320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas moya Vaata postitust
    Mis mängu sa vaatasid? Avapoolajal järgnes Lamelal üks valesööt teisele. Paistis kuidagi hajevil seal väljaku peal. Mõistagi ülemäära pingutada polnud ju Anži vastu tegelikult vajagi, aga millegi sellisega, mis sunniks teda Townsendile eelistama ta kohe kindlasti hakkama ei saanud.
    Mängiti ka ju selle peale, et viimase söödu annab, kas Holtby või Lamela. Tema isiklikku praaki ei olnud, paratamatus, et kõik pallid kohale ei jõua. Oma ülesannetega tuli toime. Pigem on hämmastav see, et Lamela liikumised ongi sellised, kust on võimatu löögile jõuda, temast tahetakse puhast assisteerijat, samas kui Townsend'iga on täpselt vastupidi, mistõttu paistab ta ka rohkem silma. Tõsi, viimased 2 Townsend'i mängu on ta vähe tagasi hakanud hoidma oma pealelöökidega ja mõned kenad söödud andnud.
    Lisaks, Lamela kahjuks ei olnud platsil täna Paulinho't ega Soldado't, kellega ta paistab kõige paremini klappivat ja mis veel hullem, ta taga tegutses Walker, kes tahab kangesti ise vasakult üles liikuda ja selle söödu kasti anda, võttes ühtaegu nii Lamela ruumi platsil, kui ka võimaluse individuaalset meisterlikkust näidata. Sellesmõttes Naughton sobis sinna Lamela seljataha rohkem.

    Kommentaar


      Algselt postitas moya Vaata postitust
      Mis mängu sa vaatasid? Avapoolajal järgnes Lamelal üks valesööt teisele. Paistis kuidagi hajevil seal väljaku peal. Mõistagi ülemäära pingutada polnud ju Anži vastu tegelikult vajagi, aga millegi sellisega, mis sunniks teda Townsendile eelistama ta kohe kindlasti hakkama ei saanud.
      Ma küsiks vastu, et mis universiumis Sa elad ? Tänast mängu ma küll ei vaadanud, aga senistes etteastetes on Lamela näidanud sellist loovust ja otsustavust, et Townsendiga võrdlusi küll väga ei saaks teha. Triblab ja punnitab Towsend küll, aga kasutegur... see on nagu ta on. Kiretut statistikat vaadates, siis PLis on on Townsendil 400 minutiga 1 assist ja Lamelal 40 minutiga täpselt sama palju (lamp näide, aga no ei näe ka väljaspool statistikat, et Townsend kuidagipidi asisem oleks, puha toores kutt, kes lahmib peale lüüa ja sukelduda).

      Kommentaar


        Algselt postitas Fouree Vaata postitust
        Mängiti ka ju selle peale, et viimase söödu annab, kas Holtby või Lamela. Tema isiklikku praaki ei olnud, paratamatus, et kõik pallid kohale ei jõua. Oma ülesannetega tuli toime.
        Mulle jäi küll silma, et mitmel korral eksis ta lihtsate ristsöötudega, viimase söödu üritusi nagu eriti ei mäletagi. Olgu siis põhjuseks konarlik väljak, külm ilm, puudulik üksteisemõistmine või midagi muud, seekord Lamela oma vaieldamatut potentsiaali avada ei suutnud.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Ma küsiks vastu, et mis universiumis Sa elad ? Tänast mängu ma küll ei vaadanud, aga senistes etteastetes on Lamela näidanud sellist loovust ja otsustavust, et Townsendiga võrdlusi küll väga ei saaks teha. Triblab ja punnitab Towsend küll, aga kasutegur... see on nagu ta on. Kiretut statistikat vaadates, siis PLis on on Townsendil 400 minutiga 1 assist ja Lamelal 40 minutiga täpselt sama palju (lamp näide, aga no ei näe ka väljaspool statistikat, et Townsend kuidagipidi asisem oleks, puha toores kutt, kes lahmib peale lüüa ja sukelduda).
          Ilma Townsendi teravuseta oleks Spursi mäng palju ümmargusem, seda enam, et vastasäärel läbimurdijaid ei Siggy ega Chadli (ega Rose'i asendajana Naughtoni) näol ei ole. OPTA peab vist arvestust ka ohtlike olukordade loomise osas, olen kindel, et selles on Andros oma klubis esikolmikus.

