320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

English Premier League 2012/13

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Ma küll ei vaata eriti manku mänge, kuid minu arust on rvp see aasta pea nähtamatu olnud. Poole hooaja eest ei julgeks küll talle anda.
    Kui ma ei eksi, siis statistiliselt on RVP kasutegur suurem kui Suarezil, aga see selleks. Väga hea meel oleks, kui tiitli saaks kas Mata või Carrick. Ei saa aru kuidas Hazard sinna ütlse ära eksis - pigem siis juba tõesti Cazorla või Michu. Suur üllatus on muidugi näha Welbecki seal listis - Vertonghen oleks vast parem valik olnud. Ja kuskile võiks ju Baines ka mahtuda.

    Kommentaar


      Ma olen vist oma hooaja algsest "kes-kuhu-jääb" listis korralikult mööda sõitnud. 3 on vist täppis seni :|
      Algselt postitas zip
      Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

      Kommentaar


        tõesti-tõesti, omavaheline viik kukutab nii Readingu kui ka QPR-i välja,

        järelejäänud 3 mängust võidud võttes saab tõusta Villaga samade punktide peale
        (juhul muidugi, kui viimane kõik mängud kaotab),
        kuid Villa viimase vooru lahingust Wiganiga ei saa mõlemad nulli peale jääda


        A draw today puts both QPR and Reading on 25 points.
        If Wigan and Villa lose their next three games they will go into the final day on 32 and 34 points respectively.
        If QPR and Reading would go into the final day on 31 points with another two wins.
        With Wigan and Villa playing each other on the final day, only one of them could be overtaken by QPR and Reading.
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Läksid Bale'ile mõlemad.

          PFA Team of the Year:


          David De Gea (Manchester United); Pablo Zabaleta (Manchester City), Rio Ferdinand (Manchester United), Jan Vertonghen (Tottenham Hotspur), Leighton Baines (Everton); Juan Mata (Chelsea), Michael Carrick (Manchester United), Eden Hazard (Chelsea), Gareth Bale (Tottenham Hotspur); Luis Suarez (Liverpool), Robin van Persie (Manchester United)
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            David De Gea (Manchester United);, Rio Ferdinand (Manchester United),Eden Hazard (Chelsea),
            De Gea, Ferdinand ja Hazard küll kõige paremad ei olnud sel hooajal. Huvitav valik.
            Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

            Kommentaar


              Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
              De Gea, Ferdinand ja Hazard küll kõige paremad ei olnud sel hooajal. Huvitav valik.
              Keda sa asemele pakuksid? Ferdinand tegi parima hooaja üle mitme-mitme aasta. Kui füüsis lubaks iga mäng mängida võiks öelda, et oli oma parimate päevade tasemel, nii et tema oleks üks viimaseid mehi seal koosseisus, kelle valimise kohta ma ma midagi kobiseks. Teised 2 sinu väljatoodut on vaieldavad, aga kohe top of my head ei oskaks isegi kedagi pakkuda, kes neistki paremad oleks olnud.
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                No jah ega see hooaeg just väga palju silmapaistvamaid kaitsjaid tõesti ei olnud, kuid De Gea asemel Begovici ja Hazardi asemel Cazorla.

                Edit: Gerrard tegi ka väga super hooaja niiet võiks vabalt olla seal.
                Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                Kommentaar


                  Swansea mängijatele võiks mõned lohutusauhinnad anda. Mõistagi pean ma silmas Michud ja Chico Florest - tulid, nägid ja tegid.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Jääskeläinen väravasse! A tõesti, pean samuti nõustuma, ei rio - ei hazard ei tohiks seal olla. Vabalt võiks kasvõi Florese, või Luizi näiteks sinna keskkaitsesse visata. Äärekaitsetest küll paremaid see hooaeg polnud võimalik leida.
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Noh , kui Rafael oleks seal Zabaleta asemel siis ei oleks ka midagi valesti. Aga juu siis mängijad,kes nädalast nädalasse teineteise vastu mängivad, arvavad ,et just need mehed on parimad sel hooajal.
                      Ja selle väravavahi valikus ei näe üldse probleemi. DDG on alates jaanuarist väga väga kõvat taset hoidnud ja nii mõneski mängus Unitedile punkte hoidnud.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Tõesti, ddg on kõva hüppe teinud võrreldes eelmise aastaga. Aga sellised Jussi taolised puurivahid ei saa seda kiitust mida peaksid saama. Sest pidevalt teevad mängu jooksul kangelastegusid palju nõrgemate meeskondade eest ning, kui too on näiteks viigiseisus 90' hoidnud ime läbi vastaste tule ära ja lõpuks ikka pressitakse pall sisse, jääbki sellistel tunnustus saamata ja hüpped-tõrjed unustatakse ära, sest kokkuvõttes saadi ju pähe. Palju enam mäletatakse näiteks seda ühte supertõrjet mille tegigi näiteks ddg, kui vastased lõpuks ka selle harva korraliku võimaluse manu vastu suutsid välja võluda.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                          A tõesti, pean samuti nõustuma, ei rio - ei hazard ei tohiks seal olla. Vabalt võiks kasvõi Florese, või Luizi näiteks sinna keskkaitsesse visata.
                          Ma saan aru, et ja miks Rio inimesena ei meeldi, aga päris full retardi ka ei maksa nüüd ka minna. Mees tegi meistermeeskonnas väga korraliku hooaja.

                          Noh ja siis see koht, et David Luiz. David Luiz?!
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            3. Chelsea - Oscar on uus Downing.
                            Mitu väravat ja väravasöötu Oscaril liigas on?
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Mitu väravat ja väravasöötu Oscaril liigas on?
                              3 väravat, 4 väravasöötu.

                              http://espnfc.com/player/_/id/173667/oscar?cc=5739

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Läksid Bale'ile mõlemad.

                                PFA Team of the Year:


                                David De Gea (Manchester United); Pablo Zabaleta (Manchester City), Rio Ferdinand (Manchester United), Jan Vertonghen (Tottenham Hotspur), Leighton Baines (Everton); Juan Mata (Chelsea), Michael Carrick (Manchester United), Eden Hazard (Chelsea), Gareth Bale (Tottenham Hotspur); Luis Suarez (Liverpool), Robin van Persie (Manchester United)

                                Dea Gea, Ferdinand, really? Teised vabandab kuidagi välja veel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X