320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kokkuvõttes oli ju täitsa hea mäng. Esimene poolaeg ei saadud hästi käima muidugi, samas Aston Villa tegi ju meeletut tööd esimesed ca 30 minutit, millega nad suutsid ennast ka tühjaks joosta ja teine poolaeg oli puhtalt meie.

    Positiivne oli see, et Vertonghen vasakul kaitses väga hea mängu ja ka Chiriches mängis täitsa hästi, kuigi natuke liiga enesekindlalt. Holtby-Paulinho-Soldado väravakombinatsioon oleks ka ilus, paneks teile gifi ka, a ma nii osav gifileidja pole kui marv.

    Negatiivse poole pealt, siis Sigurdsson, mida v*ttu sa teed? Ei tea, kas üldse suutis mõne söödu ettepoole ka lükata, kuigi küsijaid oli küllaga. Ikka tagasi ja tagasi, suhteliselt masendav. Muidugi oli üks vähestest, kes mõlemad koondisemängud tänasest algkoosseisust kaasa mängis, võib-olla oli asi selles. Teine asi on muidugi jälle see, et rekordost istub pingi peal nagu kukununnu. Ma saan aru, et Townsend on supervormis hetkel, aga võiks ju proovida siis Lamelat vähemalt ründaja taga, nihutades Holtby natuke tahapoole, oma lemmikpositsioonile. Meenutab natuke eelmise aasta Llorise situatsiooni, aga no Lamela on ikkagi noorem ja vajab seda mänguaega, mida talle ei anta isegi siis, kui Townsendi jalg juba suhteliselt tönts, mis on lihtsalt veider. Siiamaani Lamela jaoks esimene klubi ka, kus tal reaalne konkurents positsioonile, eks paistab, kuidas see mehele mõjub, vast saame hakkama. Neljapäeval saab Sheriffi vastu paugutada!

    Kommentaar


      Algselt postitas Fouree Vaata postitust
      Kokkuvõttes oli ju täitsa hea mäng. Esimene poolaeg ei saadud hästi käima muidugi, samas Aston Villa tegi ju meeletut tööd esimesed ca 30 minutit, millega nad suutsid ennast ka tühjaks joosta ja teine poolaeg oli puhtalt meie.
      Enne teist väravat oli küll Villa parem meeskond platsil. Benteke toodi sisse ning siis jäite ikka paraja surve alla ja ausalt öeldes pidanuks ta ka 1-1 lööma kui ta täiesti vabalt peaga löögile sai.
      Teie õnneks aga suutsite teise ära lüüa ning siis juba läks kõvasti kergemaks.

      Kommentaar


        minu meelest ka teisel poolajal oli vähemalt esialgu villa parem tiim

        Kommentaar


          Townsend on vapustav. Bale'i ei pea enam taga igatsema.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            seekord vedas,et niisama munemisega punktid ära toodi.eks seegi kvaliteedi märk. a mõtlemist on küll, eriti selles osas,et kuhu jäi see viha ja väljaelamine pärast piinliku kodu-lutti westhami vastu? erikseni ja lamela mittemängimine oli pettumus,a no tagantjärgi tark ütleb et poleks vaja olnudki,lõppkokkuvõttes.

            tähelepanekuid:
            *Soldado üle hea meel,et mängust ka suutis värava ära lüüa,ilus finish! üldiselt muidu täiesti isoleeritud.a esimene puude on hea,söödud on mõistlikud ja kui olukord lubab,mängib teistega ilusti kokku. a selliseid olukordi on jätkuvalt liiga vähe!
            *townsend on tubli ja kõik peale harry redknappi on tõenäoliselt üllatunud,et andros selliseid mehetegusid teeb. enamus teravusi tuleb praegu tema pealt. nii jätkata ja veits isegi paremini,eks!
            *sandro on tubli ja tundub,et kui täiesti vormi saab,siis parem kui varem.
            *paulinholt kena assist
            *holtby väärib võimalusi,olgugi,et mängus ta midagi uskumatut ei teinud.

            5th of the tabel,bitches!

            Kommentaar


              kas keegi siit on Spursi kodumängul käinud?

              Kommentaar


                Räägitakse, et Adebayor alustab.

                Kommentaar


                  tahaks näha küll teda. Poleks midagi selle vastu, kui ta lampi hea jälle on. Realistlikuks jäädes on ta vorm tõenäoliselt sitt.

                  Kommentaar


                    Mäng algas kell 8 mitte kell 10 nagu mina ja ilmselt ka teised arvasid.

                    Koosseis

                    Lloris; Naughton, Vertonghen, Chiriches, Fryers; Dembele, Sandro, Lennon, Eriksen, Lamela; Defoe.

