320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ronaldinho? Ma tooks enne Vidici v Cechi.

    Kommentaar


      see oli tänase nädala üks halvemaid nalju

      Kommentaar


        nii kui Ibra klubisse tuuakse peaks ka tema särgi endale muretsema Ibra minu jaoks ainukene hea asi Itaalia jalgpallis olnud (ok, nüüd Jääger ka ) Pmst olen jälginud vaikselt Ibrat ajast kui ta läks Malmöst Ajaxisse. Supervana! Tema kohta räägitakse sellist lugu, et kui ründaja läheb vv-ga üks-ühele, siis on tal peas tavaliselt kaks varianti kuidas lahendada. Ibral on aga neid vähemalt viis

        Ühesõnaga mina eelistan iga kell enne Ibrat kui Villat ja Eto'od (kuigi tõele au andes on Eto'o olnud vägagi vajalik meile, aga nüüd tema aeg läbi).

        Ibra toob esmalt pikkust. Sellest on jäänud alati puudu eelkõige inglise klubide vastu. Kohati oli ründeliin sisuliselt kolm lühikest meest. Ei pidanud olema geenius arvamaks ära kuidas pall liigub. Ibra toob ses suhtes kohe ühe variandi juurde. Kuigi meil on Gudjohnsen, siis pole ta olnud nii heal tasemel, et algrivistuses platsile joosta.

        Ibra toob juurde ka füüsilist võimsust ja ettearvamatust (eelkõige oma ründemänguga).

        Tundub, et fännid on nii kindlad Eto'o lahkumises, et ta on maha võetud ka juba Wikipedia Barca leheküljelt Hleb on aga alles.

        Kommentaar


          Meesmuiste räägib tegelt väga õiget juttu.

          Kommentaar


            Aga olgem ausad, Eto'o'st on küll kahju.

            Kommentaar


              Sellessuhtes on sul ka õigus, vaatasin wikipediast teda ja ikka imetlesin seda 108 väravat mis ta ~140 mänguga lõi. Väga võimas tegelt,

              Kommentaar


                ibra on siiski viiking
                sigpic
                Knock, knock?
                "Who's there?"
                A midget who couldn't reach the doorbell!

                Kommentaar


                  Algselt postitas barackobama Vaata postitust
                  ibra on siiski viiking
                  no see on vaidlusalane küsimus pass on tal küll viikingite oma muidu

                  Kommentaar


                    Algselt postitas soccershark Vaata postitust
                    Utoopikat ka siis natuke:KUi mul oleks võimalik üks mängija Barcasse lisada ma tooks Ronaldinho tagasi.
                    Täitsa n6ustun sinuga. Henry l6petamise järel oleks Ronaldinho taaskord koht olemas. Bojan'it sinna veel toppima ei hakkaks, kuna mees veel liiga noor. Ronaldinho on aga supermängija. Kui ta ennast uuesti supervormi saaks, siis ei oleks kedagi, kes Barcat peataks.

                    Muid, kas Maxwell yleminek on juba läbi läinud? Kui jah, siis mis oli ylemineku summaks?
                    "Sometimes you see beautiful people with no brains. Sometimes you have ugly people who are intelligent, like scientists." Jose Mourinho

                    Kommentaar


                      Rääkides Eto'ost, siis mina ei vahetaks teda mitte kellegi vastu, ei CR9, Kaka, Ibra, Villa jne vastu.
                      Eto'o on minu arust superryndaja.
                      See ka veel, et mind on painama jäänud variant, ega Guardiola äkki rassist pole? Ronaldinhost sai lahti, Abidali tahab asendada Maxwelliga, Eto'o, kes on paras sysi, asendada Ibraga.
                      Deco polnud kyll mustanahaline, kui ta ei esindanud koondiste tasemel oma kodumaad. Äkki häiri see Guardiolat? :P
                      See v6ib ainult mulle nii tunduda.
                      "Sometimes you see beautiful people with no brains. Sometimes you have ugly people who are intelligent, like scientists." Jose Mourinho

