320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Villa EM- ilt eemal? Ma ei taha selle peale mõeldagi.... Torres ei ole enam Torres ja teist säärast liidrit ründes meil ei ole .
    Ma arvan, et Soldado saab selle koha peal suurepäraselt hakkama, lisaks on Llorente ka Hispaanial.

    Kommentaar


      Algselt postitas grigory Vaata postitust
      Ma arvan, et Soldado saab selle koha peal suurepäraselt hakkama, lisaks on Llorente ka Hispaanial.
      Soldado peaks nüüd kindlasti koondisekutse saama, mis on ainult hea uudis Tõeline jokker Del Bosque kaardipakkis !
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Ma siiski usun, et Villa saab mängida EM'il.. Eriti kui veel umbes 4 kuud läheb paranemisele.
        "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

        Kommentaar


          Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
          Ma siiski usun, et Villa saab mängida EM'il.. Eriti kui veel umbes 4 kuud läheb paranemisele.
          Jah võimalik, aga see hakkab juba sõltuma sellest kui kiiresti ta oma tavapärase vormi kätte saab.

          Kommentaar


            Eks ta ka enda vormi selleks ajaks kätte saab, Villa on siiski võitleja! Ning eks ta teeb ise kh kõik võimaliku, et mängida EM'il. Hispaaniale oleks tema puudumine suur kaotus.
            "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

            Kommentaar


              This is how you deal with barca fakers. Sergio Ramos and Arbeloa pick up a typical barca actress...as Villa walks off all humpty dumpty LOL.


              Karma, mis muud Huvitav, et seekord niimoodi maas ei väänelnud

              Kommentaar


                Algselt postitas Arse0 Vaata postitust
                http://www.youtube.com/watch?v=8FgKM9FPFt4

                Karma, mis muud Huvitav, et seekord niimoodi maas ei väänelnud
                Ma ei saa pihta selle postituse mõttele

                Palun selgitust

                Kommentaar


                  Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                  Ma ei saa pihta selle postituse mõttele

                  Palun selgitust
                  Ma arvan, et mõtleb seda, et kui Villa eile vigastada sai, siis ei väänelnud ta niimoodi maas.

                  Kommentaar


                    Vb sellepärast, et tal oli jalaluu katki? Inimesed, on teil kellegil elus luumurd olnud? Viimane asi, mida sa sel hetkel teha oleks tahtnud, on selle katkise luu liigutamine.

                    Ja see karma jutt ei ole küll kohane. Ma saan aru, et selline üledramatiseerimine ajab teatud inimestel siin kupli keema, kuid säärase potensiaalselt karjääri lõpetava vigastuse üle nii nalja teha ei tohiks. Mingi austuseraas peaks ikka inimesel olema.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                      Vb sellepärast, et tal oli jalaluu katki? Inimesed, on teil kellegil elus luumurd olnud? Viimane asi, mida sa sel hetkel teha oleks tahtnud, on selle katkise luu liigutamine.

                      Ja see karma jutt ei ole küll kohane. Ma saan aru, et selline üledramatiseerimine ajab teatud inimestel siin kupli keema, kuid säärase potensiaalselt karjääri lõpetava vigastuse üle nii nalja teha ei tohiks. Mingi austuseraas peaks ikka inimesel olema.
                      On jalaluumurd old, aga see selleks. Kõige lihtsam on ju mitte sellele postitusele vastata ja ennast keema ajada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas grigory Vaata postitust
                        On jalaluumurd old, aga see selleks. Kõige lihtsam on ju mitte sellele postitusele vastata ja ennast keema ajada.
                        Täpselt! Sellistele trollidele pole üldse mõtet vaevuda midagi vastata. Olen isegi paar korda hakanud kirjutama, kuid poole pealt aru saanud, et sellisel tegevusel pole mõtet. Las nad provotseerivad oma youtube videodega ja muu pasaga - jätavad lihtsalt endast lolli mulje.

                        Aga kui loosist rääkida, siis võib enam-vähem rahule jääda. Kaitses võivad Leverkuseni poisid hästi seista ning raskusi võib nendega mängimisel tekkida, just võõrsil, aga arvan, et kodus suudetakse edasipääs siiski kindlalt ära kindlustada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Arse0 Vaata postitust
                          http://www.youtube.com/watch?v=8FgKM9FPFt4

                          Karma, mis muud Huvitav, et seekord niimoodi maas ei väänelnud
                          Sa oled ikka eriline saabas . Kohe näha et mõnus barcaheiter . Aga ... ärge laskem end segada sellistest trollidest

                          Kommentaar


                            Algselt postitas grigory Vaata postitust
                            On jalaluumurd old, aga see selleks. Kõige lihtsam on ju mitte sellele postitusele vastata ja ennast keema ajada.
                            Samas mõned postitused on nii debiilsed et nendele vastamata jättes on rohkem kaotada kui võita.

                            Aga Leverkusenist rääkides, siis tuletagem meelde ühte vana sõpra, keda veebruaris taas kiusata saab:

                            Kommentaar


                              Niipalju kui teda mängimas olen näinud, siis pole seal midagi niiväga karta. Aeglane vanur ta on.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                                Samas mõned postitused on nii debiilsed et nendele vastamata jättes on rohkem kaotada kui võita.

                                Aga Leverkusenist rääkides, siis tuletagem meelde ühte vana sõpra, keda veebruaris taas kiusata saab:

                                Loodad, et Øvrebø aitab teil ka seekord edasi saada?

                                Algselt postitas Fabregas- Vaata postitust
                                Sa oled ikka eriline saabas . Kohe näha et mõnus barcaheiter . Aga ... ärge laskem end segada sellistest trollidest
                                Kohe näha, et mõnus glorykas...ma ei ole barcaheiter, pigem näitlejate heiter. No mis teha, et barcas neid kõige rohkem on. Mu postitus ei olnudki mõeldud parastavana. Lihtsalt tõin näite, mis vahe on, kui inimene näitleb üle või saab reaalselt vigastada. Ainuke, kes endast lolli mulje jättis, oli Villa. Ja muidugi fännid, kes sellist teguviisi üirtavad õigustada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X