                    Subs: Friedel, Dawson, Chadli, Sigurdsson, Holtby, Adebayor, Soldado.

                    Pilti saab siit acestream://27feca99304539891f6a8362a0f14fc0cdb8c24d või siit http://www.hqsportz.com/

                    COYS!

                    Kommentaar


                      Keegi tõrjub varsti Dawsoni algkoosseisust välja:


                      Kommentaar


                        chiriches oli tubli, aga pidevalt leidsid sheriffi mängijad räigelt ruumi tottenhami poolel. Väga palju õnne oli ikka. Veel oli õnne, et penaltit ei antud. Vahepeal oli naughtoni süü kaitses, aga ma tervet asja väga tähelepanelikult ei jälginud, nii et ma ei julge bleimi teiste kaela ajada.

                        Kommentaar


                          Isiklikult nägin esimest korda sellist klubi nagu FC Sheriff Tiraspol ja no poleks uskunud, et tundmatu klubi niivõrd hästi suudab mängida. Distsiplineeritud ja väga hästi komplekteeritud klubi (kuigi jah okei, Moldova klubi, aga algkoosseisus ei alustanud ühtegi moldovlast ja klubisse on suhteliselt palju brasse toodud). Kiired ja ohtlikud rünnakud, kaitses saadi ka väga hästi hakkama. Ma just mõtlesin mängu ajal, et ilmselt Championshipis saaksid nad küll väga hästi hakkama.

                          Meie poole pealt siis Eriksen jätkuvalt super, esimesel poolajal üks väheseid rügajaid koos Sandroga. Hea assist ja suurepärased söödud hiljem Lennonile ja Defoele, mida siis ära ei osatud lüüa...
                          Muidugi mind hämmastas, et kaitseliin oli selline, kes pole varem kokku mänginud, aga AVB poolt oli kindel korraldus suluseisu mängida. Seekord veel mängiti välja, aga palju puudu ei jäänud, et oleks ära karistatud. Samas äärekohtunik oli sellesmõttes täna väga tasemel.
                          Muidugi tahtmist oli ikka väga vähe meeskonna poolt, võrreldes Sheriffiga, Lamelalt ja Dembelelt oleks eriti rohkemat tahtmist oodanud, sest neil ju eelkõige vaja ennast algkoosseisu mängida. Samas Lamela tundub hetkel ikka väga ebakindel tänu vähesele mänguajale ja Dembele polnud lihtsalt huvitatud täna mängimisest.
                          Järjekordselt tuli välja see, kui halvavalt mõjub meie ründemängule Walkeri ja Rose'i puudumine, kelle liikumine muidu peaks äärtele ruumi tekitama. Järgmises aknas kindlasti tuua mõni korralik vasakkaitse, kes vajadusel Rose'i asendada suudab, sest Rose lihtsalt on oma mängustiili poolest selline, et vigastusi tuleb ja üsna tihti.
                          Kahju muidugi, et Adebayori täna sisse ei toodud, oleks täitsa huvitav olnud näha, mis vormis hetkel on, teoreetiliselt võiks mees ju Erikseniga palju paremini sobida, kui Defoe. Samuti suudab palli paremini üleval hoida ja äärtele ruumi tekitada, millest täna ikka väga suur puudus oli.

                          Kommentaar


                            Kas keegi Spursi mängudel käinud on? Ma lugesin, et seal on kodupubid ja võõrastele sõbralikud pubid staadioni ümber. Mida see süsteem tähendab? Suvaline jorss, nagu mina, saab mõlemasse sisse või peaks pigem sihtima võõrastesõbralikku pubisse? Või on seal ainult külalisklubi fännid? Kuna mul on Chelsea märgiga müts, kas ma peaks selle mänguks koju jätma? Või on üldplaanis kõik üsna pohhui ja nagu Eestis?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kas keegi Spursi mängudel käinud on? Ma lugesin, et seal on kodupubid ja võõrastele sõbralikud pubid staadioni ümber. Mida see süsteem tähendab? Suvaline jorss, nagu mina, saab mõlemasse sisse või peaks pigem sihtima võõrastesõbralikku pubisse? Või on seal ainult külalisklubi fännid? Kuna mul on Chelsea märgiga müts, kas ma peaks selle mänguks koju jätma? Või on üldplaanis kõik üsna pohhui ja nagu Eestis?
                              Miks sul Chelski märgiga müts on?
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                                Miks sul Chelski märgiga müts on?
                                Sest ilgelt odav oli. Ma käisin eelmine suvi kõik Londonis olevad Premieri klubide statkad läbi ja ostsin iga klubi poest nänni. Mujalt särgid, aga Chelsea omast kampsuni ja mütsi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X