320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ehk ta üritas pallile ette keerata, tasakaal läks käest ja siis tuli ka kukkumine. Ehk see polnud daiv selles mõttes. Vähemalt mitte teise kollase mõttes.

    Kommentaar


      Kohtuniku puhas deceiving katse ju. Seni on ta sellega kahjuks hakkama saanud ning selle eest teda ka veel uskumatul kombel kiidetud. Täna sai väärilise tasu selle eest.
      Kas Reid otsis ise selle vastase üles ning pani tema käed ümber enda? Ei.
      Kas Vardy otsis ise selle vastase üles ning viskas enda jalad tema jalgade vahele? Jah.

      Kommentaar




        Astub Ogbonnale jala peale ja kukub. Kontakti, kui sellist, mina küll ei näe. Kuid mul paar õlunaadi sees, võibolla see pärsib.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          https://streamable.com/d5is

          Astub Ogbonnale jala peale ja kukub. Kontakti, kui sellist, mina küll ei näe. Kuid mul paar õlunaadi sees, võibolla see pärsib.
          Kui sa astud kellegi jala peale, siis on kontakt ja mängija kukub sellelt kiiruselt.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ehk ta üritas pallile ette keerata, tasakaal läks käest ja siis tuli ka kukkumine. Ehk see polnud daiv selles mõttes. Vähemalt mitte teise kollase mõttes.
            Ma ei saa enam tõesti aru kas sa trollid või mitte. Mingit tasakaalu kaotust ei olnud. Astus sammu vastase poole kuigi pall liikus teises suunas ja viskas jalad risti tema jalgade vahele.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kui sa astud kellegi jala peale, siis on kontakt ja mängija kukub sellelt kiiruselt.
              Vaidlen vastu.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Ehk see polnud pennal, vaid tavaline kokkupõrge penaltialas. See pole daiv ega kollane.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ehk see polnud pennal, vaid tavaline kokkupõrge penaltialas. See pole daiv ega kollane.
                  Õige vastus.

                  Kommentaar


                    Ehk ses videos on ka ju näha, et ta üritab mingilgi määral palli katta, aga siis tuleb kontakt ja pikali. Sealt kukub iga mängija.

                    Kommentaar


                      Kamoon mehed, puhake jalga. Vardy sai niigi sitaks armuaega. 28 minutiga pidanuks juba duši all olema. Mitte et see kollase kaardi toonud viga otse punast väärinuks, aga enne oli ta sooritanud oluliselt selgema kollase-kaardi-vea sõites korralikult külje pealt sisse ja siis veel trailing legiga tõmbas teise puraka vastasele.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Kamoon mehed, puhake jalga. Vardy sai niigi sitaks armuaega. 28 minutiga pidanuks juba duši all olema. Mitte et see kollase kaardi toonud viga otse punast väärinuks, aga enne oli ta sooritanud oluliselt selgema kollase-kaardi-vea sõites korralikult külje pealt sisse ja siis veel trailing legiga tõmbas teise puraka vastasele.
                        Ära hakka mingit armuaega ajama. Antud olukord. Kas see oli teine kollane?

                        Kommentaar


                          Värdi on Värdi

                          Kommentaar


                            Vardy teine kollane oli natuke ülepingutatud. Selliseid olukordi on igas mängus mitmeid. Kui ikka jalad lähevad risti, siis nad lähevad risti ja oledki maoli maas. Jah, kindlasti tegi Vardy omaltpoolt kõik selleks et see kontakt tuleks, aga kollast väärt daiv pole see minu hinnangul kuidagi.

                            Kommentaar


                              Kogu see arutelu võtab päris hästi inglaste esidaiveri (sorry Ashley) kokku.
                              Nii hästi viskub maha, et siiamaani usuvad osad inimesed, et see ei olnud kohtuniku petmiskatse ja polnud kollast väärt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                Kogu see arutelu võtab päris hästi inglaste esidaiveri (sorry Ashley) kokku.
                                Nii hästi viskub maha, et siiamaani usuvad osad inimesed, et see ei olnud kohtuniku petmiskatse ja polnud kollast väärt.
                                Young kukub ikka osavamalt. Seal ei pea puudet olemagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X