320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Toetamine on okei, aga kolm lehekülge täis kirjutada, kuidas 5000:1-le tegev meeskond pole ime ja üleüldse üsna mõttetu keiss, on ka veidi imelik.
    Veel imelikum on selle üle põdeda? Mis see sinu asi on, mis klubi ma fännan, miks ma seda teen ja miks mind Leicester ei koti.
    Ime on minu jaoks religioosne sündmus, see on definitsiooni küsimus, kuna ma olen ateist, siis ma põhimõtteliselt imesid ei usu, väga lihtne. Inglise keeles vähe lihtsam, miracle vs wonder.

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Veel imelikum on selle üle põdeda? Mis see sinu asi on, mis klubi ma fännan, miks ma seda teen ja miks mind Leicester ei koti.
      Ime on minu jaoks religioosne sündmus, see on definitsiooni küsimus, kuna ma olen ateist, siis ma põhimõtteliselt imesid ei usu, väga lihtne. Inglise keeles vähe lihtsam, miracle vs wonder.
      Kuule, näksi Suarezt endiselt!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kuule, näksi Suarezt endiselt!
        Oi issand kui naljakas, ajakirjanduslik šedööver lausa, äkki kordad kolmandat korda ka.

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Oi issand kui naljakas, ajakirjanduslik šedööver lausa, äkki kordad kolmandat korda ka.
          Näksi Suarezt!

          P.S. Küll mõnda inimest on kerge trollida!

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
            Minu jaoks on samuti natuke naljakas, kui keegi nö kunstlikult valib endale lemmikklubi ja hoiab neile pöialt isegi siis, kui see tuhandete kiltide kaugusel klubi mingit ilget jama teeb, müüb lahedad vennad vana ja ostab mingid eriti ebameeldivad tüübid asemele vms. Kõlab umbes nii, et tegelt ma ei tahaks olla nende fänn aga PEAN. Üsna puberteetlik. Näiteks muusikas pole keegi ju mingi bändi fänn, kus enamus koosseisu vahetub ja kus tagatipuks hakatakse tegema hoopis teistsugust ja mitte nii meeldivat muusikat.
            Mis kuradi pärast kõik arvavad, et lemmikklubi valitakse kuidagi kunstlikult. Mingi tiim lihtsalt hakkab meeldima ja see, kas see meeldimine kestab pikka aega või mitte on täiesti subjektiivne.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Näksi Suarezt!

              P.S. Küll mõnda inimest on kerge trollida!
              Tell me about it. Äkki tuleb neljas kord ka?

              Kommentaar


                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                Jumal küll, inimesel on mingi arvamus, eks. On seda nii raske mõista, vaid peab hakkama mingi avatari kaudu isiklikke rünnakuid tegema ja siis veel julgelt klubifänluse kohta ülbeid üldistusi tegema. Kuda need kirjatsurad (näed?) nüüd äkki nii tundlikud on?
                aa kuna võib teha üldistusi?

                Täitsa imeks paneb kui kõvad analüütikud meil siin koos. "Üksikjuhtumi kontekstis üldpopulatsioonile hinnangu andmine on vale" on justkui muutunud mingiks mantraks. Tegelikult demagoogia tipp. Mõnu ise oli ka full solvunud beibe kui korra ajakirjanike iseloomuomadusi näppisin.

                Infoks, et üldistuste tegemine on üsna edasiviiv jõud otsustusprotsessides, vastasel juhul tuleks kõvakettast kõrvade ja nina kaudu kärsahaisu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  aa kuna võib teha üldistusi?

                  Täitsa imeks paneb kui kõvad analüütikud meil siin koos. "Üksikjuhtumi kontekstis üldpopulatsioonile hinnangu andmine on vale" on justkui muutunud mingiks mantraks. Tegelikult demagoogia tipp. Mõnu ise oli ka full solvunud beibe kui korra ajakirjanike iseloomuomadusi näppisin.

                  Infoks, et üldistuste tegemine on üsna edasiviiv jõud otsustusprotsessides, vastasel juhul tuleks kõvakettast kõrvade ja nina kaudu kärsahaisu.
                  Vaata üle, mina väga ei solvunud. Aga eks teil manufännidel lähevad ka kõik detailid sassi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Vaata üle, mina väga ei solvunud. Aga eks teil manufännidel lähevad ka kõik detailid sassi.
                    ma ju ütlesin sulle, et võta üks ajakirjanik ja viska teist. Seega ühe solvumine on ka teise solvumine ju?

                    manufänn ei peagi detaile meeles pidama. Kuningas ei eksi kunagi.

