320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Miks Spurs Twitteri kaudu liveblogi teeb mängust, iga minut järjest täieneb? Paremat kohta pole kuhu mängukäike kirja panna. Nagu näiteks klubi koduleht?
    Kui ma oleks klubi fänn ja ei oleks võimalus mängu näha, siis oleks twitteris updatede lugemine kõvasti mugavam nt telefoniga kui seda kuskil lehel surfata. EPL, FA jpt teevad sama moodi ju. Ma ei saa aru mis seal nõnda imelikku on ?
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
      Kui ma oleks klubi fänn ja ei oleks võimalus mängu näha, siis oleks twitteris updatede lugemine kõvasti mugavam nt telefoniga kui seda kuskil lehel surfata. EPL, FA jpt teevad sama moodi ju. Ma ei saa aru mis seal nõnda imelikku on ?
      Polnud varem sellist live ülekannet näinud (muidugi pole ka eriti twitteri kasutaja, korra nädalas vast eksin sinna ning eile eksisin sellepärast, et näha kas tõepoolest nad postitasid selle Marvi pandud rea). Üldjuhul olen näinud kuidas pannakse kirja mängu muutvaid käike (a la 24 - Defoe lõi värava ning seis 1-0, 58 - Caboom lööb värava ning seis on 2-0 etc). But I guess It's too late to Apologize.
      Btw miks peaks kuskil lehel surfama kui on olemas ka korralikud appid millega saad kohe liveblogi õigele mängule lahti teha? Või kui appe ei kasuta siis saab ju ka järjehoidjaid kasutada.

      Igaljuhul skoorist võib aru saada, et eile Spursil raskusi ei olnud. Jõudke kaugele siis kenasti

      Kommentaar


        Algselt postitas Katk Vaata postitust
        Miks Spurs Twitteri kaudu liveblogi teeb mängust, iga minut järjest täieneb? Paremat kohta pole kuhu mängukäike kirja panna. Nagu näiteks klubi koduleht?
        kindlalt on paremaid kohti,a unfollow kui tüütu on.iisi.

        ei tea,äkki oleks defoed mõtet PLis ka proovida.tundub olevat terav(olgugi,et tõesti ELi vastased ei ole PL'i vastased).nii kui nii saab varsti vigastada. inimlik loogika muidugi ei luba eelistada j.d'd soldadole.

        Kommentaar


          Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
          Kui ma oleks klubi fänn ja ei oleks võimalus mängu näha, siis oleks twitteris updatede lugemine kõvasti mugavam nt telefoniga kui seda kuskil lehel surfata. EPL, FA jpt teevad sama moodi ju. Ma ei saa aru mis seal nõnda imelikku on ?
          Polnud varem sellist live ülekannet näinud (muidugi pole ka eriti twitteri kasutaja, korra nädalas vast eksin sinna ning eile eksisin sellepärast, et näha kas tõepoolest nad postitasid selle Marvi pandud rea). Üldjuhul olen näinud kuidas pannakse kirja mängu muutvaid käike (a la 24 - Defoe lõi värava ning seis 1-0, 58 - Caboom lööb värava ning seis on 2-0 etc). But I guess It's too late to Apologize.
          Btw miks peaks kuskil lehel surfama kui on olemas ka korralikud appid millega saad kohe liveblogi õigele mängule lahti teha? Või kui appe ei kasuta siis saab ju ka järjehoidjaid kasutada.

          Igaljuhul skoorist võib aru saada, et eile Spursil raskusi ei olnud. Jõudke kaugele siis kenasti

          Kommentaar


            Jälle tahaks kurta mängijate valiku kohta, aga loodetavasti oli sellises liigas sellise meeskonna vastu sellise koosseisu väljapanek rohkem selleks, et kokkumängu lihvida ja harjutada. Väga muid vabandusi pole, seda enam kui kaks mängijat platsilt vigastusega lahkuvad.

            Mängu ennast ei näinud, aga lugesin, et Lamela olla juba loom olnud, Eriksen samuti. Ei saaks öelda, et need uudised heameelt ei tee!

            Nüüd siis vaja pühapäeval seeriat pikendada Cardiffi vastu. Mitte mingis mõttes pole siin tegu kerge ülesõiduga. Seni kahest kodumängust on neil võit ja viik - võitsid ManCityt ja viigistasid Evertoniga.

            Kommentaar


              Tõprad on pannud Sprusi mängu ja Manchesteri derby samale ajale... ah, ega's midagi, first things first, neid derbysid tuleb veel...

