320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Young kukub ikka osavamalt. Seal ei pea puudet olemagi.
    Vaidlen vastu. Vardyl ka ei pea puudet olemagi. Küll aga sellises olukorras ta ise viskab enda jalad kaitsjatesse ning vile tuleb nagu naksti (üldjuhul) tema kasuks.

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Vaidlen vastu. Vardyl ka ei pea puudet olemagi. Küll aga sellises olukorras ta ise viskab enda jalad kaitsjatesse ning vile tuleb nagu naksti (üldjuhul) tema kasuks.
      Kuule, räägi ikka konkreetsest olukorrast. Ehk ma ei väida, et see oli pennal. Mina väidan, et see oli tavaline karistusala heitlus, kus üks pidi kukkuma. Siin pole ainus variant, et kummalegi kollane.

      Kommentaar


        Ma juba ütlesin ära mis see olukord minu jaoks oli.
        Ei olnud tavaline heitlus, puhtalt läks ise vastast otsima ning kohtuniku petma. Läks pallist eemale ning lükkas enda jalad kaitsja jalgadesse risti. Kollane petukauba eest on õige.
        beIN kommentaatorid olid nõus sellega ja kiitsid Moss'i - LINK (5.15 algab umbes), Henry ning Heskey olid mängujärgselt samuti nõus sellega kusiganes kanalis neid näidati.

        Kommentaar


          Keegi BT Sportsi pealt ei vaadanud mängu? Mis see Howard Webb sealt stuudiost nende olukordade peale ütles?
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ära hakka mingit armuaega ajama. Antud olukord. Kas see oli teine kollane?
            Ei huvita kas oli. Kohtunik jättis juba 10 minuti kandis talle kollase andmata.
            Seega 28. minuti kollane pidanuks talle II olema ja seda olukorda mille üle vaidlete, poleks pidanud olemagi üldse, sest Vardyl juba soe dušš võetud ja riided vahetatud selle aja peale.

            Kommentaar


              Ok, kui ei huvita, siis on tõesti õige värk.

              Kommentaar


                Mingi jutt on, et härra kutsus kohtuniku pärast seda veel gundiks ja FA hakkab asja uurima. Eks näis, kas siin mingi tõetera ka on.
                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  Kui ta seda tegi, siis on talle aus anda bänn. Punane siinkohal oli ikkagi overkill.

                  Kommentaar


                    Mitte lihtsalt gundiks vaid hvaking gundiks. Päris tubli poiss.

                    Et kui on kollase vääriline olukord, olgugi et teine kollane ning kokku tuleks punane, siis pole see kollast väärt? Give me a break. Seda kas mingi kollane on all või mitte ei peakski kohtunik mõtlema. Kui on kollase koht siis on kollase koht.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Redman Vaata postitust
                      Mingi jutt on, et härra kutsus kohtuniku pärast seda veel gundiks ja FA hakkab asja uurima. Eks näis, kas siin mingi tõetera ka on.
                      Kui tõesti nii oli, siis tähendab see seda, et Vardy saaks see hooaeg alles viimases mängus Chelsea västu mängida.

                      Kommentaar


                        Kurat, teil põhja-londoni djüüdidel on ikka nii liiv važiinis, et valus hakkab.

                        Kommentaar


                          Nojah nüüd kui Vardy tabelitipus väravaid lööb, on järsku ilge tõbras ja rahvavaenlane nr 1 eksole. Oleks Leicester kuskil oma tavapärase 16. koha peal, oleks täiesti ükskõik, mitu korda ta ennast kastis siruli viskab. Nagu ta on obv ka esimene jalgpallur kes fucking cunt ütleb platsil. Lööme ikka risti, kohe. Kui tegi siis tegi ja kui ütles siis ütles, aga käia Arsenali vapiga siin järjepidevalt tänitamas on küll jälle selline klassikaline "meie mängime õiget ja ilusat jalgpalli, kõik teised on pätid" koht.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kurat, teil põhja-londoni djüüdidel on ikka nii liiv važiinis, et valus hakkab.
                            Jep. Just sellepärast divereid ei sallitagi, et kõigil on vagina liivapaberit täis. (PS Väga originaalne lausetükk jälle, tabasid nii avatare kui rannaliiva)
                            Pigem viska ise oma pro-lester prillid peast. Jah ma tahan ka et nemad tiitli võidaks enne Spursi, aga selle jaoks ei ole vaja kohtunikult soodustusi saada.

                            Kommentaar


                              Kurat, jälle kiusavad hipsterklubi fännid meinstriimereid.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Kui tegi siis tegi ja kui ütles siis ütles, aga käia Arsenali vapiga siin järjepidevalt tänitamas on küll jälle selline klassikaline "meie mängime õiget ja ilusat jalgpalli, kõik teised on pätid" koht.
                                Ja tuli konkreetselt ära. Palju õnne!
                                Ilmselgelt on ainult minu arvamus kui siingi öeldud, et oli kollase koht ning punditid arvasid sama. Ainult kindla vapiga poisid ma räägin! Ütlesin enda arvamuse välja ja Mõnu siis küsib ikka et räägime konkreetsest olukorrast. Pohhui et juba sai räägitud. Viska puid talle pigem alla, et ta pidevalt seda üles keerutab. Aga seda ju teha ei tohi eksole. Keegi Arsenali vapiga julgeb vastu vaielda siis kohe teada keda süüdistada.

                                Millal me muidu viimati ilusat jalgpalli mängisime? Eelmine aasta kui Santi platsil oli vist. See ainuke ja õige indeed.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X