320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõtlen seda kuidas ta tegi ees väga head survet ManU kaitsjatele ja kuidas ta esimese värava lõi.

    Kommentaar


      Algselt postitas F.Torres.Kakà... Vaata postitust
      Hleb on keskpoolik
      Muideks Barcal ei ole mõtet maksta nii palju peale .. Eto'o+20 milli oleks normaalsem .. A mis mul sellekohta öelda .. ma Reali fänn ..
      Hleb ikka pigem äärepoolik, eriti parem justkui.

      Kommentaar


        Poisid tegid meditsiinilisi teste, hullem kui tarmo neemelo

        Algselt postitas JT8055
        Olge aktiivsemad!

        Kommentaar


          Laporta väitel on Ibra tulek rohkemgi kui kindel

          Kommentaar


            dream 11
            Valdes
            Alves Puyol Pique Maxwell
            Toure
            Xavi Iniesta
            Messi Henry
            Ibrahimovic

            Kommentaar


              nja, üht kaitsjat/poolikut ja Keirrison võiks ära tulla, oleks ülikõva

              Kommentaar


                Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                nja, üht kaitsjat/poolikut ja Keirrison võiks ära tulla, oleks ülikõva
                Keirrison ei pidand Barcasse minema , sellepärast , et Palmeirase treener oli nõus teda myyma , oli teda ka vallandatud .. kuskilt lugesin seda ..

                Kommentaar


                  Algselt postitas F.Torres.Kakà... Vaata postitust
                  Keirrison ei pidand Barcasse minema , sellepärast , et Palmeirase treener oli nõus teda myyma , oli teda ka vallandatud .. kuskilt lugesin seda ..
                  Keirrison kuulub 80% brasiilia mängijate agentuurile Traffic ja 20% Palmeirasele, seega ei saa Palmeiras üleminekut eriti takistada.

                  E: Guardiola ametlikult teatas, et Keirrison ostetakse, aga läheb laenule.

                  Kommentaar


                    Josep Guardiola says he would like to get another midfielder. “Touré Yaya and Seydou Keita will be away for some time (at the African Cup of Nations in January) so we’re looking at it. It’s an option. He has to be good and cheap,” he said with a smile.

                    Ja Ibrahimovic või Villa lisanduvad.

                    Kommentaar


                      Kataloonia ajalehed väidavad, et Joan Gamper Trophy vastaseks tuleb Manchester City.

                      Kommentaar


                        City ja Barca vastasseisu vaataks küll huviga

                        Kommentaar


                          Blaugrana lendab täna Londonisse, kus pallitakse paar treeningmängu. Pardale nopiti järgmised nimed: Valdés, Pinto, Jorquera, Martín Cáceres, Víctor Sánchez, Henrique, Maxwell, Márquez, Abidal, Keita, Touré, Gudjohnsen, Hleb, Bojan, Henry, Messi, Pedro, Oriol, Dalmau, Montoya, Fontàs, Muniesa, Espasandín, Rueda, Santos, Jeffren, Rochina ja Gai.

                          Reedeses ja pühapäevases mängus on tõenäoliselt võimalus näha üsnagi eksootilisi koosseise, võttes arvesse selle tõsiasja, et Atlètici poisse on haaratud kaasa päris hulganisti ning Guardiola on tõdenud, et kavatseb kõigile mänguaega pakkuda. Nähtavaks jääb, kas mõni nooruk suudab ennast tasapisi ka esindusmeeskonda murda: Busquets sai sellega hakkama mullu ja Bojan kerkis esile aastake varem.

                          Kommentaar


                            Hispaania klubidest on kõige parem Barca aga mulle meeldib ka real. Ma arvan et Barca on skill klubi ja Barca võidab ka järgmine aasta .
                            Iv seen better days

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kurb Vaata postitust
                              Hispaania klubidest on kõige parem Barca aga mulle meeldib ka real. Ma arvan et Barca on skill klubi ja Barca võidab ka järgmine aasta .
                              Respect mees.tõesti.
                              Giggs will tear you appart.

                              Kommentaar


                                Utoopikat ka siis natuke:KUi mul oleks võimalik üks mängija Barcasse lisada ma tooks Ronaldinho tagasi.
                                Soldiers! The enemy is now our countryman again.:P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X