320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keda see Euroopa üldse huvitab?

    Kommentaar


      Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
      Just nimelt. Hea näide on augsburg kohe võtta, minu arvates.
      Aga siiski usun,et nullipeale nad ei jää meistritel liigas.
      Kui juba näideteks läks, siis Liverpool ja ManU on lati viimastel aastatel päris alla viinud. Raske uskuda, et Leicester suudaks veel hullemini CLis hakkama saada.

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Mitmel rindel möllamisega pole Lesteri mehed harjunud
        Mis, seda jämmi lihtsalt rohkem ei kannata süstida?
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          No te räägite täiesti vales kohas seda. Lester teeb hetkel ajalugu. See, mis juhtub järgmisel hooajal, ei mängi siis enam rolli. See on umbes sama, kui vinniline ja õudselt paks arvutinohik saab korraga reaalselt ilusat naist. Tal on jummala savi, et mis tuleb hommepäev ja kas naine ikka tegelikult süüa teha ja sokke parandada oskab. Eks.

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Mis, seda jämmi lihtsalt rohkem ei kannata süstida?
            Kujuta ette, kui keegi Arsenali teemas mingi sellise nalja teeks. Oh seda nuttu, mis sealt siis tuleks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              No te räägite täiesti vales kohas seda. Lester teeb hetkel ajalugu. See, mis juhtub järgmisel hooajal, ei mängi siis enam rolli. See on umbes sama, kui arvutinohik saab korraga reaalselt ilusat naist. Tal on jummala savi, et mis tuleb hommepäev ja kas naine ikka tegelikult süüa teha ja sokke parandada oskab. Eks.
              Miks selline bias vinnide ja ülekaaluliste suhtes? Parandasin postitust.

              Lesteri peamine mure saab olema, et kui suvel kõik need klubid, kes asuvad järjekordsele restruktureerimisele (araablased, venelased, ameeriklased, Pool ja perse), siis mis Lesterist järgi jääb. Kui keegi paneb Kante, Mahresi vms eest 30+ lauale, mis nad siis teevad. Kui nad säilitavad oma senise tiimi, siis ma ei näe miks nad ei peaks CL playoffi eest võitlema.
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                Miks selline bias vinnide ja ülekaaluliste suhtes? Parandasin postitust.

                Lesteri peamine mure saab olema, et kui suvel kõik need klubid, kes asuvad järjekordsele restruktureerimisele (araablased, venelased, ameeriklased, Pool ja perse), siis mis Lesterist järgi jääb. Kui keegi paneb Kante, Mahresi vms eest 30+ lauale, mis nad siis teevad. Kui nad säilitavad oma senise tiimi, siis ma ei näe miks nad ei peaks CL playoffi eest võitlema.
                Kui pannakse selline summa lauale, siis müüakse mängija ka maha. Ülemaksmine on vaja ära kasutada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Mis, seda jämmi lihtsalt rohkem ei kannata süstida?
                  ehk Arsenal on saanud viimased 10 aastat mingit valet meldooniumi ja midagi peale, Wengeril vale hulgiladu

                  marv3llous, suurim troll soccernetis
                  The One and Only

                  Kommentaar


                    On tekkinud kahtlustused, et panid dopingut premmi tõusmise hooajal. http://www.theguardian.com/football/...-investigation

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      On tekkinud kahtlustused, et panid dopingut premmi tõusmise hooajal. http://www.theguardian.com/football/...-investigation
                      Minu haritus jne antud teema juures on ilmselt puudulik ning ilmselt olid FFP reeglid ka vähe teised tol hooajal. Aga kas divaris on finantsreeglid (oluliselt) erinevad Premier League'i omadest ehk siis mingit sugar-daddy omanikku ei tohi olla?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kui pannakse selline summa lauale, siis müüakse mängija ka maha. Ülemaksmine on vaja ära kasutada.
                        Just. Ning ega ju sealt liiga palju kompusid ei tohiks ka võtta olla.
                        Keegi kaitseliinist hea müügihinnaga - ei tea. Vardy ja Mahrez paistavad teiste seast välja - Drinkwater tundub ka olema selline kasulik mitte-statistika mängija. Kante suguseid tüüpe ikka tuleb iga aasta Ligue 1-st.
                        Ehk siis sats on oluliselt suurem kui osised eraldi võetuna.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                          Kante suguseid tüüpe ikka tuleb iga aasta Ligue 1-st.
                          Kas see oli nüüd mingi uber-peen troll v kuidas ?

                          Eniveis, olgu ajaloolise tõe huvides öeldud, Kante on faking loom ja Ligue 1-st tuleb Sissoko'sid ja Capoue'sid enamasti iga hooaeg. Mis nendel meestel Kantega pistmist on ... ma eriti ei mõista. Ma ütleks, et Kante esitus Arsenali vastu on üks muljetavaldavamaid DM etteasteid Premmis, mis mulle meenub.

                          Aga teemat laiemalt võttes siis lisaks mainitud keskvälja-beastile tõepoolest ehk Vardy ja Mahrez võiksid tõmmata tippklubide tähelepanu. Samas võta puslest välja kolm väga olulist komponenti ja kogu dünaamika muutub...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Kas see oli nüüd mingi uber-peen troll v kuidas ?

                            Eniveis, olgu ajaloolise tõe huvides öeldud, Kante on faking loom ja Ligue 1-st tuleb Sissoko'sid ja Capoue'sid enamasti iga hooaeg. Mis nendel meestel Kantega pistmist on ... ma eriti ei mõista. Ma ütleks, et Kante esitus Arsenali vastu on üks muljetavaldavamaid DM etteasteid Premmis, mis mulle meenub.

                            Aga teemat laiemalt võttes siis lisaks mainitud keskvälja-beastile tõepoolest ehk Vardy ja Mahrez võiksid tõmmata tippklubide tähelepanu. Samas võta puslest välja kolm väga olulist komponenti ja kogu dünaamika muutub...
                            Ma arvan, et paljude klubidega võib nii olla kui kolm olulist komponenti ära võtta. Arvad, et Tottenham oleks nii edukas kui näiteks Lloris, Eriksen ja Kane välja jätta?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Kas see oli nüüd mingi uber-peen troll v kuidas ?

                              Eniveis, olgu ajaloolise tõe huvides öeldud, Kante on faking loom ja Ligue 1-st tuleb Sissoko'sid ja Capoue'sid enamasti iga hooaeg. Mis nendel meestel Kantega pistmist on ... ma eriti ei mõista. Ma ütleks, et Kante esitus Arsenali vastu on üks muljetavaldavamaid DM etteasteid Premmis, mis mulle meenub.

                              Aga teemat laiemalt võttes siis lisaks mainitud keskvälja-beastile tõepoolest ehk Vardy ja Mahrez võiksid tõmmata tippklubide tähelepanu. Samas võta puslest välja kolm väga olulist komponenti ja kogu dünaamika muutub...
                              Mahrez on tõesti klass ja hind turul kõrge ja no Kante samuti, aga no Vardy eest kümneid miljoneid maksta lõhnab küll Carlol vol2 tehingu järgi. Ma muidugi olen see mees ka kes Bale'i eest üle 30mil ei maksaks ja Football Manageri ka ei mängi, niiet mida ma ka üldse tean eks.

                              Kommentaar


                                Alati on Liverpool ja ManU kellel rahhi nagu muda ja mõistust mitte nii palju. Seega vb Vardyl ka rikas kosilane tekkida. Üldiselt muidugi Kante ja Mahrez on need mehed, keda peamiselt jahtima hakatakse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X