320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

English Premier League 2012/13

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Baines võib vist südame rahuga kohtunikule kannaga näkku lüüa, sest tähele teda nagunii ei panda. Jobud.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Hazardi asemel võiks ehk Cazorla või Michu olla nimekirjas.

      Noorte seas Welbeck on muidugi ... ??? Ning ega Wilshere ka nii palju teinud pole, et seal olla - olen kindel, et leiaks paremaid statistiliselt ja mõjult meeskonna mängule.
      Hazard ja Cazorla on suht 'võta üks ja viska teist' keiss. Ilmselt see hooaeg ei paneks listi veel kumbagi neist, ei ole välistatud, et järgmise järel on seal mõlemad (noh, Hazard on kindlasti ). Michu vähe kadunuks pole jäänud viimastel aegadel?


      Suarez/Mata ja Bale kõlavad hästi.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Baines, justnimelt. Isegi Fellaini võiks tähelepanu väärida. Aga Suarez-või-Bale-või-Mata tunduks vaid loogiline, need on tõesti oma meeskondasid kratist vedanud see hooaeg.
        Ja see et welbecki väljakule lastakse, ei tähenda, et ta kohe seal listis peaks olema. Seesama Vertonghen, või Nastasic näiteks, kasvõi, võiks ennem olla.
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
          Hazard ja Cazorla on suht 'võta üks ja viska teist' keiss. Ilmselt see hooaeg ei paneks listi veel kumbagi neist, ei ole välistatud, et järgmise järel on seal mõlemad (noh, Hazard on kindlasti ). Michu vähe kadunuks pole jäänud viimastel aegadel?
          Cazorla: 12 Goals & 7 Assists
          Hazard: 8 Goals & 9 Assists

          Et kui juba siis ... aga jah, tegelikult Michu vääriks ilmselt nominatsiooni enamgi - 17 & 2 vist numbrid tal ja nõrgemas tiimis tehtud.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Bale'il juba üks Young Player Award on. 6 aastat tagasi. Iginoor.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Ükskõik kui helesiniste prillidega vaataks seda listi, siis kui Vertongen peaks olema selle 6 seas, siis kelle asemel. Bale, Suarez, RVP, Mata on locked, Carrick on suhteliselt oluline osa Manure meeskonnast, mis on see hoaeg loputanud kogu liigat ja võib rekordiga lõpetada. Hazard? Väga 50/60, pigem 50.
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Kogu selle Suareze intsidendi raames on vähemalt see hea, et nüüd ei kanguta ta kuidagi moodi aasta mängija tiitlit ära.

                Kommentaar


                  Kanguta? Väga nr 1 kandidaat imo. Kes auväärt härra arvates terve hooaja jooksul püsivamalt kõrgeimat vormi on näidand siis?
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas inward Vaata postitust
                    Kogu selle Suareze intsidendi raames on vähemalt see hea, et nüüd ei kanguta ta kuidagi moodi aasta mängija tiitlit ära.
                    Hääletus olevat eelmine nädal ära olnud.

                    Kommentaar


                      RVP ja Bale. Lukus.

                      Kommentaar


                        Ma küll ei vaata eriti manku mänge, kuid minu arust on rvp see aasta pea nähtamatu olnud. Poole hooaja eest ei julgeks küll talle anda.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Ma küll ei vaata eriti manku mänge, kuid minu arust on rvp see aasta pea nähtamatu olnud. Poole hooaja eest ei julgeks küll talle anda.
                          Bale on samamoodi pool hooaega nähtamatu olnud. Esimene pool tal ei olnud nii särav kui teine.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Katk Vaata postitust
                            Bale on samamoodi pool hooaega nähtamatu olnud. Esimene pool tal ei olnud nii särav kui teine.
                            Seepärast ongi suarez ainukene variant
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              Bale on samamoodi pool hooaega nähtamatu olnud.
                              Sündis fikseeritud daivide uus maailmarekord ja ikka pole neile piisavalt nähtav. Tänamatud.

                              Kommentaar


                                Bale ei ole kordagi daivinud. Ta päästab enda karjääri!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X