320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Barca hoiab silma peal Ashley Youngil ning on valmis tegema talle pakkumise. Huvitav oleks näha kuidas Young Barcas hakkama saab

    Kommentaar


      õu, keegi teab millal uue hooaja särginumbreid võidaks avalikustada ?

      Kommentaar


        Algselt postitas BCfey Vaata postitust
        Barca hoiab silma peal Ashley Youngil ning on valmis tegema talle pakkumise. Huvitav oleks näha kuidas Young Barcas hakkama saab
        No offense, aga ma olen põhimõtteliselt inglaste vastu...Kindlasti ta on hea, kiire ja tehniline...aga lihtsalt põhimõtteliselt ei ole usku inglasesse (ja ka sakslastesse) hispaania liigas ja Barcelona klubis...
        Mes que un club!

        Kommentaar


          Algselt postitas sayonara Vaata postitust
          No offense, aga ma olen põhimõtteliselt inglaste vastu...Kindlasti ta on hea, kiire ja tehniline...aga lihtsalt põhimõtteliselt ei ole usku inglasesse (ja ka sakslastesse) hispaania liigas ja Barcelona klubis...
          Aga samas mängis ju Henry ka pikalt inglismaal enne Barcasse tulemist.
          Fan of Manchester United and FC Barcelona.

          Kommentaar


            Kahtlen, et sellise summaga Youngi pingipoisiks ostetakse, pigem, et äkki ta hispaania jalgpalliga harjuks mängides henry'ga left wingil rotationit ühe hooaja vms ning kuna Henry'gi pole enam oma esimeses nooruses siis usun, et temast saaks varsti üpris hea asendus talle.

            Kommentaar


              ma usun, et mitte veel see hooaeg, Henryl jaksu küll veel selleks. kuid ehk Young siis selleks tahetakse, et Messit või Henryt puhkama saatmisel asendada? ma panen tähele, et Barca paneb kindlalt rõhku praegu meestele kes ülevalpool poolikut mängivad kuid kas ei peaks hoopis kaitseliini poole vaatama? mina arvamus sellest...täiendage ja parandage mind.

              Kommentaar


                Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                ma usun, et mitte veel see hooaeg, Henryl jaksu küll veel selleks. kuid ehk Young siis selleks tahetakse, et Messit või Henryt puhkama saatmisel asendada? ma panen tähele, et Barca paneb kindlalt rõhku praegu meestele kes ülevalpool poolikut mängivad kuid kas ei peaks hoopis kaitseliini poole vaatama? mina arvamus sellest...täiendage ja parandage mind.
                Tegelikult on neid kaitsjaid ju nii palju: Alves, Puyol, Marquez, Pique, Caceres, Abidal, Henrique tuleb ka laenult. Aga RB ja LB vahetusmehi oleks küll osta vaja. Mitte mingid staarid, aga noored täkud.
                Youngi ostmisse ei usu. Ka ei usu, et selline summa ta eest välja käidaks (kuigi on jah maruhästi mänginud see hooaeg).

                -edit-
                Xavi: "I am not thinking about the Golden ball, my main concern is the good of the team. I am not after individual awards, only team ones,"

                CR: "What I want is to be the greatest player in the world."

                Eks igal ühel omad prioriteedid.

                Kommentaar


                  kaval tähelepanek

                  Kommentaar


                    mida kui hea

                    Kommentaar


                      Ronaldo on lihtsalt aus ja ei häma erinevalt Xavist.

                      Kommentaar


                        No niimodi ta omale vihkajaid tekitabki. Vahest võiks suud kinni hoida

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Ronaldo on lihtsalt aus ja ei häma erinevalt Xavist.
                          Jajah. Nii nagu ta on aus ja ütleb, et ta ei läinud raha pärast Reali ja raha teda ei huvitagi tegelikult. Kuigi juba oli kõvem plõksimine, sest CR tahtis suuremat palka, kui Kaka ja ei olnud nõus Reali 50-50 image rights'i lepinguga vms jne.
                          Pealegi on seda platsil ka näha. CLi finaaliski oli näha, kuidas ta tahtis tõestada ennast, valides alati mingi umbe kaugelt pealelöögi söödu asemel. Xavi mängib meeskonnale.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                            No niimodi ta omale vihkajaid tekitabki. Vahest võiks suud kinni hoida
                            Mis selles siis halba on? Iga tippsportlase eesmärk on olla omal alal maailma praim.

                            Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                            Jajah. Nii nagu ta on aus ja ütleb, et ta ei läinud raha pärast Reali ja raha teda ei huvitagi tegelikult. Kuigi juba oli kõvem plõksimine, sest CR tahtis suuremat palka, kui Kaka ja ei olnud nõus Reali 50-50 image rights'i lepinguga vms jne.
                            Pealegi on seda platsil ka näha. CLi finaaliski oli näha, kuidas ta tahtis tõestada ennast, valides alati mingi umbe kaugelt pealelöögi söödu asemel. Xavi mängib meeskonnale.
                            Xavil ja Ronaldol olid ka natuke erineval positsioonil ka. Ronaldo tipuründaja ja Xavi keskväljal. Olgem ausad, päris mitu Ronaldo kauglööki olid ikka väga head ja ohtlikud.

                            Ja sellest palgast rääkides, siis alati ei tasu kollast ajakirjandust uskuda.

                            Kommentaar


                              sul on vale avatar , pane reali ikka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas khakimacki Vaata postitust
                                sul on vale avatar, pane reali ikka
                                Real Zaragoza?

                                Endaarust pole ma andnud põhjust avatari muutmiseks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X