320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'The Championship Chelsea

    vaatasime siis seda leeds-manu reservide mängu. peab tunnistama, et see kahandas oluliselt usku meie teise ešeloni meestesse. suured mehed olid poisikeste vastu pateetilised ja kaotasid 0:2. mingisugustki mängu näitasid Crainey ning Headless Chicken mängis vähemalt pühendunult.
    noortest pole mõtet rääkida - nende ülesanne ongi sitt olla ja areneda. aga vanad.. jamma, pugh, blake, moore ja ennekõike MARQUES. katastroof.
    eise mängu valguses oli ikka eriti arusaamatu otsus müüa Carlisle ja palgata Marques. see vend oli ikka üdini sitt. mitte küll rickettsilikult sitt aga igati võrreldav näiteks Dubesiga. jube.

    muretekitav oli aga Blake\'i kehv vorm. ennekõike just seetõttu, et tema eest käidi üsna palju raha välja. kas Kevin pani tõesti puusse?
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Vastus teemale \'The Championship Chelsea!\'

      Vaatasin kodus Goal TV1 abiga esimest poolaega, siis suundusin Võluva Märklaua manu, sest nähtu oli lihtsalt õudne. Marques on meie uus Roque Junior, täielik tola.

      Pärast esimest poolaega võitsin Waccoes asja nii kokku: Sullivan is all class. Apart from him...pile of crap. The son of Gray is totally useless player. Walton like a headless chicken, could have been sent off with 20 minutes. Marques gave away the most stupid penalty of the year and his passing is just shocking. Kilgallon is totally overplayed by Rossi and Lee Martin. Blake and Moore are invisable, well, Blake is trying, but nothing speacial. Wright is Wright. Crainey is quite ok. Pugh not terrible, but quiet. Bayly just seen him for a few seconds so far, Wright version Two.

      Päris sitt ikka.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'The Championship Chelsea!\'

        näib, et vaatasime seekord sama mängu
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          Vastus teemale \'The Championship Chelsea!\'

          Päris hea siis, et Marques Portman Roadile ei jäänud

          Meil oli ta enne teid trialil ja väidetavalt oli isegi hakkama saanud, seda rohkem olid kõik üllatunud, kui Royle teda ei signinud. Tundub, et Royle oma pidevate Mallorca-puhkustega ei olegi mängijateturul nii lammas, kui paljud järjekindlalt arvavad, enamus veidraid liigutusi hakkavad mõne aja pärast loogiliste ja headena tunduma. Marquesi asemel hangitud Sito on näiteks väga hea paremkaitsja, eriti kui ta autide sisseviskamise ära õpib.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'The Championship Chelsea!\'

            see oli vist esimene kord kui ma LUFC mängu lõpuni ei vaadanud. Kahju oli neist küllalt arvukatest pealtvaatajatest, kes isegi paar korda marcin on together üürgasid, kahju oli Konnast, kes pidi seda jampsi Hiiul vaatama, kahju oli ka oma tütrest, kes samal ajal ei saanud Mõmmi ja aabitsat vaadata ja lõpuks hakkas endast ka natuke kahju..

            Kommentaar


              Vastus teemale \'The Championship Chelsea!\'

              Sullivan oli kokkuvõttes siiski üsna ebakindel. Kedagi muud nagu ei jäänudki meelde. Peale Marquesi.

              Mul on ka kahju, oleks võinud kodus lugeda.
              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'The Championship Chelsea!\'

                Healy, Healy, Healy!

                LUFC.com enne mängu:
                \"It would be a dream come true to score and incredible to score the winner,\" said David.
                David, David, Don't sell Rio!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'The Championship Chelsea

                  Kui ma kell 23:49:42 oma põhja-iirlasest sõbralt sõnumi sisuga \"Northern Ireland 1 - England 0 \" sain, siis olin ma nagu konngi pettunud, et ei viitsinud ennast Hiiu Pubisse vedada.

                  Üldiselt peaks nüüd rohkem inimesi foorumis Leedsi avatari kandma hakkama

                  Nagu näiteks Meelik
                  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'The Championship Chelsea!\'

                    Ma ei tea kuidas Leeds ja N. Eire seotud on, aga avatar vahetatud.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'The Championship Chelsea!\'

                      Jyrka, sa oled ikka üks kole gloryhunter. ManU enam ei meki?
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'The Championship Chelsea

                        Vabalt mekib. Suhteliselt sümpaatne tiim ju. Vähemalt Fletch, Paul Scholes he scores goals ja Giggs ja mõned veel, aga ma olen liiga haige, et mõelda.

                        ajutiselt haige siis

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'The Championship Chelsea!\'

                          Ime kotte, skint! Tont.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'The Championship Chelsea!\'

                            Tahaks homme piletid ära osta.

                            Nüüd on vaja otsustada, et kus me istuma. Kas seal, kus alati (värava taha). Või siis tühjal East Standil.

                            Hinnad on vastavad:
                            Behind the North/South stand goal or North East corner - £25.00
                            Down the sides of the pitch, in the West stand upper/lower & East central lower - £35.00
                            There is a £1.50 booking fee per ticket.

                            Mina oleks värvava taga küll, kuid Konn tahab mängu näha! Seega, hääletage!
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'The Championship Chelsea

                              Et mina olen säästureziimil: värava taha.

                              Edit: muidugi korra oleks mujalt ka ehk lahe vaadata.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'The Championship Chelsea!\'

                                ma tahaks kangesti mängu näha. vähemalt natukene. teisalt võib ju oma ellandi süütuse kaotada juba kellegile ilusale ja emotsionaalsele. ning jätta mäng teisejärguliseks. teate.. lähme siis juba sinna inimeste keskele.

                                ning e-baylt puhkuse ja kopsaka lahkumishüvitise saanud meelik võiks ju ka liituda. tänaste uudiste valguses.
                                Jack of all trades, Master of nuns

                                Kommentaar

                                Working...
                                X