320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma usun, et kutt on hea aga me räägime ikka selles valguses, et kolmandat ründajat otsitakse, kes kannaks nii öelda pead juba õlgadel .
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

    Kommentaar


      Algselt postitas maanus Vaata postitust
      Ma usun, et kutt on hea aga me räägime ikka selles valguses, et kolmandat ründajat otsitakse, kes kannaks nii öelda pead juba õlgadel .
      Iseasi, millist tüüpi ründajat Mourinho kolmandaks alternatiiviks leida soovib: kas ennast rahvusvahelisel tasandil tõestanud nime, kes suudaks Higuaini ja Benzema võrdselt mänguajast võidelda või siis lihtsalt noort ja hea potensiaaliga back-up`i kahe eespool mainitu lisaks.

      Kommentaar


        kaitsesse siis mourinho vana tuttav soetatud, carvalho nimelt. just selle ostuga muutusite ikka väga kõvaks konkurendiks CL võidule.
        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

        Kommentaar


          No ma ei tea... Kuhu see kõlbab? Oleksin oodanud vähe pikema perspektiiviga keskkaitsja liitumist. Kuuldavasti lepingu pikkuseks kaks aastat tolle 32-aastase portugallasega. Nüüd saab väga huvitav olema näha, kes pingipoisteks jäävad. Aga taolises olukorras oleks kindlasti olnud mõttekam sellise raha eest mõni noor talent soetada..
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Eks ta tahab vanasi käbisi ka, et cl ära võita kiiremini ja siis realist lahkuda.
            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

            Kommentaar


              suht üllatav värk jh, aga eks näis äkki mou pigistab temast veel viimased parimad mahlad välja
              [reˈal maˈðɾið ˈkluβ ðe ˈfuðβol]

              Kommentaar


                Kle Kasper, varasemalt siin lugedes, on sinust vähe parem mulje jäänd. kas Reali kaitseliin ei ole juba piisavalt noor?
                Pepe - 27, Raul Albiol - 24, Garay - 23. Just Albiol ja Garay vajavadki sellist venda nagu Carvalho on ehk siis piisavalt suure kogemusega. 8 milli väidedavalt ja 2 aastane leping, jah, natuke võiks siin vinguda, sest läks Carvalhol üleeelmine hooaeg ja eelmise hooaja lõpp aia taha vigastuste pärast, aga enne seda oli tegemist ühe parima keskkaitsjaga maailmas ja vast isegi veel praega.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rafix Vaata postitust
                  Kle Kasper, varasemalt siin lugedes, on sinust vähe parem mulje jäänd. kas Reali kaitseliin ei ole juba piisavalt noor?
                  Pepe - 27, Raul Albiol - 24, Garay - 23. Just Albiol ja Garay vajavadki sellist venda nagu Carvalho on ehk siis piisavalt suure kogemusega. 8 milli väidedavalt ja 2 aastane leping, jah, natuke võiks siin vinguda, sest läks Carvalhol üleeelmine hooaeg ja eelmise hooaja lõpp aia taha vigastuste pärast, aga enne seda oli tegemist ühe parima keskkaitsjaga maailmas ja vast isegi veel praega.
                  Igaühel on oma arvamus ja kui su arvamus sellest erineb, siis ei pea kohe ninna kargama..
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                    Igaühel on oma arvamus ja kui su arvamus sellest erineb, siis ei pea kohe ninna kargama..
                    kle, nagu sa just ütlesid, igal ühel on oma arvamus ja ma avaldasin oma arvamust Kasperi arvamuse vastuargumendiks, ja pole ma siin midagi ninna kargand

                    Kommentaar


                      Kui nüüd meelde tuletada siis mou tegi interis samasuguse käigu lucioga et tõi vana kala sisse ja võib öelda et päris kümnesse niiet ehk ka seekord.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rafix Vaata postitust
                        Kle Kasper, varasemalt siin lugedes, on sinust vähe parem mulje jäänd. kas Reali kaitseliin ei ole juba piisavalt noor?
                        Pepe - 27, Raul Albiol - 24, Garay - 23. Just Albiol ja Garay vajavadki sellist venda nagu Carvalho on ehk siis piisavalt suure kogemusega. 8 milli väidedavalt ja 2 aastane leping, jah, natuke võiks siin vinguda, sest läks Carvalhol üleeelmine hooaeg ja eelmise hooaja lõpp aia taha vigastuste pärast, aga enne seda oli tegemist ühe parima keskkaitsjaga maailmas ja vast isegi veel praega.
                        Sügisel Albiol juba 25 ja Garay 24 ehk parimas heas, lisaks nagu ütlesid Pepe on 27-aastane. Niiväga noorteks ja kogenematuteks neid nimetada ei saa. Samas mis mõte on tuua meeskonda 32-aastane pallur, kes väga suure tõenäosusega ei pruugi algkoosseisu kohtagi saada?

                        Minu arvates oleks olnud ratsionaalsem tuua mõni noor talent, kes siduda klubiga pikemaks ajaks, mitte "parim enne" tähiseni lähedale jõudnud klaasmees.

                        Aga jah, mis sest ikka, mees ise on ju hea ja ehk on temast vaid kasu.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Selle algkoosseisu koha pealt ma ei lepiks siin sinuga, millegi pärast ma arvan, et kui Carvalho ja Pepe terved, siis nemad on alustajad, ja nagu üks postitaja varasemalt ütles, tegi Mou just eelmine suvi huvitava lükke, kui tõi Interisse sisse Lucio, tõsi küll, tema tuli tasuta, aga ei ole see 8 milli ka mingine raha Realile. Ja kui võtta veel võrdluseks Maiconi saaga, kus ka suht "parim ennem" tähiseni pole enam palju jäänd ja pakkuda tema eest 26 milli, kuigi omal on võtta samaväärne mängija, siis ma ütleks küll, et Carvalho tulek meeldib rohkem, kui Maiconi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rafix Vaata postitust
                            Selle algkoosseisu koha pealt ma ei lepiks siin sinuga, millegi pärast ma arvan, et kui Carvalho ja Pepe terved, siis nemad on alustajad, ja nagu üks postitaja varasemalt ütles, tegi Mou just eelmine suvi huvitava lükke, kui tõi Interisse sisse Lucio, tõsi küll, tema tuli tasuta, aga ei ole see 8 milli ka mingine raha Realile. Ja kui võtta veel võrdluseks Maiconi saaga, kus ka suht "parim ennem" tähiseni pole enam palju jäänd ja pakkuda tema eest 26 milli, kuigi omal on võtta samaväärne mängija, siis ma ütleks küll, et Carvalho tulek meeldib rohkem, kui Maiconi.
                            Nõustun, kuna ma pole siin teemas vist ühtegi korda Maiconi nime seni maininud, aga keegi noorem meeldiks omakorda rohkem, kui Carvalho, aga mis sest enam. Teod on tehtud ja mees ostetud.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Minge kuu peale. Mees on ju 32, maksab 8 miljonit !? ja kelle ta teie arvates nüüd pingile lükkab? Täielik lollus, aga noh, Getafe FTW!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Minge kuu peale. Mees on ju 32, maksab 8 miljonit !? ja kelle ta teie arvates nüüd pingile lükkab? Täielik lollus, aga noh, Getafe FTW!
                                Milan ostis ka 32 aastase Stami 10 milku eest omal ajal. Ma olin suht vihane, kuid järelemõeldes, kui plekki on siis andku minna. Ja plekki on.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X