320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
    No see käeviibutus on ju nii tavaline asi. Ei usu mina, et ta nüüd kohe meelega tahtis ninaluu purustada.
    Dannar, samas saan ma Sinust ja Su Cristiano kibestumusest aru.
    Mis tähtsust on, et kas meelega või mitte. Kui sa ka frustratsioonist sellise käeliigutuse teise näo suunas teed ja peale selle suudad ka teise ninaluu lõhkuda, siis on punane õigustatud.
    Ja oma Cristiano-kibestumisega võid munni minna. Selline aktsioon on ja jääb jalgpallis punase kaardi vääriliseks.

    Kommentaar


      Fakt on see, et sellist liigutust tehakse peaaegu igas mängus. Kui ikka keegi seljas ripub, siis on see isegi loogiline reaktsioon.
      Mitte, et ma pooldaks ninaluude lõhkumist, aga minu arust oleks selles olukorras mõlemale kollane kaart õiglane olnud.

      Kommentaar


        Cristiano : "I always want to play and these things anger me. I've spoken to Mtiliga and he said he doesn't believe I should apologise because he doesn't think I hurt him intentionally."

        Et Ronaldo rääkis Mtiligaga ja too arvas, et Cristiano ei peaks tema ees vabandama, kuigi ta murdis ninaluu, aga mitte tahtlikult.. Ei usu, et keegi nyyd päris nii ytleks, et ei vabandama nyyd kyll ei pea selle eest ..
        Kellele peale minu weel tundub see lõik väljamõeldisena ? Kahtlane jutt nagu ..
        _____________________

        Okey Cristianol punane mis seal ikka, jätab mängu vahele, aga nyyd tahaks kyll Rafat näha Deportivo vastu mängimas.

        Kommentaar


          Ma tahaks näha venda,kes palli saades spurdib käed taskus või vastu keha, seda enam, kui sa oled seljagant kellegi haardes.
          Crissu puhul siis toimib kahepoolne loogika - kui ta oleks selle peale nüüd kukkunud , oleks ta olnud sukelduja, vend üritas lahtirabeleda (savi kuhu need käed siis satuvad) on kohe brutaalsus ise.
          Mitte pahapärast aga Dannar, sinu imeroosad Getafe varjundiga antirealdmadriidi prillid ka ei anna juu überobjektiivset vaatenurka.
          Muidu mulle lausa meeldis ,et plats oli lõpupoole staaridest peaaegu tühi aga mäng ikka jätkus ja Estebani läbijooks oli selle tõestuseks nagu kirss tordi peal.Ja Karimi ei vahetatudki välja.
          Felix: Oh, bollocks!
          Elmo: Dog's bollocks?
          Felix: No, just plain fucking bollocks!
          Elmo: No dog involved?

          Kommentaar


            No siit oli ju selgelt näha, et Kristiina vihastas ja tahtis meelega Mtigale lõuksi anda

            Kommentaar


              Algselt postitas maanus Vaata postitust
              Ma tahaks näha venda,kes palli saades spurdib käed taskus või vastu keha, seda enam, kui sa oled seljagant kellegi haardes.
              Crissu puhul siis toimib kahepoolne loogika - kui ta oleks selle peale nüüd kukkunud , oleks ta olnud sukelduja, vend üritas lahtirabeleda (savi kuhu need käed siis satuvad) on kohe brutaalsus ise.
              Mitte pahapärast aga Dannar, sinu imeroosad Getafe varjundiga antirealdmadriidi prillid ka ei anna juu überobjektiivset vaatenurka.
              Muidu mulle lausa meeldis ,et plats oli lõpupoole staaridest peaaegu tühi aga mäng ikka jätkus ja Estebani läbijooks oli selle tõestuseks nagu kirss tordi peal.Ja Karimi ei vahetatudki välja.
              Särgist kinni hoidmise puhul jääd seisma ja tõstad käed üles, kohtunik annab vile. Aga mitte ei vehi küünarnukiga, et teist küljest ära togida. Ronaldo on suurepärane mängija ja ilmselt toetan ma endiselt Real Madridi rohkem kui nii mõnigi teine teie seast, aga sellised vead on ja peavad olema punase väärilised, sest mõlemale kollase kaardi andmine oleks väga proportsioonist väljas. Üks ripub pluusi küljes, teine läheb sellest närvi ja lööb poolkogemata teisel ninaluu sodiks. Analoogiaid ei hakka hetkel otsima.

              Kommentaar


                Ei loomulikult , igalühel on õigus oma arvamusele/vaatenurgale.Lihtsalt poolkogemata pole tahtlik.
                Felix: Oh, bollocks!
                Elmo: Dog's bollocks?
                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                Elmo: No dog involved?

                Kommentaar


                  Vaevalt nüüd keegi sisse sõites otseselt jalaluud või käega äsades nosplit murdma läheb, niisugune tulemus on ikka "poolkogemata", samas ega see ei tee veel lööki tahtmatuks. Liikuva pildi pealt on ju hästi näha, esimene rapsakas on mehest vabanemiseks ja teine juba teadlikult näo suunas, mingit vajadust selle liigutuse tegemiseks enam pole.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    vincentiga nõus
                    Kristiinal vist närvidega midagi korrast ära.
                    Btw Getafe mängis eile kavaliteetsemat jalgpalli kui Real.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Liikuva pildi pealt on ju hästi näha, esimene rapsakas on mehest vabanemiseks ja teine juba teadlikult näo suunas, mingit vajadust selle liigutuse tegemiseks enam pole.
                      Hirmsad mõtetelugejad ikka küll siin. Mtiliga käsi liigub ju Krissu suunas, äkki tahtis ta hoopis seda ära lükata ja nägu jäi ette? Ja nii täpselt vastu nina löömiseks peavad küll Cristianol selja taga silmad olema.

                      Kommentaar


                        Asi pole ju mõtete lugemises. Hetkel on olukord, kus üks mängija tegi teise suunas küünarnukiga löögiliigutuse, mille tagajärjeks oli ninaluumurd. Pole vahet, kas nimelt või mitte, aga see on piisavalt ohtlik mäng, et see ka ära karistada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          Asi pole ju mõtete lugemises. Hetkel on olukord, kus üks mängija tegi teise suunas küünarnukiga löögiliigutuse, mille tagajärjeks oli ninaluumurd. Pole vahet, kas nimelt või mitte, aga see on piisavalt ohtlik mäng, et see ka ära karistada.
                          Aga millest see olukord tekkis? Oli vaja nokkima minna?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                            Aga millest see olukord tekkis? Oli vaja nokkima minna?
                            Ühel venitati varrukat, teisel löödi nina sisse. Fair deal?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Hala lõpetada. Punane oli kindel, kes vastu vaidleb, selle posti kustutan maha.
                              i dare you
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Ühel venitati varrukat, teisel löödi nina sisse. Fair deal?
                                Läks nokkima ja sai vastu nina. Paras.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X