320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olen ise ka väga suuri arutelusi mõttes pidanud ja väga raske on võrrelda neid kahte. Minu vastus oleks, et mõne tugevama vastase vastu on xavi vajalikum (just tema täpsed söödud, tsenderdused, löögid võivad tuua mängu pöörde). Kraad nõrgemate vastu võib olla iniesta kasulikum. (Võtab rohkem ette, paneb selle barca vurri käima). Sellepärast olen arvamusel, et kui tahad champions league võita, peab sul olema xavi, kui la ligat, iniesta - ning need kaks toovadki barcasse tasakaalu keskväljal.
    Muidugi saab minu arvamust nüüd ümber lükata väidetega kes lõi väravad CL poolfinaal chelsea vastu ja kasvõi MMil hollandi vastu, niiet eks see ole jah üks suur nõiaring ja samahästi võib vaidlema jääda ronaldo/messi, pique/puyol üle.
    http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

    Kommentaar


      Kuidas Santos nii nõrgalt esines, ongi selline taseme vahe või?

      Kommentaar




        Seda pole siin vist olnud.
        Hea vaatamine.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Täna võib siis Alaxisele 23. sünnipäeva puhul õnne soovida!

          Kommentaar


            Seitsmele mehele algas siis varajane jõulupuhkus (Lionel Messi, Javier Mascherano, Dani Alves, Adriano Correia, Maxwell, Alexis Sánchez, Seydou Keita). Need Barcakad naasevad treeningule 29.detsember.

            Eks me näe siis neljapäeval pooleldi B meeskonda, meeldiv.

            // Samuti läks Villa tänane opp hästi ning ei ole välistatud, et me teda see hooaeg platsil näeme.
            "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

            Kommentaar


              Ma pole vast ainuke kes ei taha Neymari Barcasse.. Eks ta ole üks tuleviku tähtedest, aga Barcas talle ei jaguks mänguaega lihtsalt..
              "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

              Kommentaar


                Mind huvitab Neymari küsimuses kaks asja:

                Kas Barcelonal on ikka piisavalt raha tema soetamiseks? Minu mäletamist mööda oli klubil suvel tehtud ostudest tekkinud nii kehv finantsiline seis, et tuli järgmise hooaja eelarvest juba kerge amps võtta. Üks võimalus numbreid juurde tekitada oleks muidugi ju mängijate müümine, kuid kahtlen sügavalt, et Guardiola sellega nõus oleks. Neymar võib küll talendikas poiss olla, kuid mingit hirmsat vajadust meil tema ostmiseks pole. Ent ei ole kahtlustki, et poiss on väga populaarne maailmas ning tema ostmine võib üsna heaks investeeringuks osutuda...

                Ja siis see positsiooni küsimus - kas ta ikka sobib Barcelonasse, kui kaua tal meie stiiliga ära harjumiseks aega läheb, kas ta on nõus ka pingipoisi rolli mängima, kelle mänguaega tema ostmisel lühemaks lõigatakse, jne... Isiklikult sooviksin teda alles kuskil hooaja või kahe pärast Barcelona särgis mängimas näha. Samas, kui ta kiireimas korras ära napsata, siis vb areneb temast meie süsteemis veel ägedam mängija. Mida nooremana ta meie stiili õppima hakkab, seda paremini ta vanemas eas seda ära kasutada saab...

                Raske otsus Guardiolal langetada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
                  Ma pole vast ainuke kes ei taha Neymari Barcasse.. Eks ta ole üks tuleviku tähtedest, aga Barcas talle ei jaguks mänguaega lihtsalt..
                  Abidali ja Puyoli asendamine peaks olema prioriteedid nr 1 ja 2. Kapten on küll ironman, aga tahab kah millalgi Havaile. Pakun, et ka Keita siiski lahkub. Äärekaitsjaid pole ka vist Bst tulemas, Fontas ei vea veel päris kaptenit asendades välja. Masch peab hakkama pigem ka Keitat asendama.

                  Neymar...juuksed maha, raske töö drilli ning ainult siis, kui on valmis pinki soojendama. Kui suudetakse miski 100 miljonit särki müüa, las tuleb.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                    Abidali ja Puyoli asendamine peaks olema prioriteedid nr 1 ja 2.
                    +1

                    Arvatavasti saab Macheranost pikemas perspektiivis Puyoli asendusmees, kuid hea meelega tahaks esindusmeeskonnas rohkem Fontast või Bartrat näha, kes Piquele ja Macheranole vajadusel katet pakkuda saavad. Mis puudutab aga vasakut äärt, siis olen arvamuselt et Abidal suudab vähemalt 2-3 aastat normaalselt vastu pidada ning Adriano ja Maxwell tema kohale varuvariandid olla. Muidugi üks naturaalne noor vasakäärekaitsja nagu Alba või Bale oleks ülimalt teretulnud, siis kahtlen, et meie klubi rahaline seis seda lubada saaks.

