320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
    Aga millest see olukord tekkis? Oli vaja nokkima minna?
    Ei taba hästi, kas sa vaidled lihtsalt vaidlemise pärast või tõesti ei saa pihta, kuid mis see siia puutub, mida Mtiliga enne tegi? Käelöök jääb endiselt käelöögiks ju. Kui ongi enne viga tehtud, siis sellised vastureageerimised karistatakse ju pea alati kaardiga ära, kui kohtunik vähegi märkab. Lükkamised üldjoontes kollasega ja löömised punasega, lihtne. Paras võib Mtiligale isegi väga vabalt olla, aga see ei tähenda, et Ronalts kaarti ei peaks saama.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      jah just tehke vote ka esilehele!! väljamõeldis või mitte, see vajab selgust!!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
        Läks nokkima ja sai vastu nina. Paras.
        Lass, Guti ja kaitsjad peaksid siis iga mäng türpi saama? Niipea, kui vastasel käest kinni võtavad või särgist näiteks?

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          Lass, Guti ja kaitsjad peaksid siis iga mäng türpi saama? Niipea, kui vastasel käest kinni võtavad või särgist näiteks?
          Ma ei ütle, et seda peab tegema, aga kätega lahti rabelemine on loomulik reaktsioon. Kahjuks jäi seekord nägu ette lihtsalt.
          Nagu maanus ütles - oleks Krissu kukkunud, oleks teda kohe daiveriks sõimatud.
          Mu jutust võib jääda mulje, nagu ma oleks mingi wannabe Krissu fänn, kuid usu või ära usu, ei ole. Ka mulle ei meeldi Reali staaride kokkuostupoliitika, kuid see ei tähenda, et nad üdini halvad peaks olema.

          Kommentaar


            viimati kui ma Mõmmi Aabitsat lugesin, siis särgist ei tohtinud teist mängijat sikutada... selline asi on üldse suhteliselt ilge jalgpallivõte.
            Punase, mis oli õige värvus, said mõlemad omal viisil kätte. Kuid tuleb tunnistada, et antud olukorras kaldub sümpaatia pigem metroseksuaali poole - koguaeg üritab keegi teda sikutada ja tagant panna.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Postitusi kogute w

              Aitab kyll sellest jamast, Reali toetajate jaoks ei olnud see viga punane, ja kohtunikule oli, kui keegi tahab vaielda, vaielgu mängu vilistanud mehega.

              Kommentaar


                Algselt postitas Reaal Madriid Vaata postitust
                Postitusi kogute w

                Aitab kyll sellest jamast, Reali toetajate jaoks ei olnud see viga punane, ja kohtunikule oli, kui keegi tahab vaielda, vaielgu mängu vilistanud mehega.
                Loen ennast Reali toetajaks ja ütlen küll, et see oli punast väärt. Kogemata või tahtlikult, purunenud ninaluu või mitte - neid arvesse võtmata arvan ikka, et punane on õigustatud.
                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                RocknRolla (2008)

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                  Loen ennast Reali toetajaks ja ütlen küll, et see oli punast väärt. Kogemata või tahtlikult, purunenud ninaluu või mitte - neid arvesse võtmata arvan ikka, et punane on õigustatud.
                  + 1
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    ei , see ei olnud punast kaarti väärt . pigem kollast sest ega ronaldo ka ju seda meelega teinud vastane tiris särgist ja takistas edasi jooksmist ronaldol.

                    Kommentaar


                      ülbe mängija ebaõnn
                      www.ehrakennus.ee
                      Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                      Kommentaar


                        Ronalts.........

                        Kommentaar


                          tule taevas appi

                          Kommentaar


                            väga kena sõnavõtt ronaldo poolt
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Unitedis oli ta ju kõigest tita, kuidas te aru ei saa ?
                              Algselt postitas Tofoa
                              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                              Kommentaar


                                Cristiano Ronaldo has blasted rival players who dive in order to con referees, claiming it makes him "really angry". I was just a kid when I arrived at United and in the Premier League I was taught that trying to con the referee and play-acting are not acceptable.Now I get really angry when I see other players cheating." Tule kosmos appi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X