          Lamela pole ju PLis õieti veel platsilegi saanud. 15 min Arse vastu, 10 min Norwichi, 20 min Cardiffi vastu. Mõned ilusad liigutused siin ja seal, väravasöödust Cardiffis võib poole kanda Holtby arvele.

          Ei taha sugugi Lamelat maha teha, kuid minu meelest oled sa Townsendi vastu ülekohtune. Chelsea mängu põhjal ei näe mingit põhjust Townsendi pingileistutamiseks, Anži mängu põhjal ei näe mingit põhjust Lamela edutamiseks.

          Kommentaar


            Algselt postitas moya Vaata postitust
            Ilma Townsendi teravuseta oleks Spursi mäng palju ümmargusem, seda enam, et vastasäärel läbimurdijaid ei Siggy ega Chadli (ega Rose'i asendajana Naughtoni) näol ei ole. OPTA peab vist arvestust ka ohtlike olukordade loomise osas, olen kindel, et selles on Andros oma klubis esikolmikus.

            Lamela pole ju PLis õieti veel platsilegi saanud. 15 min Arse vastu, 10 min Norwichi, 20 min Cardiffi vastu. Mõned ilusad liigutused siin ja seal, väravasöödust Cardiffis võib poole kanda Holtby arvele.

            Ei taha sugugi Lamelat maha teha, kuid minu meelest oled sa Townsendi vastu ülekohtune. Chelsea mängu põhjal ei näe mingit põhjust Townsendi pingileistutamiseks, Anži mängu põhjal ei näe mingit põhjust Lamela edutamiseks.
            Täitsa võib olla, et olen tema suhtes liialt kriitiline, aga no paratamatult igasugused divemised ja isetsemised tõmbavad positiivset alla ja seega tundub tema kordasaadetu ka vähemväärtuslik.

            Ja võib-olla olen ka sellepärast Lamela osas positiivsemalt meelestatud, et ei näe pikemas perspektiivis mitte kuidagi Townsendi Lamelast valikus eespool olemist. Isegi kui üks hooaja alguses paar ilusat liigutust on teinud. Paraku on Lamela oma võimalused saanud pigem nõrgemates liigades... Üldiselt ei saa aru, miks rekordostu niimoodi solgutatakse aga eks aeg näitab.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Täitsa võib olla, et olen tema suhtes liialt kriitiline, aga no paratamatult igasugused divemised ja isetsemised tõmbavad positiivset alla ja seega tundub tema kordasaadetu ka vähemväärtuslik.

              Ja võib-olla olen ka sellepärast Lamela osas positiivsemalt meelestatud, et ei näe pikemas perspektiivis mitte kuidagi Townsendi Lamelast valikus eespool olemist. Isegi kui üks hooaja alguses paar ilusat liigutust on teinud. Paraku on Lamela oma võimalused saanud pigem nõrgemates liigades... Üldiselt ei saa aru, miks rekordostu niimoodi solgutatakse aga eks aeg näitab.
              No minu arust ikkagi Townsend parim äär hetkel, samas miks ei võiks nad Lamelaga korraga mängida. Townsend toodab ka palju jama, aga temaga on kogu aeg midagi õhus, hea sööt, löök, Islandlane on küll alustanud jube resultatiivselt aga üldiselt ngau jah..... Lisaks Chelsea vastu oli Townsend koos Taani poisiga mängu parimad ja tema väljavõtt oli küll üllatav. Samas tundub, et Lamela vajab kohanemisaega veel kõvasti, aga jah nädalavahetus vast siis Lamela ei alusta veel kahjuks.

