320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Raúl will announce on Monday he will be leaving Real Madrid to join Schalke 04. Cristiano Ronaldo expected to take over number 7 shirt.
    " Jalgpall on mäng, kus veeretatakse 90 minutit palli, kuid lõpuks ikkagi Hispaania võidab. " R.Rahumeel

    Kommentaar


      Hispaanias ei ole minu teada võimalik saata numbrit pensionile, sest meeskonda registreerides on saadaval ainult numbrid 1-25 vms. Kinnitage või lükake ümber.

      Kui Raul on veel väga tõenäoline spekulatsioon, siis Guti lahkumine on tänasest 100%. Suured tänud ja palju edu.

      Kahju on sellest, et kui nüüd ilmselt Raul ka lahkub, siis on läinud kõik mängijad sellest ajastust, mil see klubi mulle meeldima hakkas. Üks ajajärk saab läbi!

      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

      RocknRolla (2008)

      Kommentaar


        Algselt postitas Maekas Vaata postitust
        Kahju on sellest, et kui nüüd ilmselt Raul ka lahkub, siis on läinud kõik mängijad sellest ajastust, mil see klubi mulle meeldima hakkas. Üks ajajärk saab läbi!

        +1


        Guti, sinuga oli tore!
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Uut akadeemia staari vaja

          Kommentaar


            Hr Iker Casillas

            Kommentaar


              http://www.youtube.com/watch?v=RYSZx...ayer_embedded#!

              Täname sind , José María Gutiérrez Hernández !!!
              [reˈal maˈðɾið ˈkluβ ðe ˈfuðβol]

              Kommentaar


                Raùl ka läinud. Homme meie aja järgi vist kell 14:00 on hyvastijätutseremoonia v midagi taolist.
                Ciao Raùl & Guti, vaieldamatult jalgpallilegendid
                _______________

                Welcome new Real võib vist nyyd öelda ?

                Kommentaar


                  kuigi mulle real ei meeldi, siis see sündmus on isegi mulle...kuidas nüüd öelda "emotsionaalne"

                  Kommentaar


                    Valus, valus, valus...

                    Aitäh teile, kutid! Elagu Raul! Elagu Guti!

                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Njaa kahju, et nendest kärjäärilõpuni kestvatest lepingutest asja ei saanud.
                      Head ajad olid koos nende kahega.
                      Nüüd ei kipu ka nii väga Reali mängu vaatama, ei kujuta Reali ilma Rauli ja Gutita ette, aga noh ju siis rahvas on rahul, mis härra Perez selle kahe aastaga korraldanud on...MINA igastahes pole oleks näinud veel paar head aastat Rauli ja Gutit kasvõi siis pingil, on neid pensionäre küll, kes viimased 15 minutit joosta jõuavad ning vahel ka tähtsaid väravaid löövad.
                      Kõike paremat neile edaspidiseks. Ja praegust moodi järgides on nad varsti ka Reali juhendamas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                        Juhuse tahtel olen. kui sa ise selle kirjutasid usun, et sina oled teda nii iganädalaselt mängimas näinud, räägi lähemalt sellest kutist
                        Ei mina teda mängimas näinud ei ole. Tegin lihtsa oletuse sinu tavaliste mõttetute sisutühjade postituste põhjal. Aga väga tore kui sa teda tõesti mängimas oled näinud.

                        Kommentaar


                          Kes oli viimane Reali legend, kes oma mängijakarjääri ikkagi klubis lõpetas?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Epic Vaata postitust
                            Kes oli viimane Reali legend, kes oma mängijakarjääri ikkagi klubis lõpetas?
                            Ferenc Puskás

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              Kes oli viimane Reali legend, kes oma mängijakarjääri ikkagi klubis lõpetas?
                              Manuel Sanchis, 1983-2001
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Kahju, minu jaoks on nüüd eelmisel sajandil pead tõstnud "ühe klubi legendidest" alles vaid Totti ja Del Piero.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X