              Igastahes ootaks tänaseks koosseisu:

              -----------Lloris---------------
              Walker--Kaboul--Dawson--Verts
              -------Sandro---Paulinho------
              --Lamela-----Eriksen---Siggy--
              ----------Soldado-------------

              Seda siis eeldusel, et Rose on katki. Põhimõtteliselt oleks okei ka variant, kui Lamela oleks vasakul ja Townsend vasakul, samas on argentiinlase esimene eelistus siiski paremal mängida. Ma loodan ainult, et Lamela nüüd välja ei jää, kui ta alles neljapäeval algkoosseisus väljakule jooksis...

              Nägin unes ka mängu, aga loodan, et reaalsus tuleb positiivsem. Öösel nägin ette 3:3 viiki. Samas lihtsate klillast (nagu juba öeldud) see mäng ilmselt ei tule.

              COYS! Kui täna tuleb võit siis on Spurs kas
              a) mõlemast Manchesteri klubist 4p võrra ees, või
              b) ühest Manchesteri klubist 5p võrra ees.

              Kommentaar


                Spurs mängib täna koosseisus

                Lloris; Walker, Dawson, Vertonghen, Naughton; Dembele, Paulinho; Townsend, Eriksen, Siggy; Soldado.

                In your face "AVB hakkab mängima ainult 4-3-3'e tegelased...

                Pingilt on võtta Friedel, Chiriches, Fryers, Holtby, Lamela, Sandro, Kane.
                Soovikisin teisel poolajal näha Lamelat, Sandrot ja Kane'i.

                Esimene poolaeg muidu täiesti Spursi kontrolli all, mitmeid võimalusi, paraku ühtegi ära ei kasutatud. Äärtega on ikka nii ja naa - Townsend muudkui taob peale ja Siggy on mitu korda üritanud LM olla, ei tule kohe üldse välja. Lloris pullib ka midagi - ütleme nii, et kui Friedelile antakse mäng Villa vastu nädala sees ja ta teeb hea mängu, siis peab AVB mitu korda mõtlema, keda väravasse panna... sest Lloris põhjustas nurgalöögi, millest löödi Spursile värav (õnneks vea tõttu seda ei loetud) ja lisaks mängis ikka väga piiripealselt käega. Kommentaatorid seletavad küll, et alast väljas, aga imho täpselt joonel. Aga kui siia lisada kaks koondise tasemel sisse lastud kala, siis ma ei teagi...

                Teisel poolajal oleks vaja nüüd jah mõni hea võimalus ära kasutada ja korras. COYS, võtke ära !

                Kommentaar


                  Spursil on endiselt probleeme kaitse muukimisega. Täna oli Marshallil muidugi väga hea päev ja temast on veidi kahju. Samas suurem osa lööke oli talle otse sülle. Townsendi asemel oleks kohe lamela võind olla. Mitu korda jättis väga heal positsioonil olevale mängijale söötmata ja lõi ise vastu 2-3 kaitsjat. naughton oli kohutav sitt ja koos siggyga nad korraga ühel äärel olla ei tohiks. Mõlemad paremajalgsed ja tõmbavad kitsaks väljaku. Kas keegi Lloris kastist vist käega väljas palli mängimist nägi ja kommenteerida oskaks? Mul jäi vahele see.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
                    Spursil on endiselt probleeme kaitse muukimisega. Täna oli Marshallil muidugi väga hea päev ja temast on veidi kahju. Samas suurem osa lööke oli talle otse sülle. Townsendi asemel oleks kohe lamela võind olla. Mitu korda jättis väga heal positsioonil olevale mängijale söötmata ja lõi ise vastu 2-3 kaitsjat. naughton oli kohutav sitt ja koos siggyga nad korraga ühel äärel olla ei tohiks. Mõlemad paremajalgsed ja tõmbavad kitsaks väljaku. Kas keegi Lloris kastist vist käega väljas palli mängimist nägi ja kommenteerida oskaks? Mul jäi vahele see.
                    Ei. Seda ei saanudki näha, sest seda ei olnud. Ta käsi oli minu meelest joone peal. Ja kui väljas siis millimeetrite mäng, otsust on raske teha isegi pärast kolme erinevat kordust ning kohtunik peab sellise otsuse juures ikka marukindel olema, ehku peale ikkagi punast ei annaks ju !