              Jah pikemas perspektiivis peaks Lamela parem olema, aga esimene hooaeg Inglismaal võib kujuneda päris raskeks, nt Arsenali ilus poiss.

              Kommentaar


                Eesti aja järgi kell 18:00 algab mäng kodus West Hami vastu. Ootaks kindlasti võitu, aga silmas tuleb pidada, et hammersid on seniste mängudega sisse imenud ainult 5 kolli. Õnneks on nende võõrsilvorm kehv.

                Ootaks muidugi teistsugust, aga ennustan klassikalist koosseisu:

                -------------Lloris-----------
                Walker-Daws-Verts-Naughton
                ------Paulinho--Dembele-----
                -Townsend--Eriksen--Siggy--
                ----------Soldado-----------

                Sest noh, Lamela teemal siin eespool vaidlesin... ma endiselt usun, et oleks meeskonnale kasulikum mängija kui Townsend. Ja valikust Defoe vs Soldado vihjas AVB selgelt, et alustamas on hispaanlane. Ma ootaks, et JD saaks mingi 25 minutit lõpust siis vähemalt. Kindlasti tahan vahetusest näha Lamelat. Ise loodan, et Rose oleks tagasi, mingid (mitte küll eriti usaldusväärsed) allikad väitsid, et teda täna pole, aga eks näikse.

                Loodeme parimat. Võit tule koju, võit tule koju, tabeliseis vajab sind !
                COYS!

                Kommentaar




                  1 eksimus...
                  Nii uskumatu kui see ka pole, siis JD saabki oma võimaluse.

                  Pingil on Friedel, Chiriches, Chadli, Holtby, Lamela, Sandro, Soldado.

                  Muidu muutusteta, vasak äär on endiselt sumbuurne ja säratu, aga result matters.

                  Kommentaar


                    Wattahell? No nüüd võtke küll Gylfi välja... oma äärel on tema panus 0, kui Townsend tsenderdab siis tagapost tühi... nii ikka ei saa raisk.

                    Nüüd ongi kaks varianti - kas tuua äärtele teravust (näiteks Lamela paremale ja nihutada Townsend vasakule) või siis asendada Gylfi Holtbyga, et vähekenegi rohkem loovust oleks. Praegu on nii, et kogu ääremäng piirdub Townsendi tsenderdustega ja keskelt on WH korralikult blokkimas... äärmiselt tuim pela seni

                    COYS!

                    Kommentaar


                      3 väravat kodus sisse imeda West Hamilt, kes mängis 4-6-0 ? Mis toimub?!
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        No seda huumorit oleks tahtnud näha küll, kuidas West Ham teile 3 nüüd lõi?

                        Kommentaar


                          Huumor väravad indeed

                          0-1


                          0-2


                          0-3
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              mängu kohta väga midagi öelda ei ole.west ham oli valmis mängima,spurs ei olnud. paulinho oli vist ainus kes sai aru, et täna(eile) ei ole trenn.mingil määral defoe ja townsend ka.teised aga tegelesid mingise teise asjaga.
                              näha oli,et sellega ei oldud arvestatud, et west ham värava võiks lüüa.seetõttu kuseti ennast pärast esimest täis ja toimus täielik kollaps.
                              aga egas midagi, interlulli ajal on aega mõelda küll, mis vaja paremini teha.loodetavasti tulevad kõik mehed tervena tagasi ja siis saab hakata edasi panema.soovitan Gylfi vasakul plaani mõneks ajaks kõrvale panna.kas või seniks,kuni rose tagasi on.alternatiive on pakutud küll,kas siis townsend vasakule,lamela paremale,või siis lamela vasakule või siis chadli või siis holtby jne.
                              kamooon,andre,sul on mehi küll!!

                              ps! walker,türa,võta kokku ennast

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Huumor väravad indeed

                                0-1


                                0-2


                                0-3
                                Kurat ja Inglise meedia lemmiklaul on, et Per on aeglane ?
                                kurat Dawson jookseb aeglasemalt kui mina kõnnin

                                Kommentaar

                                Working...
                                X