                    Kommentaar


                      Fänniks võib hakata ka siis, kui klubil on palju raha ja näed, et see klubi hakkab tulevikus tegusid tegema. Ma hakkasin city fänniks 2008, ehk siis kui šeigid tulid. Ei ole pidanud kahetsema. Ja jumal tänatud, et ma mingit arsenali fännama ei hakanud. Ning manu languse nägin ka ette ära. Kui keegi ei usu, siis lugege vanu poste. Ja lõpetuseks, CL winner 2016 manchester CITY!

                      Kommentaar


                        Kunagi vanana meenutame, et küll kunagi oli vinge hooaeg, kus Lester võitis ja foorumisse saabus kõige robustsem räntimisteema. Süda läheb soojaks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                          Fänniks võib hakata ka siis, kui klubil on palju raha ja näed, et see klubi hakkab tulevikus tegusid tegema. Ma hakkasin city fänniks 2008, ehk siis kui šeigid tulid. Ei ole pidanud kahetsema. Ja jumal tänatud, et ma mingit arsenali fännama ei hakanud. Ning manu languse nägin ka ette ära. Kui keegi ei usu, siis lugege vanu poste. Ja lõpetuseks, CL winner 2016 manchester CITY!
                          mina hakkasin mänu fänniks nii, et küsisin issilt, et kes kõige parem meeskond on ning ta ütles, et mänju.

                          Vormelis schumacher samamoodi, sest issi tõi saksast autosid. Ütles veel, et schumi oleks 3kordne meister mitte ainult kahe, kuid mingi villenööv hakkas eite panema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            No Arsenali fännidest saan ma aru. Valisid kunagi võiduka meeskonna, aga siis oled mingi kümme aastat kuival. Muidugi käib närvidele, et mingi Lester tuleb ja võidab, mil võiks justkui ise ka lõpuks midagi võita. Spursi fännidest saan ka aru, kuna valisid kunagi paraja hipstertiimi, sest Arsenal käis närvidele, aga nüüd ka on mingi Lester ees. Aga mingist Barca fänni halast ma ei saa aru. Valisid tiimi, mis võidab iga kuradi aasta, võidab mänge keskmiselt 5:0, iga ründaja maksab vähemalt 150 miljonit eurot, kaks neist on ka totaalsed munnid, aga kui siis korraga on võimalus, et võidab mingi väike junn kusagilt Inglismaa väikelinnast, siis on kohe nutt ja hala, et see on mõttetu kräpp ja elagu mingi faking iga aasta võitev mansa, kellel on Euroopa suurim staadion (sisuliselt tasuta käes), kellel maksab Kataloonia kõik kinni ja kes koduliigas saab ka 10 korda rohkem raha, kui ükskõik milline muu konkurent.
                            Hetkel on tõest Barcal kaks suurt ostu ründes. Samas, 2011 CL-i finaalis, kus Barca oli tõenäoliselt Guardiola-ajastul enda domineerimisperioodi tipus, oli põhikoosseisus 7 oma kasvandikku. Lisaks, Puyol, kes oli pikaaegne tugitala, sekkus kaheksandana varust. Nii palju siis kokkuostmisest. Tänapäeval sa kuskilt seda enam ei leia. Ei pea vist mainima, et Leicesteri puhul on see number ümmargune null.

                            Ei ole Barcelona tulihingeline fänn. Lihtsal lahmimise tasakaalustamiseks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kaarel Vaata postitust
                              Hetkel on tõest Barcal kaks suurt ostu ründes. Samas, 2011 CL-i finaalis, kus Barca oli tõenäoliselt Guardiola-ajastul enda domineerimisperioodi tipus, oli põhikoosseisus 7 oma kasvandikku. Lisaks, Puyol, kes oli pikaaegne tugitala, sekkus kaheksandana varust. Nii palju siis kokkuostmisest. Tänapäeval sa kuskilt seda enam ei leia. Ei pea vist mainima, et Leicesteri puhul on see number ümmargune null.

                              Ei ole Barcelona tulihingeline fänn. Lihtsal lahmimise tasakaalustamiseks.
                              sae pekki me võime ka mingil kääbusele testosterooni süstida ja siis tuusama tulla.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kaarel Vaata postitust
                                Hetkel on tõest Barcal kaks suurt ostu ründes. Samas, 2011 CL-i finaalis, kus Barca oli tõenäoliselt Guardiola-ajastul enda domineerimisperioodi tipus, oli põhikoosseisus 7 oma kasvandikku. Lisaks, Puyol, kes oli pikaaegne tugitala, sekkus kaheksandana varust. Nii palju siis kokkuostmisest. Tänapäeval sa kuskilt seda enam ei leia. Ei pea vist mainima, et Leicesteri puhul on see number ümmargune null.

                                Ei ole Barcelona tulihingeline fänn. Lihtsal lahmimise tasakaalustamiseks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X