                    Aga jah, sellega ka igati nõus, et Naughton-Siggy äär on lihtsalt ülijõle nähtus. Palun rohkem mitte. Townsend raius korralikult paska, hunnik lööke, 0 ohtu. Ei saa hästi aru, kelleks ta ennast peab. Ootaks juba Chadlit ja Lennonit tagasi, las esialgu taob veel ELi... Eriksen oli alguses hea, pärast vististi natukene väsinud. Mängu lõpus tundus üldse olema väsimus jalgades ja vahetusi oleks tahtnud varem näha !!

                    Närviline mäng, teenitud võit, parim kaitse liigas ja 12 punkti 5-st mängust.

                    Kommentaar


                      Pealelööke tuli ikka meeletult, aga noh, Bale'i mälestuseks jäeti värav lõppu. Muidugi Lloris'el oli muidugi oma keskmisest kehvem päev ja see kellegi loll tagasisööt vasakult, seal pigem oli napilt kastist väljas tõesti Lloris, kuigi ta oli külili juba ja kohtunik sajaprotsendiliselt midagi öelda ei saanud.

                      Townsend jätkuvalt saab aru, et varsti on kellad ja enam Premmis mänguaega ei saa ja üritab koguaeg midagi ise ära teha. Nojah, täna tuli see meeskonnale ikka kõvasti kahjuks, tuleb kohe 3 olukorda meelde, kus ta vabale mehele söötmise asemel üritas ise absurdsest positsioonist peale littida.

                      Teine mu jaoks täiesti mõttetu mees on Dawson. Selline väljend nagu 'jalgpalli IQ', vot seda pole tollel vennal üldse. Ma isegi ei vaevu kommenteerima rohkem, ütlen lihtsalt, et seksiga paralleel tuua, siis oleks sama, mis sisse lükata ja magama jääda.

                      Aga Holtby.. woah, see 6 minutit, mis talle anti, selle ajaga tegi siukse mängu ja suuresti tänu temale see värav ka lõpuks tuli. Super sööt muidugi ja lõpetus, aga Holtby eeltöö oli ikka meeletu. Lamela't ootaks Chelsea vastu põhisse.

                      Cardiff'ist on ausaltöeldes kahju, ei saa kuidagi öelda, et nad poleks seda viigipunkti väärinud. Eriti nende väravavaht. Mingi 13+ lööki raamidesse ja võttis ikka üsna kindlalt. Aga noh, sellise mänguga suudavad kindlasti püsima jääda.

                      Kommentaar


                        Ahjaa, seda ka, et taipohh, kui AVB Lamela nüüd Villa vastu põhisse paneb. Siis oleks jälle õigustus Chelsea vastu jätta varusse. Aga jah, Holtbyst hakkab asja saama.

                        -------------Friedel------------
                        Naughton-Kaboul-Chiriches-Rose
                        --------Sandro--Dembele------
                        ---Townsend-Holtby-Siggy-----
                        ------------Defoe-------------

                        Sellisel juhul saaksid paljud põhimehed puhata ja oleks Chelsea vastu ehk teravamad.

                        Kommentaar


                          Ma küll Townsendi päris mutta ei tambiks. Esimest poolaega alustas ta suurepäraste driblingutega, mis lõppesid õigeaegsete söötudega meeskonnakaaslastele, tõsi hiljem mängu jooksul lõi sarnastes olukordades paar korda liiga rutakalt peale, kuid üleüldiselt oli ta paremal äärel koos Walkeri pidevalt aktiivne ja valmis midagi ohtlikku ette võtma.

                          Tegelikult tegi ju Spurs väga hea mängu, jätkates sealt, kus Norwichi vastu pooleli jäi. Eriti poolaegade esimesel poolel sagiti väga kenasti ja tempokalt vastaste trahvikasti lähistel, ja kui pall kaotati, võideti see välkkiirelt kohe tagasi. Väravat ei suudetud ära lüüa pigem Marshalli supertõrjete ja ebaõnne (Siggylt järjekordne lattilöök) kui ründajate kehva esituse tõttu.

                          Kommentaar


                            no ründajad tegid kõik peale selle hästi, et löödi otse kätte väravavahile. No hea seegi, et raami said ja reboundist võib alati midagi tulla, aga siiski ootaks natuke täpsemat sihtimist. Sobiks mulle ka see, kui läheb poole rohkem mööda, aga mõni pall ristis maandub.

                            Kommentaar


                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Liikuvat pilti ka väravast:





                                Brasiilialik värav, Lamelalt hea sööt ka muidugi...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X