320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

English Premier League 2012/13

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
    Kuskil oli kunagi Londoni klubide toetajate geograafiline kaart ,ei leia enam.äkki keegi loobiks uuesti üles!
    london + football + geography @ google andis selle
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Reading, QPR ja ... Southampton lähevad alla. Kuigi ma sooviks, et läheks Sotoni asemel läheks Sunderland.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Reading, QPR ja ... Southampton lähevad alla. Kuigi ma sooviks, et läheks Sotoni asemel läheks Sunderland.
        Savi. Peaasi, et Villa ei lange.

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Reading, QPR ja ... Southampton lähevad alla. Kuigi ma sooviks, et läheks Sotoni asemel läheks Sunderland.
          +0.666
          Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
          Savi. Peaasi, et Villa ei lange.
          +1

          Loodetavasti langeb siiski WHU, Wigan või väga häppi dei puhul Stoke kolmandana. Teised 2 on vististi alla minemas tõesti.

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Reading, QPR ja ... Southampton lähevad alla. Kuigi ma sooviks, et läheks Sotoni asemel läheks Sunderland.
            Miks Southampton? Heal päeval võivad nad kõiki võita, mida ei saa öelda Sunderlandi või Villa kohta. Mängupildi ja väravavõimaluste tekitamise poolest on Soton oma rivaalidest selgelt ees. See ei pruugi küll alati kolme punkti tähendada, aga annab selleks parema eelduse kui nt O'Neilli viljeldav nüri nühkimine.

            Üldiselt- vara ennustada, olen kindel, et vähemalt kolmanda väljalangeja selgitamine jääb viimase vooru peale.

            Järelejäänud mängud:

            Sunderland: ManU (h), Chelsea (a), Newcastle (a), Everton (h), Villa (a), Stoke (h), Soton (h), Spurs (a)
            (4 mängu tabeli esiotsa tiimide vastu, 1 derby, 2 six-pointerit)

            Southampton: Chelsea (h), Reading (a), WHU (h), Swansea (a), WBA (h), Spurs (a), Sunderland (a), Stoke (h)
            (2 mängu top4 vastu, 4 matši kesmikega)

            Aston Villa: Liverpool (h), Stoke (a), Fulham (h), ManU (a), Sunderland (h), Norwich (a), Chelsea (h), Wigan (a)
            (3 mängu tippmeeskondade vastu, 3 keskmikega, 2 6-pointerit)

            Wigan: Norwich (h), QPR (a), Man City (a), WHU (a), Spurs (h), WBA (a), Swansea (h), Arsenal (a), Villa (h)
            (3 mängu top5 vastu, kui Norwichit võidetakse, tõmmatakse ka nemad relegatsioonikismasse)

            Nagu näha, Sunderlandil paistavad ees seisvat veidi raskemad kohtumised kui teistel, kuid otsustavaks saavad ilmselt omavahelised mängud.

            Kommentaar


              soton ei kuku kuskile. solvan taaskord kõiki neid, kellele wigan (kasvõi natuke) meeldib (keda on viimase nädala info puhul siin päris palju) ning tegin väikse luuletuse:
              wigan wigan wigan
              g.......t.......f.....o.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                soton ei kuku kuskile. solvan taaskord kõiki neid, kellele wigan (kasvõi natuke) meeldib (keda on viimase nädala info puhul siin päris palju) ning tegin väikse luuletuse:
                wigan wigan wigan
                g.......t.......f.....o.
                Midagi pole teha, toksisin allesjäänud mängud bbc predictorisse sisse ja wiigan jääb jälle üles. Alla qpr, sunlun ja reading. Sunluni kukkumise koef on praegu veel lausa üle nelja, kui ma oleks betting man, siis ma torkaks sinna väikese investeeringu.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar




                  kamoon, MON!
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Soton on sümpaatne loomulikult ja ma hoian pöialt, et nad ei langeks. Lihtsalt kuri tunne.

                    Sunderland või Wigan võiks loomulikult olla need kaks kelle seast kolmas langeja tuleb. QPR lihtsalt peab langema, see on Arse Sp*rsist eespool lõpetamise ja Arse top 4 saavutamise järel kolmas soov tähtsuselt Reading on lihtsalt omale ise augu kaevanud ja sealt enam ilmselt välja ei ronita.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Nominees for the PFA Player of the year:
                      1) Luis Suarez - Liverpool
                      2) Juan Mata - Chelsea
                      3) Gareth Bale - Tottenham
                      4) Robin Van Persie - Manchester united

                      Suarezi poolt hääletaks küll.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Eks Suarez või Bale selle auhinna ka saavad.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Tahaks näha kes Suarezi poolt hääletavad. Eks ikka maailmaparim-Bale saab.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Kõik auhinnad hispaanlastele, Mata saab!
                            The One and Only

                            Kommentaar


                              Kas Everton suudab see aasta "Newcastle'it teha" ehk viimaste voorudeni top 4 võitluses sees püsida?
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                everton? hell no. nad on seal praegugi ainult poole jalaga sees. puusalt pannes pakun, et tulevastest totts-arse-chelski mängudest saadakse vast võit-viik-kaotus (mitte tingimata selles järjekorras) ja qpr-safc-fulham-westham ei ole ka teab mis mugavad vastased. piisab neis mängudes korra pudistada ja nägemist. kuues koht ja liverpooli parima klubi vimpel on nende selle hooaja saak.
                                tegelt tahtsin seda öelda, et kuna wiganist lahti ei saa ja safci puhul on poolpohhui, kas jäävad või ei, võtsin uue ranti ligi: fuck stoke, gtfo kivipallurid!
                                ilusat laupäeva jätku.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X