320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mis kuradi värk on? MIKS CAPS LOCKIGA KIRJUTADA EI SAA?!?!?!?!? või on see mingi rõveda moderaatori veel rõvedalt karvasem käsi?

    Kommentaar


      Soovi korral Eesti koondise logo endale avatariks panna pean otsima seda Rahvuskoondiste kategooria 5 lehelt...

      Kommentaar


        Profiili pildi (mitte avatari) suurus võiks ikka suurem kui 100x100 pikslit olla. See ei tohiks ju silma riivata kuna selleks peab eraldi profiilile klõpsama. Ja ei usu ka, et 50% suurendamine serverit oluliselt koormaks Või mida tegijad arvavad?
        Supplies!

        Kommentaar


          Ei, mitte sittagi, räägi nagu seinaga. Saab mind keegi siis aidata või mitte?
          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

          Kommentaar


            Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
            On mingi hetk võimalik oma "Custom Avatari" tagasi saada?
            Sama lugu. Ahoi, kuuleb keegi?

            Kommentaar


              kurat need uuendused. tahaks vana muula tagasi.

              ja kuna siin vastuste saamisega eniveis sitasti on, siis ma küsin ka.puht sportlikust huvist, et kas/millal see nilbe välimus siis ära läheb?
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Kulla, Murdock, proovi skinni TvB Curves ja sulle avaneb täiesti uus maailm.

                (Või noh, vähemalt mulle too skinn meeldib)

                Kommentaar


                  Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
                  Kulla, Murdock, proovi skinni TvB Curves ja sulle avaneb täiesti uus maailm.

                  (Või noh, vähemalt mulle too skinn meeldib)
                  * TvB Curves mudu on OK, aga loetud/mitteloetud teemade tuvastamine on raske, mu LCD ei erista eriti neid ikoone (see kollakas on nii lahja).

                  * Lisaks on tüütu see teemade loetuks märkimine, võiks olla automaatne, et kui kunagi sisenetud, siis viskab automaatselt loetuks.

                  *Ning Off Topikus oli kunagi püsivate teemade kaust?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
                    avaneb täiesti uus maailm.
                    nomaitea. nagu andy grey fifades ütleb "so close by yet so far".
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Sellest ma saan aru, et vana foorumi kujundus oli täiesti perfektne, aga mõlegem selle peale, et ei ole enam mingisuguseid lehe mitte-avanemise porbleeme jms.

                      Kommentaar


                        Moderaatoradministraatorid võiksid need smileyd üle vaadata või midagi. Igale poole tuleb koos näoga mingit muus jama ka. Ka jutumärkide puhul.

                        Mina kasutan tavastiili-silmadele ei hakka ja seal on mulle vajalikud piirjooned. Lisaks on loetud alamfoorumite eristamine oluliselt kergem
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Kuulge, ainus lahendus sellest välimuse üle virisemisest pääseda on see, et keegi teeb vana foorumi 'näoga' kesta uuele peale. Ah? Teeks ise, a ei oska.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Scooter äkki? :P

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ak Vaata postitust
                              Sama lugu. Ahoi, kuuleb keegi?
                              Nürimeelselt peaga vastu seina - custom avatars. Millal?

                              Kommentaar


                                Saan ma õigesti aru, et privaatsõnumite probleem lahendati stiilis "Pole sõnumeid, pole probleemi"?
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X