320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mine ja otsi endale siis klubi kus ei ole sukeldujaid ja näitlejaid ja "parasta" seal. Ehk inised siis vähem ja usun, et päev ka kohe ilusam.
    "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

    Kommentaar


      Algselt postitas Arse0 Vaata postitust
      Kohe näha, et mõnus glorykas...ma ei ole barcaheiter, pigem näitlejate heiter. No mis teha, et barcas neid kõige rohkem on. Mu postitus ei olnudki mõeldud parastavana. Lihtsalt tõin näite, mis vahe on, kui inimene näitleb üle või saab reaalselt vigastada. Ainuke, kes endast lolli mulje jättis, oli Villa. Ja muidugi fännid, kes sellist teguviisi üirtavad õigustada.
      Sitt näide, ütleks selle peale. Ronaldo daivib ja vingub iga mäng ning Barcelona fännina ta mulle kõige sümpaatsem vend ei tundu. Samas kui tema end kuueks kuuks auti vigastaks, siis nii palju enesevalitsust peaks ikka normaalsel inimesel olema, et paralleele tema minevikus tehtud veidrustest mitte kohe tõmmata. Soovitan sul järgmine kord taktitundelisem olla ja säärased postitused enne kirja panemist läbi lugeda.

      Kommentaar


        Algselt postitas BCfey Vaata postitust
        Sitt näide, ütleks selle peale. Ronaldo daivib ja vingub iga mäng ning Barcelona fännina ta mulle kõige sümpaatsem vend ei tundu. Samas kui tema end kuueks kuuks auti vigastaks, siis nii palju enesevalitsust peaks ikka normaalsel inimesel olema, et paralleele tema minevikus tehtud veidrustest mitte kohe tõmmata. Soovitan sul järgmine kord taktitundelisem olla ja säärased postitused enne kirja panemist läbi lugeda.
        Sorri nüüd paned küll mööda veits Ronaldo koha pealt(vähemalt viimasel hooajal). Ei daivi ega vingu ta midagi iga mäng, see on veidi meelevaldne näide ja liiga üldistav(no loomulikult ma ei tea, palju sa üldse Reali mänge vaatad). Sind praegu lihtsalt trollitakse ja sa ise ei pane seda tähelegi ja lähed selle tottrusega kaasa. Hoia pea külmana ja ära lase igaühel ennast üles kütta.

        Kommentaar


          Algselt postitas grigory Vaata postitust
          Sorri nüüd paned küll mööda veits Ronaldo koha pealt(vähemalt viimasel hooajal). Ei daivi ega vingu ta midagi iga mäng, see on veidi meelevaldne näide ja liiga üldistav(no loomulikult ma ei tea, palju sa üldse Reali mänge vaatad). Sind praegu lihtsalt trollitakse ja sa ise ei pane seda tähelegi ja lähed selle tottrusega kaasa. Hoia pea külmana ja ära lase igaühel ennast üles kütta.

          Ära jända, ronaldo on koomik.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
            Ära jända, ronaldo on koomik.
            üldjuhul ma mingi atletico - same 3nda liiga klubidelt suhu - fännidega nõus pole. Aga kui oled kord elus EPL-is omast arust palli mänginud ja sul selline pede lõust ees on, siis sa oled lihstalt mõttetu ahv ja ei talu mingit kriitikat. Messi igakell ennem kui mingi Kristiina Runaldu Mancu Glooory
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas grigory Vaata postitust
              Sorri nüüd paned küll mööda veits Ronaldo koha pealt(vähemalt viimasel hooajal). Ei daivi ega vingu ta midagi iga mäng, see on veidi meelevaldne näide ja liiga üldistav(no loomulikult ma ei tea, palju sa üldse Reali mänge vaatad). Sind praegu lihtsalt trollitakse ja sa ise ei pane seda tähelegi ja lähed selle tottrusega kaasa. Hoia pea külmana ja ära lase igaühel ennast üles kütta.
              Loe mu postitus paar korda uuest läbi ja vb saad sa minu jutu põhimõttele pihta. Ning trollimise koha pealt ma juba avaldasin oma arvamust:

              Algselt postitas BCfey Vaata postitust
              Samas mõned postitused on nii debiilsed et nendele vastamata jättes on rohkem kaotada kui võita.
              Ning mis puudutab külma närvi hoidmisse, siis pakun et igal korralikul culel tõmbaks säärane jutt silme eest punaseks.

              Kommentaar


                Kaua alexis täpsemalt on audis?
                http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

                Kommentaar


                  Algselt postitas Arse0 Vaata postitust
                  Loodad, et Øvrebø aitab teil ka seekord edasi saada?



                  Kohe näha, et mõnus glorykas...ma ei ole barcaheiter, pigem näitlejate heiter. No mis teha, et barcas neid kõige rohkem on. Mu postitus ei olnudki mõeldud parastavana. Lihtsalt tõin näite, mis vahe on, kui inimene näitleb üle või saab reaalselt vigastada. Ainuke, kes endast lolli mulje jättis, oli Villa. Ja muidugi fännid, kes sellist teguviisi üirtavad õigustada.
                  Esiteks ei ole ma kindlasti gloorykas , barcatan mängu aus ronny tõusust alates , nende stiil ja kõik on ulme minu jaoks.
                  Ja teiseks kui ei meeldi siis parem ära komenteeri üldse

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Suht Pohh Vaata postitust
                    Kaua alexis täpsemalt on audis?
                    Polegi teada, aga on väike võimalus teda siiski homme Santose vastu mängimas näha.. Niiet mingist ühest-kahest kuust me siin rääkida ei saa, õnneks.

                    Edit: "We’ll have to see how Alexis goes in training today and tomorrow to see if he can play the final"
                    "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                    Kommentaar


                      FCB Line-up: Valdés, Alves, Piqué, Puyol, Abidal, Sergio, Thiago, Xavi, Cesc, Messi and Iniesta

                      Edit: Oo, Xavi, milline sööt!!!
                      "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                      Kommentaar


                        Xavi on isegi tema kohta faking uskumatu seni olnud.

                        Kommentaar


                          Santosest tehakse praegu jõuluhani
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Ee.. mida esimest poolaega. Barca, Barca, Barca on märksõnadeks. Ootasin ikka mingit vastupanu Santoselt ja Neymarilt. Aga eks Pele leiab jälle põhjuseid miks vinguda Messi kallal, aga kiita Neymari. Pallihoidmis % näitab juba midagi (Barcal oli vist 76).
                            // Edit: Väga ilus mäng Barcelonalt terve mängu jooksul. Teenitud võit!! Nüüd vaja veel üks Copa mäng kodus pidada ja siis juba võib jõule nautima minna!
                            "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                            Kommentaar


                              +1
                              Tuukase Neymar maa peale tagasi. Täna pole tal muud teha kui käsi laiutada.
                              Täna sai minu jaoks selgeks, et Brasiilia ja Euroopa liigade tasemevahe on päris suur.

                              Kommentaar


                                Neymar jalutas riietusruumi poole ja mõtles, kuidas ma palli saaks... Võttis kapist telefoni ning saatis agendile sõnumi: Fuck the REAL, I want BARCA!
                                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X