320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
    Kogu see arutelu, mis siin paar nädalat on kestnud on korduvalt ületanud idiootsuse piirid. Arvan, et keegi siin ei hakka mingiks suureks Leicesteri toetajaks. Paljudele lihtsalt meeldib, et keegi täiesti ootamatult on tiitli peale minemas eirates ootusi, prognoose ja jalgpalli ning rahamaailma seaduspära. Nimetage seda muinasjutuks, imeks või milleks tahes. Lisaks klubi toredale käekäigule oleks tore ka see, kui selle sodi asemel leiaks vähegi infot jalgpalli kohta, mida see meeskond mängib. Ja kui teile see ei meeldi, siis oleks tore kui piirduda paari postiga selle osas, mitte nädalast nädalasse paska siin toota. Jah LeeRomeno tõmba uttu siit teemas, täis sittunud oled sa end siin piisavalt. Oma usuliste ja muude vaadete osas võid läbus algatada oma teema ja seal siis ka igale postile 2 vastust anda hommik ja õhtu. Võta jaalo ka kampa, siis saad kindlasti sama kvaliteetset sisu postida.
    Mine loe mida Mõnuagendile soovitasin ja toimi samamoodi.

    Kommentaar


      https://et.wikipedia.org/wiki/Muinasjutt

      Erinevalt müüdist on muinasjutt teadlikult väljamõeldisele rajatud või meelelahutuslik jutustus, mis ei pruugi arvesse võtta loogikat, loodusseadusi ega kindlat ajaloolist keskkonda (tegevuskoht ja -aeg võivad olla imepärased). Muinasjutu taotlus pole otseselt kujutada tõepäraselt ühtki looduse ega ühiskonnaelu seika, vaid pakkuda kuulajatele fiktsiooni ja meelelahutust.

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        Konteksti küsimus, minu "ime" jutt oligi suunatud suhtumisele, nagu tegemist oleks millegi käsitlematult ebamaise sündmusega, millepärast peab minema kohe poodi mingit Leicesteri särki ostma ja fänniks hakkama. Minu jaoks see lihtsalt nii ei ole, aga mõni tegelane siin foorumis ei suuda aru saada, mikskõigil teistel foorumlastel mingi ihuliige ei jäigastu kui Leicester võidab.
        See nutt kuidas kõik on hulludeks Leicesteri fännideks hakanud ei ole ka muud, kui tühja panemine.
        On tekkinud palju inimesi, kes näeks heameelega Leicesterile tiitlit tulemas aga mitte keegi neist ei lähe särki ostma või isegi nii kaugele, et nimetada end Leicesteri fänniks. Ma sooviksin hooaja lõpus näha Las Palmast esikümnes, ma ei ole veel sellepärast nende fänn. Carpi võiks itaalias püsima jääda, fänn ei ole, lihtsalt oleks tore.
        Olen enam kui kindel, et sügisest on kõik jälle vanaviisi ja igasugustele üllatusmeeskondadele elatakse taaskord veidikene rohkem kaasa, kui need peaks tekkima.
        Andku taevas, et nende "tulevikutähtede" teemasid niimoodi täis ei lagastata.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          See nutt kuidas kõik on hulludeks Leicesteri fännideks hakanud ei ole ka muud, kui tühja panemine.
          On tekkinud palju inimesi, kes näeks heameelega Leicesterile tiitlit tulemas aga mitte keegi neist ei lähe särki ostma või isegi nii kaugele, et nimetada end Leicesteri fänniks. Ma sooviksin hooaja lõpus näha Las Palmast esikümnes, ma ei ole veel sellepärast nende fänn. Carpi võiks itaalias püsima jääda, fänn ei ole, lihtsalt oleks tore.
          Olen enam kui kindel, et sügisest on kõik jälle vanaviisi ja igasugustele üllatusmeeskondadele elatakse taaskord veidikene rohkem kaasa, kui need peaks tekkima.
          Andku taevas, et nende "tulevikutähtede" teemasid niimoodi täis ei lagastata.
          Ma lihtsalt postitasin oma arvamuse, et mind Leicesteri meeskond ei sümpatiseeri, aga osadele see variant ei sobi.

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            Ma lihtsalt postitasin oma arvamuse, et mind Leicesteri meeskond ei sümpatiseeri, aga osadele see variant ei sobi.
            12 tundi tagasi oli täiesti pohhui, aga nagu näha oled täna terve päeva siin sisutut tootnud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Delfino Vaata postitust
              12 tundi tagasi oli täiesti pohhui, aga nagu näha oled täna terve päeva siin sisutut tootnud.
              Pole väitnud, et antud teemal diskuteerimisest pohhui oleks.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Pole väitnud, et antud teemal diskuteerimisest pohhui oleks.
                davai, take a break PLS

                Kommentaar


                  Täitsa perses. Itaalias oleks selle viimase 7 lk koht läbus või ac milanis.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                    davai, take a break PLS
                    Tegelikult ka. Alguses oli naljakas, nüüd on juba nagu beating a dead horses 100 year old grandma's corpse.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Tango jaoks on vaja kahte inimest.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        Tango jaoks on vaja kahte inimest.
                        Googeldasid mingit random sitta jälle, et targem välja näha?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          Täitsa perses. Itaalias oleks selle viimase 7 lk koht läbus või ac milanis.
                          sina oled Itaalias ainult läbus
                          THEO HERNANDEZ

                          Kommentaar


                            Barcelona kukkus CList välja, liigas on asjad hapuks kiskumas - üks eksimus veel ja seegi läinud. Poisil ilmselgelt rasked ajad, las elab ennast Leicesteri ime peal välja.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Uberi teemast
                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              See on vist kõige arusaamatum jaur mingi teema üle siiamaani foorumis.
                              Mkm, nüüd on see.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                Esiteks kõik kindlasti ei vali kunstlikult. Ja ei heida seda ka ette. Kuigi särgivärvi järgi klubi fänniks hakkama tundub natuke totakas (aga näiteks Schwede ütles mingis raadiosaates, et tema hakkas teadlikult Tottenhami fänniks seetõtu, et nimi tundus totakas).
                                Aga selge, et oma asi.
                                Mind aga huvitab, et kuidas saab jätkuvalt olla mingi klubi fänn, kui ta teeb aastaid ja aastaid mingeid jõledusi, mis sulle ei sobi. Näiteks mingid finantsmahhinatsioonid, mingite balotellide ja suarezte ostmine, mida iganes. Kui näiteks sinu lemmiklubist koliks kasvõi viis sulle kõige sümpaatsemat mängijat mõnda konkureerivasse klubisse, siis kas sul midagi identiteedikriisi laadset ei tekiks? Kui ei tekiks, siis mispärast? Lihtsan huvitun, ei plõksi.
                                Mängijad ja jõledusi tegev juhtkond või treener on alati ajutised. Klubi jääb. Kui on sitad ajad siis tulevad kunagi paremad ja sama ska vastupid. See tegelt teeb veel huvitavamaks kaasaelamise.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X