320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja räägitakse, et Lamela ei oska inglise keelt.

    Aga väga vahva transfer suvi on olnud teile. Loodetavasti mehed flopavad minimaalselt. Edukat hooaega!

    Kommentaar


      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Ja räägitakse, et Lamela ei oska inglise keelt.
      Argentiinlase puhul ennekuulmatu eksole

      Kommentaar


        Kumb neist põhis võb homme alustada, Lamela või Eriksen?

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Kumb neist põhis võb homme alustada, Lamela või Eriksen?
          AVB ütles, et Lamelal on rohkem probleeme sisseelamisega. Lisaks vihjas, et Eriksen alustab põhis. Seega ma usun, et eesliin on:

          -Townsend-Eriksen-Chadli-
          --------Soldado----------

          Ja Lamela sekkub vahetusest loodetavasti.

          Kommentaar


            Team for today's match against Norwich City: Christian Eriksen makes his Spurs debut!

            Lloris; Walker, Rose, Vertonghen, Dawson; Dembele, Paulinho, Townsend, Eriksen, Sigurdsson; Soldado.

            Subs: Friedel, Naughton, Kaboul, Holtby, Sandro, Lamela, Defoe

            Huvitav, et Chadlit pole, aga juu siis on vigastus või midagi muud kimbutamas.

            Kommentaar


              Kindel 2:0 võit kodus kanaarilindude üle. Mängupilt oli ikka midagi muud, kui varasemates mängudes. Eriksenilt üüberhea debüüt - andis väravasöödu esimesele mängust löödud väravale sellel hooajal. Gylfi oli siis mõlema värava autor - õigel ajal õiges kohas õige liikumisega. Tubli töö. Paluks niimoodi ka edaspidi !

              Natukene arusaamatuks jäi, et miks mehed ei tajunud, et mäng käib lõpuvileni ja 20 minsa enne lõppu seanahka vedama hakkasid ning miks Townsendil lasti mängu lõpuni platsil vegeteerida, aga mis siin ikka kurta -tulemus on enam, kui meelepärane. Taga kolmas clean sheet neljast mängust vähemalt.

              Kommentaar




                Olen kindel, et Perez on väga kurb.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  vaatasin siis kokkuvõtte ka üle,lisaks mängule.
                  tähelepanekud:
                  *eriksen on tore,tundub intelligentne mängija ,enesekindel ja loeb kenasti mängu.nõudsin mõniaeg tagasi, et eriksen mind veenma hakkaks ja poiss sai korraldustest aru ning aega viitma ei hakanud.mina olen müüdud.
                  *gylfilt selline mäng nagu me kõik mõni aeg tagasi nõudsime temalt.õiged ajad,õiged kohad.ründavalt mängijalt rohkem nagu ei tahagi nõuda.
                  *rose oli mu meelest väga hea ja jõuline.üllatavalt kenasti valis positsioone(mis on ilmselgelt tema suurim nõrkus momendil).
                  *paulinho on parem,kui ma arvata oskasin.
                  *soldadoga ei osta ikka veel arvestada.kuid erikseni eestvedamisel on võetud südameasjaks, et soldado ka meeskonda võtta ja võimalusel passi panna talle.
                  *townsendil täna liiga palju mõtteid ei olnud ja seetõttu vb jäi mängust kõige rohkem välja.a mitte midagi liiga kohutavat.
                  *kahju,et ikkagi mingi hetk jalg kaasipedaalilt ära võeti ja midagi pakkuda enam ei suudetud.samas,norwich ka ei teind eriti midagi.
                  *hugo! vahva hüpe,a ära rohkem tee,igaksjuhuks.üldiselt oled vägev!

                  ps! perez on gay, maksa võlg ära!

                  Kommentaar


                    Adebayor treenib reservidega?
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Adebayor treenib reservidega?
                      Jp, nii on.

                      (jah, selle postitusega olen peaaegu nõus tagasi võtma kõik Adesse uskumise kommentaarid, mille olen siia oma naiivses ekslikuses viimase aastakese jooksul pannud)

                      Kommentaar


                        minu arusaamist mööda on adeka reservis olemise põhjuseks(lisaks kõigele) vaimne alavorm seoses venna surmaga.

                        Kommentaar


                          euroopa liigat trömso vastu mängitakse täna järgmise koosseisuga:

                          Hugo Lloris; Kyle Naughton, Michael Dawson, Younes Kaboul, Danny Rose; Sandro, Mousa Dembele, Erik Lamela, Lewis Holtby, Gylfi Sigurdsson; Jermain Defoe

                          Subs: Brad Friedel, Jan Vertonghen, Paulinho, Christian Eriksen, Andros Townsend, Roberto Soldado, Harry Kane.

                          oleks tore,kui alustatakse kodus võiduga .võiböelda,isegi,et kohustuslik.
                          coys jne

                          Kommentaar


                            Tottenham Hotspur ‏@SpursOfficial 1h
                            This is what it's all about. The Europa League Group Stage starts tonight... #THFC pic.twitter.com/0RTzic9TRd
                            See on tore, et te ise ka aru saate kus teie koht on
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Miks Spurs Twitteri kaudu liveblogi teeb mängust, iga minut järjest täieneb? Paremat kohta pole kuhu mängukäike kirja panna. Nagu näiteks klubi koduleht?

                              Kommentaar


                                Vahi, kus nüüd on twitteripedekaid välja tulnud.

                                Tromso Tromsoks, aga meeskond on mängu käima saanud. Lamelast tuleb midagi head, kurat sellist palli mahavõtmist ja kontrolli väga paljudel ei ole. Mängu parimad siiamaani Holtby, Dembele, Defoe ja Rose, kes siis vigastuse tõttu välja tuli, midagi hullu on, siis on perses. Täna toitis mees ikka korralikult, Sigurdsson läks heaga eest minema. Holtby-Dembele keskväli sama efektiivne, kui korra eelmine hooaeg City vastu 2. poolajal. Defoe'l suurepärane võimalus hattrickiga täna maha saada, Holtby paneb raudselt talle veel 3-4 imelist läbisöötu.

                                A ja kuradi Dawson, lõpeta oma pikad mõttetud söödud, muidu ma sõidan ise novembris kuradi Tromsosse ja viskan sind mingi siirupipudeliga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X