320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Dean Henderson sai vigastada, Ramsdale kutsuti asendama.
    Kes need on?

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Kes need on?
      fantasys palju punne toovad väravavahid

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        fantasys palju punne toovad väravavahid
        Mul Igonen ja Aland ning tuleb ka sitaks.

        Kommentaar


          Et siis viimati ei suutnud koondis esimesel poolajal raami lüüa 4 aastat tagasi kui õigesti ETV-s kuulsin? Hea töö Southgate!!!
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Kui kunagi oli Inglismaa mängus probleem see, et palli ei suudetud vallata suuretes mängudes, siis täna praegu suudetakse vallata, aga ei osata fucking sellega ründefaasis teha midagi. Fucking Southgate, kes ei pane teist mängu järjest Sanchot sisse, kui sinna läheb edasipääs siis soolake sisse endale see Tiitel koju Londonis.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
              Kui kunagi oli Inglismaa mängus probleem see, et palli ei suudetud vallata suuretes mängudes, siis täna praegu suudetakse vallata, aga ei osata fucking sellega ründefaasis teha midagi. Fucking Southgate, kes ei pane teist mängu järjest Sanchot sisse, kui sinna läheb edasipääs siis soolake sisse endale see Tiitel koju Londonis.
              Inglismaa on alagrupist edasi, 4 punkti on lebolt piisav.

              Kommentaar


                Kuigi olen eluaeg Inglismaa fänn olnud, siis play-offis brunolt ja Ronaldot pähe saamist küll naudiks. Palvetan, et sellega Southgate' piin lõppeb ja MMil on päris treener.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Kuigi olen eluaeg Inglismaa fänn olnud, siis play-offis brunolt ja Ronaldot pähe saamist küll naudiks. Palvetan, et sellega Southgate' piin lõppeb ja MMil on päris treener.
                  Miks? Siis tuleb jälle oodata järgmist võistlust. Mis selle mõte oleks? Ega see klubi pole, kus kogu aeg midagi toimub. Ma mäletan, et kui alaealisena Eesti-Soome tantsupeo aeg sai pubi aknataga mänge vaadatud. Mäletan, kui Inglismaa ei saanud 2008 aasta võistlustele ja ma too kord ei vaadanud ühtegi mängu. Ma kujutan ette, et ka seekord kaoks igasugune huvi. Nii et mängigu või sitasti, aga võitmine on kõik!
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    Miks? Siis tuleb jälle oodata järgmist võistlust. Mis selle mõte oleks? Ega see klubi pole, kus kogu aeg midagi toimub. Ma mäletan, et kui alaealisena Eesti-Soome tantsupeo aeg sai pubi aknataga mänge vaadatud. Mäletan, kui Inglismaa ei saanud 2008 aasta võistlustele ja ma too kord ei vaadanud ühtegi mängu. Ma kujutan ette, et ka seekord kaoks igasugune huvi. Nii et mängigu või sitasti, aga võitmine on kõik!
                    kui on valida kas jääd EMil 2-4 koht + MMil on kõik uttivis vs EMil langed kohe pärast gruppe/grupis NING MMil on lootust võita, siis valin 100x selle teise variandi. MM on juba järgmine aasta, pausi ei tule tänu koroonale (ptui)

                    korraliku treeneriga oleks grupis 6p ja väravate vahe miskine 5+

                    southgatega seda EMi ei võida, kui mingi ime läbi finaali saada, siis seal oleks vaja ikka korraliku taevavärki, et vastastel mingi 6 kutti vigastada saaks, et saaks mängida nagu võrdsega.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      kui on valida kas jääd EMil 2-4 koht + MMil on kõik uttivis vs EMil langed kohe pärast gruppe/grupis NING MMil on lootust võita, siis valin 100x selle teise variandi. MM on juba järgmine aasta, pausi ei tule tänu koroonale (ptui)

                      korraliku treeneriga oleks grupis 6p ja väravate vahe miskine 5+

                      southgatega seda EMi ei võida, kui mingi ime läbi finaali saada, siis seal oleks vaja ikka korraliku taevavärki, et vastastel mingi 6 kutti vigastada saaks, et saaks mängida nagu võrdsega.
                      Selline hea allaandja loogika, et mingu seekord sitasti, sest järgmine kord on siis kindlasti parem, aga siis hakkab sama plaat tööle.

                      Ses osas, et mängisin eile https://gaming.uefa.com/en/uefaeuro2...predictor/main predictoriga ja täitsa variant oleks, et ühte tabelipoolde satuks:
                      Hispaania-Austria
                      Inglismaa - Portugal
                      Holland - Horvaatia
                      Šveits - Venemaa

                      See kamp on siiani mänginud nii suvalt, et keegi võib siit vabalt teha Portugali ehk minna lisaaegade ja pennaltega finaali, kus tuleb vastu näiteks väsinud Itaalia või Prantsusmaa, kes on kohtunud Belgiaga, Saksamaaga ja omavahel.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Selline hea allaandja loogika, et mingu seekord sitasti, sest järgmine kord on siis kindlasti parem, aga siis hakkab sama plaat tööle.

                        Ses osas, et mängisin eile https://gaming.uefa.com/en/uefaeuro2...predictor/main predictoriga ja täitsa variant oleks, et ühte tabelipoolde satuks:
                        Hispaania-Austria
                        Inglismaa - Portugal
                        Holland - Horvaatia
                        Šveits - Venemaa

                        See kamp on siiani mänginud nii suvalt, et keegi võib siit vabalt teha Portugali ehk minna lisaaegade ja pennaltega finaali, kus tuleb vastu näiteks väsinud Itaalia või Prantsusmaa, kes on kohtunud Belgiaga, Saksamaaga ja omavahel.
                        ei ole inglane, raske on olla poolt kui peatreener on lihtsalt tõsine ahv. no ei ole sama feeling sees, portugalis on bruno ja ronaldo, lendan nendega kaasa.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          ei ole inglane, raske on olla poolt kui peatreener on lihtsalt tõsine ahv. no ei ole sama feeling sees, portugalis on bruno ja ronaldo, see kord lendan nendega kaasa.
                          Bruno on siiani ikka täielik 0 olnud...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Bruno on siiani ikka täielik 0 olnud...
                            ütleks, et esimeses mängus oli hea, teises oli alla nulli.

                            minu ennustuste järgi on inglismaaga ühes play off pooles:

                            hispaania austria
                            saksamaa
                            holland portugal
                            wales taani
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              ütleks, et esimeses mängus oli hea, teises oli alla nulli.

                              minu ennustuste järgi on inglismaaga ühes play off pooles:

                              hispaania austria
                              saksamaa
                              holland portugal
                              wales taani
                              Ma ikka loodan, et Tšehhi kukub alumisse poolde ja mängib end finaali välja.

                              Kommentaar


                                Inglismaa võiks ikkagi meistriks tulla. Halvimal juhul Ronaldo (Portugal).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X