320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nahhui see Alves selline tra peab olema. Rõve vaadata tema daivimisi

    Kommentaar


      Kui ainult Barca lööks ühe värava veel vastu, saaks minna järgmisele mängule parema tujuga

      Kommentaar


        Algselt postitas Dano Vaata postitust
        Kui ainult Barca lööks ühe värava veel vastu, saaks minna järgmisele mängule parema tujuga
        Ei löönud, kuid pole hullu. Täna oli minuarust igati nauditav jalgpall ning parem võitis. Inter oli lihtsalt väga hea ning Interi treener suutis ilusti Barca lukku panna. Küsiks kohe Messi who? Täna ainult kaotas palli ning kukkus. Täna oli Barcal vääriline vastane, ootame järgmist mängu, kuna tänasest ei saa veel lõplike järeldusi teha.
        OK, KICK OFF

        Kommentaar


          Väike reality check tehti, mis mõnele poisile siin on kasulik. Aga eks korduskohtumiseks on mõlemal võimalus. Muidugi Alves oli üsna piinlik daiver ja eriti see tõmblemine, mida ta pärast vilet tegi. Nagu kolmeaastane, kellel oleks pulgakomm ära võetud.
          Avavärav oli muidugi väga ilusti mängitud ja Xavi keerutas taas ilusti palli ja Zlatan oskab ainult siis mängida, kui ma tema kohta eetris sitasti olen öelnud

          Kommentaar


            Pole midagi öelda, barca mängis hästi aga inter paremini.

            Kommentaar


              Minu kui Barca fänni jaoks oli see mäng perses mäng. Messi oli tõesti täna kahvatu ja need kuramuse Alvesi söödud lähevad aina hullemaks, halb oli seda Alvesi vaatada:S.

              Kommentaar


                Vahepeal tulevad muinasjuttu halvad tegelased ka mängu,tavaliselt lõpp on jälle positiivne.

                Kommentaar


                  Alves ajas tõesti närvi.

                  Kommentaar


                    Lõpus oli hea press, aga teravusest jäi puudu. Arusaamatu oli see, miks Ibra Abidali vastu vahetati, kui tõesti pingil olemas Bojan ja hädakorral ka Henry ju :S. Yayat tahaks ka mängimas näha rohkem, täna oleks temast kindlasti kasu olnud rohkem kui sellest närvihaigest Sergiost. Alvesi daiv oli ka mõttetu. Järgmisele mängule minnakse siis vastu ilma Puyolita, mis kindlasti nõrgestab kaitseliini ning Keital, Alvesil ja Piquel on kaardid all ja kui peaks õnnestuma kodus 2-0 võita ja finaali pääseda, peab lootma et need mehed endale kaarte juurde ei teeni, muidu on kaitseliin jälle selline nagu ManU vastu oli . Loodaks, et tuhapilveke veel püsib ja Inter ka bussiga Barcasse tripib, pisikese eelise see ehk annab ja Barca kodus ikka 2-0 vähemalt ära võtab.
                    Barcelona.

                    Kommentaar


                      Barca mängijad koguaeg sellised haledad murupeal tõmblevad konnad olnud ju. Pmts külg maas pool mängu, mingit keha mängu ei saa teha ja kui näevad, et neil pole enam lootustki siis hakkavad daivima jne.

                      Kommentaar


                        Kas ainult mulle tundus,et Sneijder tabas üsna selgelt Alavesi kanda mistõttu ka piss murule langes?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PraS Vaata postitust
                          Kas ainult mulle tundus,et Sneijder tabas üsna selgelt Alavesi kanda mistõttu ka piss murule langes?
                          Ainult sinule vist
                          Algselt postitas Tofoa
                          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                          Kommentaar


                            Peale barca väravat olin juba kindel et see rong on läinud aga inter suutis oma vanuritega üllatada! Ja see sobib mulle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas killers678 Vaata postitust
                              Peale barca väravat olin juba kindel et see rong on läinud aga inter suutis oma vanuritega üllatada! Ja see sobib mulle
                              Ma usun ka, et Barca sellest sitast enam välja ei uju, kuid eks Risto teab paremini!
                              OK, KICK OFF

                              Kommentaar


                                see jama oli suht Pepi kapsaaed. Busquets on hetkel suht jama, võrreldes Yayaga ja Alves vajab puhkust. ja fakking ainult 1 vahetus??? tundub et praegu on Iniestast puudus ikkagi, Pedro/Keita seda kohta eriti välja ei vea.
                                meeste attitude väljakul oli ikka eriti imelik. huvitav keda kardeti? sellist asja nägi ikka esimest korda sel hooajal.
                                sellesse mängu oleks pidanud minema nagu mindi Arsenali võõrsilmängu ja nagu seal näidati esimesel pooltunnil. mitte nagu mingi kartliku ja äraootava stiiliga
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X