320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No kas uskuda või mitte, aga huvitav lahendus. Paljuvõitu see muidugi oleks, aga kui rahapada särab, siis miks mitte.
    Ehk siis suuremad lehed pasandavad, et zlatan tuleb 40 milli eest ja lisaks antakse ära eto'o ja leib.

    Jalgpallihaigla liige

    Kommentaar


      Hispaania lehed siis väidavad, et tuleb meile ründajaks hoopis Ibrahimovic.
      Vastutasuks saab Inter 40 mil Euri + Eto'o + Hleb 1 aastaks laenule.
      Gent del Barça

      Kommentaar


        väga hull summa , väga hull .

        Kommentaar


          mille jaoks üldse ibrahimovici vaja , ma ei saa aru . pigem mingi noore , ntks proovida agüero osta sama hinna eest

          Kommentaar


            ajab närvi juba natuke
            kõik on eto'o taga kinni

            Kommentaar


              Minu arust oleks suht idiootne 40 milli eest osta Ibra ja siis Eto'o ja Hleb tasuta peale anda. Võiks Samu kellegile maha parseldada ning selle Villa osta. Aga noh, mis mees mina olen seda rääkima.

              Kommentaar


                Algselt postitas fcflorahaapsalu93 Vaata postitust
                mille jaoks üldse ibrahimovici vaja , ma ei saa aru . pigem mingi noore , ntks proovida agüero osta sama hinna eest
                Mulle meeldiks ka agüerot(€55m) barcas näha, aga tõenäoliselt otsis barca kogenud ründajat.

                Kui see on tõsi, et barca kulutas 40m+eto+hleb(laenule) ibra, on seda tõesti palju, aga peaasi et ta lööb palju väravaid. Suurem mure on see, et kuna ka guddy on ka lahkumas, jääb ainult 5 poolkaitsjat, kellest 2 on jaanuaris ACN-il. Raha peaks alles olema u 40m, kui kusagilt seda juurde ei tule ning see tuleb targalt ära kasutada, et saaks poolkaitsja ja kaitsja. Kaitsjat vaja seetõttu et ei juhtuks samasugune olukord nagu hooaja lõpus ja seetõttu et caceres läheb laenule(juventusesse).

                Kommentaar


                  Küll Pep midagi välja mõtleb.

                  Aga Ibra on hea ost. Villa oleks vb seetõttu parem olnud, et ta on Hispaania jalgpalliga rohkem harjunud ning temaga oleks väravad garanteeritud, kuid ega Ibra sitem vend ka pole.

                  Kommentaar


                    Ei tea ma pean näiteks Eto´ot üheks parimaks ründajaks hetkel. Samal tasemel on ainult Torres ja Villa imo... Eto, Hleb aastaks ning lisaks 40m on ikka haige arvan, et see on pikem mingi kuulujutt. Samas Barça tahab Eto´ost lahti saada peale koike, mis on nüüd juhtunud.

                    Kommentaar


                      Barca kodulehel on artikkel kuuest Brasiilia kaitsjast kes Barca eest mänginud, piltidega ja puha. Huvitavaks teeb asja see, et Maxwelliga on ühe pildil ei keegi muu kui Ibrahimovic isiklikult.
                      Algselt postitas JT8055
                      Olge aktiivsemad!

                      Kommentaar


                        Zlatani tõenäolisena tunduv saabumine oleks küll võimas. Muidugi hinna suhtes võib olla mitmel arvamusel, kuid nagu teame, kvaliteet maksab.
                        Tehingust teeb ideaalse siiski see asjaolu, et samaaegselt Pep tabab kaks (või suisa kolm) kärbest ühe hoobiga: vabaneb mittesoovitust Eto`ost, piripill Hlebist ja saab asemele rootslase, kes mäletatatasti on kogu suve olnud just Pepi enda wishlisti tipus.

                        Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
                        Suurem mure on see, et kuna ka guddy on ka lahkumas, jääb ainult 5 poolkaitsjat, kellest 2 on jaanuaris ACN-il. Raha peaks alles olema u 40m, kui kusagilt seda juurde ei tule ning see tuleb targalt ära kasutada, et saaks poolkaitsja ja kaitsja.
                        Ei tasu unustada siiski, et ka Maxwell võib vajadusel vabalt poolkaitses pallida. Rotatsiooni silmas pidades üks keskväljamees kuluks veel marjaks ära, kuid Guddy võimaliku jäämise puhul piisab täitsa nendest, kes parajasti on olemas. Kuid nii üldpildis kaitse ja poolkaitse suhtes ma mures pole, pigem hoopis ründeliin tundub liiga õhukesena, ennekõike nüüd, kui ka Hleb (kelle mulluste esituste alusel sai ründajaks tituleerida) on lahkumas ja Keirrison pole veelgi saabunud.

                        Kommentaar


                          Maxwell nüüd ametlik ja hakkab kandma numbrit 17.

                          Kommentaar


                            Sry, aga Eto'o + 40 mil = Zlatan oleks idiootlikum kui Reali Ronaldo+Kaka ost. Okei, mõistetav, et Eto'o-st vaja lahti saada, kuid kas selleks on vaja 40 milli veel peale maksta? Hleb on pohui. Oh well, eks Pep teab asju kõige paremini.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Miks teil yldse Eto'o-st lahti vaja saada ? Hea väravaid lööv ja kiire ryndaja .. ^o)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas F.Torres.Kakà... Vaata postitust
                                Miks teil yldse Eto'o-st lahti vaja saada ? Hea väravaid lööv ja kiire ryndaja .. ^o)
                                Sest Eto'o on tuss ja ei pikenda lepingut. Tasuta sellist meest ka ära anda ei taha.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X