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Xavi Vaata postitust
                        Muid, kas Maxwell yleminek on juba läbi läinud? Kui jah, siis mis oli ylemineku summaks?
                        Üleminek on läbi läinud ja summaks oli 4,5 miljonit eurot

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Xavi Vaata postitust
                          Rääkides Eto'ost, siis mina ei vahetaks teda mitte kellegi vastu, ei CR9, Kaka, Ibra, Villa jne vastu.
                          Eto'o on minu arust superryndaja.
                          See ka veel, et mind on painama jäänud variant, ega Guardiola äkki rassist pole? Ronaldinhost sai lahti, Abidali tahab asendada Maxwelliga, Eto'o, kes on paras sysi, asendada Ibraga.
                          Deco polnud kyll mustanahaline, kui ta ei esindanud koondiste tasemel oma kodumaad. Äkki häiri see Guardiolat? :P
                          See v6ib ainult mulle nii tunduda.

                          Issand jumal! Ma juba tunnen ennast lollina, et su ajuvabale postitusele (ilmselt eesmärgiga on postitutste arvu tõsta) reageerin, aga teen seda siiski. Guardiola kui rassist on juba enneolematult loll väljend.
                          Ronaldinhost oli vaja lahti saada sellepärast, et kuti suhtumine ja tõsine alavorm ei väärinud enam kohta Barcelona meeskonnas. Pealegi tahtis kutt ise ka edasi liikuda ning otsis uusi väljakutseid.
                          Deco oli täpselt samasugune ohmoon, kes otsustas oma viimasel hooajal keskenduda pigem klubitamisele ja meeskonna distsipliini rikkumisele kui jalgpalli mängimisele. Samuti oli mees juba piisavalt vana kah - noored, heas vormis, normaalse suhtumisega mängijad olid juba võimelised teda asendama.
                          Abidali ei ole veel keegi asendanud. Maxwell toodi eelkõige seepärast et Sylvinho lahkus, ning kes neist kahest nüüd põhi vasakkaitsjaks saab on siiani lahtine. Abidal hooaja lõpus üllitas mõningaid muigama panevaid sooritusi jalgpalliplatsil, seega konkurents teeb talle ainult head.
                          Ja mis puutub Eto'o küsimusse, siis ka tema plaaniti ühes Deco ja Ronaldinhoga offloadida eelmise hooaja hakul eesmärgiga saada lahti mõttetutest tujutsejatest meeskonnas, kuid jäi aastaks pidama üksnes tänu pre-seasoni headele sooritustele. Kuid see hooaeg olevat ikka ebavajalikul momendil lõugu laksutanud jms, seega minu poolest offloadigu Barca ta ära!
                          Mes que un club!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Xavi Vaata postitust
                            Rääkides Eto'ost, siis mina ei vahetaks teda mitte kellegi vastu, ei CR9, Kaka, Ibra, Villa jne vastu.
                            Eto'o on minu arust superryndaja.
                            See ka veel, et mind on painama jäänud variant, ega Guardiola äkki rassist pole? Ronaldinhost sai lahti, Abidali tahab asendada Maxwelliga, Eto'o, kes on paras sysi, asendada Ibraga.
                            Deco polnud kyll mustanahaline, kui ta ei esindanud koondiste tasemel oma kodumaad. Äkki häiri see Guardiolat? :P
                            See v6ib ainult mulle nii tunduda.
                            no sa unustad ära, et meeskonnas on veel ka näiteks Toure ja Keita...

                            Kommentaar


                              Sopruskohtumine siis augustis Barça ja City vahel.

                              Kommentaar


                                Barca tegi teise ametliku ostu Keirrisoni näol, eks näis kuhu ta laenule läheb. Keirrison läks maksma €14+2m.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X