                    Ning kahtlen ka sügavalt selles, et Pep Keital lahkuda laseks. Õnnetu ta ei tohiks olla - minuteid on seni Keita saanud piisavalt ning medaleid samuti - ja on ju ta Guardiola lemmik vahetusmängija.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                      +1

                      Arvatavasti saab Macheranost pikemas perspektiivis Puyoli asendusmees, kuid hea meelega tahaks esindusmeeskonnas rohkem Fontast või Bartrat näha, kes Piquele ja Macheranole vajadusel katet pakkuda saavad. Mis puudutab aga vasakut äärt, siis olen arvamuselt et Abidal suudab vähemalt 2-3 aastat normaalselt vastu pidada ning Adriano ja Maxwell tema kohale varuvariandid olla. Muidugi üks naturaalne noor vasakäärekaitsja nagu Alba või Bale oleks ülimalt teretulnud, siis kahtlen, et meie klubi rahaline seis seda lubada saaks.

                      Ning kahtlen ka sügavalt selles, et Pep Keital lahkuda laseks. Õnnetu ta ei tohiks olla - minuteid on seni Keita saanud piisavalt ning medaleid samuti - ja on ju ta Guardiola lemmik vahetusmängija.
                      Laskmisega on siin vist vähe pistmist- kas mitte ei hakka leping malilasel lõppema? Abidalil sama seis ning kahtlen, kas talle tahetakse sellist lepingut ja palka pakkuda nagu ta sooviks. Kahtlen väga sügavalt, pigem läheb Hiinasse, Araabiasse või nt PSGsse ja nurrub. Ja seda mitte võtta etteheitena, lihtsalt vana mees tahab sooja koju.
                      Adriano on hea, kuid kaitsmine pole tema tugevaim külg, mis oli just Abidali pluss. Maxwell, well, usun, et pole ikkagi lahendus. Sümpaatne, kuid pole jälle nii reliable. Alba vast suudetakse tuua, kui jätkatakse samamoodi nagu hetkel (on noori, keda müüa, ja Barca korjab turunduse mõttes ka päris korralikku fännibaasi endale). Bale on selline vahukomm, hea unistada, aga ei usu, et tema peale hammas hakkaks.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Noh, King Abi on ise öelnud, et tunneb ennast Barcelonas nagu kodus ja läheb pigem erru kui mängib teise klubi eest. Pealegi, arvestades seda, milliseks ikooniks ta Barcelonas saanud on, siis oleks ülimalt üllatav kui ta lähimal ajal sini-punase triibulist särki enam selga ei tõmbaks. Keita puhul ma tean ainult seda, et leping lõpeb tal alles 2014 ning nii palju kui ma Barcelona kohta netist lugenud olen, siis mingit rahulolematust ta enda olukorrast väljendanud pole. Vanust on neil mõlemal juba korralikult, jah, aga minu silmis nad seda eriti väljakul näidanud pole.

                        Mis puudutab aga raha, siis pakun et mõlemad mängijad on valmis võtma natukene kahjumit juurde, et maailma parimas klubis oma rolli edasi täita.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                          Noh, King Abi on ise öelnud, et tunneb ennast Barcelonas nagu kodus ja läheb pigem erru kui mängib teise klubi eest. Pealegi, arvestades seda, milliseks ikooniks ta Barcelonas saanud on, siis oleks ülimalt üllatav kui ta lähimal ajal sini-punase triibulist särki enam selga ei tõmbaks. Keita puhul ma tean ainult seda, et leping lõpeb tal alles 2014 ning nii palju kui ma Barcelona kohta netist lugenud olen, siis mingit rahulolematust ta enda olukorrast väljendanud pole. Vanust on neil mõlemal juba korralikult, jah, aga minu silmis nad seda eriti väljakul näidanud pole.

                          Mis puudutab aga raha, siis pakun et mõlemad mängijad on valmis võtma natukene kahjumit juurde, et maailma parimas klubis oma rolli edasi täita.
                          Loodame, ise olen toetunud peamiselt ingliskeelsele pressile ning see pole olnud äkki kõige parem allikas. Miskit tolmu igatahes Abidali ja tema lepingupikenduse üle ta agent siin keerutas. Sama kehtis ka Keita ja PSG lingi kohta (PSG on uus Shitty, kellega kõiki enam-vähem saadavl mehi seostatakse).
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                            agent...
                            ...on saatanast.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Vot see ongi see, et mida me ei näe on selle mehe pea (õigemini sisu) - kui sa pole kohalik, oled juba selle klubiga kõik võimaliku saanud, palk pole ka teab mis maailma tasevõrreldes millega näiteks peibutatakse siis milleks hoida mehest kinni või hoida meest kinni .
                              Felix: Oh, bollocks!
                              Elmo: Dog's bollocks?
                              Felix: No, just plain fucking bollocks!
                              Elmo: No dog involved?

                              Kommentaar




                                Ja et ka natuke kütet tulle visata:



                                Has Neymar already signed for Barcelona? - Totalbarca

                                Kommentaar

                                Working...
                                X