320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Leeds United\'

    Tulemustest jube savi juba, pinge palju suurem, sest kohe-kohe astub mu enda jalg Elland Roadile.

    Lõpuks on selgunud ka minu reisikava ning see näeb siis välja selline, suurem osa reisist küll koos Okuga, kuid kahjuks tagasi pean ruttama, seega ühinend Runnoga.

    Reis ise:
    28. oktoober 18.00 - Tallinnast laevaga Fantaasia Stockholmi
    29. oktoober - Stockholmis rongiga Göteborgi
    30. oktoober - hommikul kell 10 laev Göteborgist Newcastlisse, mis sõidab 25h
    31. oktoober - päev Newcastle\'is
    1. november - sõidame Leedsi, mäng

    Ja siin lähevad minu teed kullakalli Okuga lahku Kuid kuna me võidujoovastuses niigi oleme, siis pole vast väga hullu

    Igatahes:
    1. november jätkub - LUSC London seltskonnaga rongiga Londonisse, \"We leave Leeds at 17:40 and arrive at 20:19.\" Runno, mis kell teie?

    Õhtul pidu ja pillerkaar kaotajate linnas :P

    2. november - lennukiga koju, kuigi hommikul ehk tõesti Fulham ja Liverpooli nats piiluda võiks.

    And now I am just counting days...
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Leeds United\'

      attenzioone! homme kõik Hiiu pubisse kell 21.45 seal meie ja teie. Aga samas seal on kirjas: 21.45 meie-teie mäng või 22.00 real m - zaragoza. Kuuldatavsti on Kuusmaal Inglismaa särk- ju siis näeb meie mängu. Samas on suht kindel, et mida rohkem meid-teid tuleb seda rohkem näeb Leeds - ManU
      minge Kingissepa praami peale

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Leeds United\'

        Sellised mehed peaks siis teil homme mänguvormis olema.


        Robinson, Kelly, Matteo, Harte, Radebe, Duberry, Roque Junior, Camara, Viduka, Olembe, Sakho, Wilcox, Smith, Johnson, Batty, Lennon, Domi, Chapuis, Bridges, Milner, Barmby, Carson

        Kindlalt ei mängi Pennant. Kahtluse all on Matteo ja Bridges. Kusjuures Hartel on lõpenud kolme mänguline mängukeeld.
        minge Kingissepa praami peale

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Leeds United\'

          Sau, sau, sau.

          Laevasït on yle elatud ja nyyd mina ja oku ja co oleme Stockhoolmis kus ootame rongi. Rongiga siis Göteborg ja homme juba taas laeva peale, et newcastlesse jouda.

          Syndmuste kulg on olnud suht tore ja lobus ning seni vöib koigega rahule jääda.

          Kahjuks pilte ei saa saata, sest sellist vïmalust pole, kuid paremad päevad on arvatavasti alples ees.

          Eilset ohtut murjendas aint tavapärage kaotus, kuid elasime selle teleka ees ka suht normaalselt yle.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Leeds United\'

            Islami usu yks viiest pöhitalast ytleb, et iga muslim peab korra elus Mekas ära käima. Meie kolme Mekareis on siis alanud, Elland Road aiva läheneb. Kui seda pohmakat poleks, siis oleks elu täitsa ilus
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Leeds United\'

              mis seal salata - tekitate kadedust. ja mis pohmakasse puutub, siis seda on meil koduski. mõjutatud suuresti ka sellest, et eilne mäng lisaajale läks... hõkk
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Leeds United\'

                Oleme joudnud Göteburgi. Laev läheb homme kell 10 Newcastle suunas!

                MARCHING ON TOGETHER!
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Leeds United\'

                  LEEDS LOOK FOR BENEFACTOR
                  The Daily Express have gone for the \'mysterious foreigner\' angle in a story that claims that Leeds United will erase their debt by allowing Sheikh Mubarak al-Khalifa to do a Roman Abramovich at their club. While The Sun have reported that chairman Professor John McKenzie is eyeing up multi-millionaire businessman Peter Wilkinson to save the club from ruin.

                  The 49-year-old Yorkshireman, an avid Leeds fan and a regular at Elland Road, has an estimated personal fortune of £500million and has apparently been approached by Leeds. A Leeds spokesman said: \"Peter is well known at Elland Road because he’s supported the club for years. He’s a successful man with a lot of disposable income the sort Leeds need. And getting him involved could be the answer to all the club’s prayers.\"


                  no annaks jumal.....

                  soovige siis head reisi
                  Tuleme võiduga tagasi..

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Leeds United\'

                    ega te ei oska mulle öelda, mis ajastust on pärit sinine away särk, sponsoriks Admiral? ka klubi logo oli tollal veel teistsugune, kusjuures umbes sama kole, kui kogu särk.


                    -------------------------------


                    kasutasin siis lõpuks ise googlit ja tõepoolest, 92-93 peaks sobima. imelik, et inimestel tollal põrmugi ilumeelt polnud.
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Leeds United\'

                      Originally posted by rohelineKonn
                      ega te ei oska mulle öelda, mis ajastust on pärit sinine away särk, sponsoriks Admiral? ka klubi logo oli tollal veel teistsugune, kusjuures umbes sama kole, kui kogu särk.
                      Selline sponsor oli Leedsil vist 1992. aasta kandis.
                      Where were you in '62?

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Leeds United\'

                        Ah et kui muud üle ei jää, siis peab ikka ise googlit kasutama jah
                        308

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Leeds United\'

                          Turul räägitakse, et Reid on kinga saanud

                          Paul Hart (Nottingham Forrest), Gary Megson (W.B.A) ja Paul Sturrock (Plymouth) võimalikud asendajad.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Leeds United\'

                            Gray on ja jääb :P
                            308

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Leeds United\'

                              asi ametlik jms virk-värk kah tehtud: reid SAI suusa...jälle
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Leeds United\'

                                peaasi et mitte Glenn Hoddle. et siis kesiganes, aga ainult mitte Glenn Hoddle. kas ma juba mainisin..?
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X