320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Kahju, minu jaoks on nüüd eelmisel sajandil pead tõstnud "ühe klubi legendidest" alles vaid Totti ja Del Piero.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      kahju tõesti, 2 mängijat kelle pärast reali mänge vaatasin, pmst oli alati rauli ja guti poolt mitte real madridi. oleks võinud tõesti jääda reali karjääri lõpuni, kasvõi vahetusmeesteks. Lahkudes oleks võinud ühte ja samasse klubisse minna siis vähemalt
      Soldiers! The enemy is now our countryman again.:P

      Kommentaar


        Rauli viimane ja esimene mäng Real Madridi eest , mõlemad Zaragoza vastu !

        Ootame sind tagasi, meie legend!
        [reˈal maˈšɾiš ˈkluβ še ˈfušβol]

        Kommentaar


          esimene värav oli ikka vist Atletico vastu kui ma õigesti mäletan, debüüt oli jah mängus Zaragozaga

          Kommentaar


            Algselt postitas kopajuht Vaata postitust
            esimene värav oli ikka vist Atletico vastu kui ma õigesti mäletan, debüüt oli jah mängus Zaragozaga
            õigus , Zaragoza vastu olid tal hoopis esimene ja viimane mäng
            [reˈal maˈšɾiš ˈkluβ še ˈfušβol]

            Kommentaar


              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              Kahju, minu jaoks on nüüd eelmisel sajandil pead tõstnud "ühe klubi legendidest" alles vaid Totti ja Del Piero.
              ManU Giggs, Scholes (ja Neville). JZ langeb ka ühe klubi legendi kategooria alla. Kindlasti võib paar-kolm veel välja mõelda.
              sigpic

              Kommentaar


                Minu jaoks on legende veel !

                Steven Gerrard



                Alates 1. augustist 1998 kuni tänapäevani on Gerrard mänginud Liverpool FC eest.
                " Jalgpall on mäng, kus veeretatakse 90 minutit palli, kuid lõpuks ikkagi Hispaania võidab. " R.Rahumeel

                Kommentaar


                  kas ta vahepeal chelseasse ei plaaninud minna ? Aga mingi maffia värk hakkas segama ? V peksan mina segast.

                  Kommentaar


                    ei peksa. oli jah isegi jalka ajakirjas juttu et maffia ähvardas teda ja ta perekonda, kui ta chelseaga liitub vms.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      ManU Giggs, Scholes (ja Neville). JZ langeb ka ühe klubi legendi kategooria alla. Kindlasti võib paar-kolm veel välja mõelda.
                      Xavi, Puyol, Albelda (kuigi jah oli vahepeal laenul)
                      Casillas
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        Xavi, Puyol, Albelda (kuigi jah oli vahepeal laenul)
                        Casillas
                        Nojah, aga Casillas ei lange eelmise sajandi kategooria alla absoluutselt ning Xavi, Puyol ja Albelda mahuvad sinna üsna napilt. Üheklubilegendid on nad küll.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Selgelt on Josel Samiga mingid plaanid ning olemasolevad poisid nii väga usaldust ei tekita ning seega läks ta Sami järgi. Arvata on, et nüüd läheb müügiralliks.

                          Kommentaar


                            ninii, real mäng Club Americaga peaks algama meie aja järgi 05.aug hommikul 07.00 ( võin ka eksida ) aja konvertimine äkki läks sassi..
                            Casillas 1. kapten.
                            [reˈal maˈšɾiš ˈkluβ še ˈfušβol]

                            Kommentaar


                              Algselt postitas meelisml Vaata postitust
                              ninii, real mäng Club Americaga peaks algama meie aja järgi 05.aug hommikul 07.00 ( võin ka eksida ) aja konvertimine äkki läks sassi..
                              Läks vist vähe ässaks jah. Kuuest peaks mäng oma avalöögi saama.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Ma kuskilt lugesin, et Ronaldo sai endale nr 7?
                                Ja 9 pakuti nüüd Higuainile.

                                Vastab tõele?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X