varem öeldud, vanas keskkonnas kõigile kättesaadavad, siis tegelikult ei näe ma probleemi..

      Custom-avatars süsteemiga loodan taas maha saada algaval nädalal.

      Kommentaar


        Algselt postitas wiiner Vaata postitust
        Ei saa. Tegelesin privaatsõnumite ümbertõstmise püüdlustega kaks ööd ja lõpuks loobusin. Ning kuna vanad privaatsõnumid on, nagu varem öeldud, vanas keskkonnas kõigile kättesaadavad, siis tegelikult ei näe ma probleemi..
        Minu probleemiks oli, et uues keskkonnas ei leidnud User CP alt kohta, kust saata privaatsõnumit. Kas ma ei leia seda üles(mingi setting jälle valesti)? Või pean ma vanasse foorumisse minema ja lootma, et adressaat ka vanale pilgu peale viskab ning sõnumi üles leiab?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Minu probleemiks oli, et uues keskkonnas ei leidnud User CP alt kohta, kust saata privaatsõnumit. Kas ma ei leia seda üles(mingi setting jälle valesti)? Või pean ma vanasse foorumisse minema ja lootma, et adressaat ka vanale pilgu peale viskab ning sõnumi üles leiab?
          Seadetest vaja linnuke "Luba sõnumite saatmine" ette panna. Control Panelis peaks olema nupp Saada uus sõnum.

          Kommentaar


            Algselt postitas Zaeka Vaata postitust
            Seadetest vaja linnuke "Luba sõnumite saatmine" ette panna. Control Panelis peaks olema nupp Saada uus sõnum.
            Minu paha siis. Lase teistel kasutajatel enda e-maile saata. see?

            Edit: No ma loll ei saa hakkama...
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar



              Kommentaar


                No blääd. Mul pole seda privaatsõnumite valikut. Mis võib selle elimineerida?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  No blääd. Mul pole seda privaatsõnumite valikut. Mis võib selle elimineerida?
                  Nüüd korras?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                    Nüüd korras?


                    1010101010
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Pisiasi, kuid ikkagi. Vaadates mõne kasutaja profiili, näen seal salapärast lahtrit "foorumi ingo". Küsimus - kes kurat on Ingo ja mida teeb ta siin foorumis?
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Info ehk?

                        ..

                        Kommentaar


                          Müüa huumorisoon. Tihedalt kasutatud - hind soodne. NB! Ilma garantiita!
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Custom avatars taastatud

                            Kõik, kes on korra saatnud smsi saamaks custom avatari saavad selle nüüd taaskord üles laadida. SMSide saatmine on samuti taas töökorras.

                            PS! FC Soccerneti liikmetest custom-avatari omanikel soovitan kähku avatari üles laadida, sest pärast seda taastub teie access FC Soccerneti alafoorumisse.

                            Kommentaar


                              mulle öeldi, et animeeritud pilte ei saa uplõudida... neetud... ma tahan soccerneti privaatfoorumit lugeda. uäääää

                              Kommentaar


                                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                                mulle öeldi, et animeeritud pilte ei saa uplõudida... neetud... ma tahan soccerneti privaatfoorumit lugeda. uäääää
                                My bad, proovi uuesti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X